Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kesin
iyiniyetlim de aşağıda görünüyo ama yazmıyo,kaynanatörü ağzına hamurişi tıkıştırıyo galiba o yüzden yazamıyo
sersuuum gene güldüm ya kısss

sana mesajım bile 2 kere yayınlandı..bak kesin diyom kıss..tut kendini.. sık biraz

Cok fantastik düşünceleriniz var valla Kopardınız beni.(simdi ki genclerden alıntı,Cok güldüm demek )

Yaaa yazmiiiim diyorum ama son bişey sölicem sana ; Herkes günlük menü bildirimi yapıyo ya , sen de günlük hasar bildirimi yap ayyyy çok güldüm sandalyeden düşücem şimdi :52

İnşallah başımıza gelmez valla

kıyaamaaamm kıss yoksa sende de mi büyü var olayları üstüne çekme büyüsü

sana mesajım bile 2 kere yayınlandı..bak kesin diyom kıss..tut kendini.. sık biraz

allahıııııııııım sana geliyorum,karnım ağrıdı gülmekten.nasıl tutayım kıs kendimi,tutamıyom işte tutamıyommmmm

kızlar kaç gündür işten listemi pek yazamadım
kahvaltı:
muz
işe geç kalıcaktım baska bişi yiyemedim

öğle:
tavuklu sehriye corbası 1 kepçeden hafif az
2salatalık tursusu
1 kasık yoğurt

aksam:
kavurmadan yağsz kısımalrından avuc içi kadar
2 çeri domates
muz, hurma ve fındıklı tatlı( en alta hurmayı catalla ezin koyun, 1 muzu küçük küçük doğra üstüne diz,üstüne fındık ohhh misss)

malesef 1 çikolata
şimdi de bolca cay içiyoruz
kayısılı form cay içtim kabızlığa iyi gelir umarım

bence sen de kaşınıyon papaz büyüsü internetten sana sıçramasın kıss virüs yoluyla..valla sibiryada popon donar gülme bence
eşim nooluyo yaa ne gülüp duruyon diyo zaten

Allah korusun burda guleeglene anlatıyorum ama su birhaftadir cinnet halindeyim.Daha aralarda duygusal çöküntülerde yasıyorum.Onlardan Hic bahsetmeyeyim.Biktim offf

bence sen de kaşınıyon papaz büyüsü internetten sana sıçramasın kıss virüs yoluyla..valla sibiryada popon donar gülme bence

Valla ya , çekicem üstüme en sonunda...Ama gün geçmiyor ki Melexin bi arıza bildirmesin :)

dünki listem:

kahvaltı:
peynir
zeytin
muz

öğle:
1tabak erişte
yoğurt

aksam:
ananaslı tavuk(dısarda yedim şiddetle tavsiye ediliir)
patates haslaması yarım

1çikolata(

Allah korusun burda guleeglene anlatıyorum ama su birhaftadir cinnet halindeyim.Daha aralarda duygusal çöküntülerde yasıyorum.Onlardan Hic bahsetmeyeyim.Biktim offf
Yaa bi de işin mucizevi tarafı ; bu arada hala diyetine devam edip menü bildirimi falan yapıyosun...Nasıl beceriyosun bu kadarını valla BRAVO sana .

Niye ki , daha çamaşır makinası var , bulaşık makinası var , ütü , sonracıma kettle ...üüüüü daha çok işi var :)

allahıııııııııım sana geliyorum,karnım ağrıdı gülmekten.nasıl tutayım kıs kendimi,tutamıyom işte tutamıyommmmm

Yaaa gözümden yaş geldi gülmekten yeminle...Nasıl kadersiz bu kız yaaa...

canım yaa sen eziyet çekiyon biz senin sayende yerlerdeyiz gülmekten..alınmıyorsundur umarım:26::26:..hakkını helal et canım..
sen bizi güldürdün Allah da seni güldürsün.
Allah hepimizi gülmekten ayırmasın kızlar..

He valla ya , Melexin Allah da seni güldürsün , bitsin artık bu eziyet yaaa...

kesin
iyiniyetlim de aşağıda görünüyo ama yazmıyo,kaynanatörü ağzına hamurişi tıkıştırıyo galiba o yüzden yazamıyo
sersuuum gene güldüm ya kısss

Ev kalabalık kıss anca okuyorum yazdıklarınızı şimdi belli oldu kaynanatörler gidiyo yarın:112:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…