Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba kizlar .. Nasilsiniz ? Iki aksamdir cok yogunum nete giremedim.

Bu sirada dun gece adet oldum bugun bomba gibiyim .. Kacamak da yaptim .. sinir de oldum yedim de .. herseyin en kotusunu de yaptim .. ne yapayim .. dayanamadim .. Yarin biliyorum ki + cikacagim ama ne yapayim can bu yiyor istiyor ..

sizler ne yaptiniz okuyup geliyorum.

1.öğün :
Klasik karatay

2.öğün : 18 :30
1.5 tabak kuru fasulye
domates
biber
azcık ıspanak
cevizli sucuk:26:

su: 3 lt
yürüyüş : yok

üzülme tatlım regl de oluyo öyle haftaya telafi edersin..ben yine de bi çanta vurayım kafana .... (ba ba ba kendim hiç kaçamak yapmayınca milleti cezalandırmaya bile başladım o ne özgüven o )

menümü yazayım bari

sabah:
2 yumurta
1 parça peynir
5-6 ceviz

ara:
1 elma

akşam:
1 kase şehriye çorbası
yeşil fasülye
yoğurt
1 parça gözleme

menünün neresi karatay demeyin, gözlemeyi komşu getirdi tadına baktım :26:
emzirdiğim için meyve yiyorum bikaç ama öğünde yemeliyim
salata vs. yapmaya vakit olmuyo ya bebekle

Kahpe kader vurmuş neyleyim.Ya bir felaket haberim daha vardı.onu unuttumSimdi bizim banyoda hayatımız boyu birkez çalıştırdığımız ( o gün evi köpük basmıştı ) bir jakuzimiz var.Biz onu kuvet olarak kullanıyorduk.Onunda sıcak su musluğundan damla damla su geliriyordu,tesisatci gelmişken gösterdim.Abla bu jakuziyi sökmemiz gerek ,Cok zor is ,sen en iyisi banyoya tadilat yaptir dedi.Allahim sana geliyorum,sana geliyorum

Ev kalabalık kıss anca okuyorum yazdıklarınızı şimdi belli oldu kaynanatörler gidiyo yarın:112:

Sen şimdi bu haberin şerefine sabah beşte kalk.Bir koca tepsi su böreği , su böreği kuru kuru gitmez , yanına mantı , onun yanına da garnitür niyetine puf böreği yap.Bunların hepsini ağızlarına zorla tık , yemediklerini yolluk yapıp bohçala.Anlasınlar ne çektin günlerdir :)

siz tadilat yaptırmak yerine,eşyaları komple evde bırakıp başka bi ev alsanız daha iyi canım

Yaaaaa olamaz yaaaa , yaaa sen ne diyosun yaaa , satın siz o evi , satın başka bi eve geçin.Oranın tesisatı sizin aile saadetinize mal olacak.Kaçın ordan , kaçııııııınnn...

hiç acıkmadım canım ya,onları da zorla yedim
ama ben seviyorum bu iştahsızlığımı
papişim bugün tartıldım - lerdeydim ama yarına ne olur bilememsen de durum nasıl?

benım 2. gunum yarından umıtlı degılım suc yedıgım hamurıslerının degıl reglın yani

üzülme tatlım regl de oluyo öyle haftaya telafi edersin..ben yine de bi çanta vurayım kafana .... (ba ba ba kendim hiç kaçamak yapmayınca milleti cezalandırmaya bile başladım o ne özgüven o )

Vur kiz kardes hakettim ben....

Bu arada tebrik ederim seni .. 79.3 lere inmissin maasallah nazar degmesin ..

Kısacası kızlar dışı sizi yakar,ici beni..
Ayranım yok icmeye,tahtaravelliyle giderim gezmeye

Üzülme tatlım üzülme , regl döneminde insanın içinden canavar çıkıyo...Sen benim menüyü gördün mü (haftalık diil o , bir günlük sadece) , üstelik regl de diilim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…