Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Yeni arkadaşlarımız liste yapmada bişey yok gerekirse yardım ederiz:112:
Kuzu kaçamakları azalttın farkettim

merhaba kızlar.bugün yoğunluktan giremedim.menü paylaşımı yapiyim hemen
sabah:k.k. tabağı
öğlen:3 kaşık menemen,bir kase yoğurt,bir avuç fındık ve şekersiz türk kahvesi
akşam:balık,salata ve filtre kahve bugün kahveyi fazla kaçırdım sanırım ama napiyim dayanamıyorum

Cok fantastik düşünceleriniz var valla Kopardınız beni.(simdi ki genclerden alıntı,Cok güldüm demek )

tamam mı? Aldım tarihi ,not ettim,dogum günüme 3 gün kala

Elden geçmeyen birşey kalmadı herhalde canım, kolay gelsin bu da son olur inşallah

gelmez gelmez,nasılsa leslie bacımla yürüdün
olmaz dimi leylakım iyi ki zorlayıp yürümüşüm
dur kısss,ben de gülüyom zaten...en iyisi gülmeyeyim de kaynanatör işine dönmesin benimki dekaynanatör+su basması...direkt akıl hastanesine

sen hiç gülme tut kendini bence.
tamam mı? Aldım tarihi ,not ettim,dogum günüme 3 gün kala

ama liste olduğu gün evdeki tüm eşyaları tembihlemen lazım bozulmayın diye..

Son düzenleme:
Cok fantastik düşünceleriniz var valla Kopardınız beni.(simdi ki genclerden alıntı,Cok güldüm demek )

Yaaa Allahım sana sabır versin.Doğumgününü de öğrendim.Sana en profesyonelinden su tahliye ekipmanı hediye edicem hehehe...

sersum salata tarifi kendi anlatımım değil netten alıntıdır ...çünkü şu anda beynimin iyice pili bitmiş durumda iki lafı bi araya getirememekteyim

kereviz sapının salatası da çok güzel oluyor. kerevizlerin saplarını ve yapraklarını temizleyip kaynar suyun içine atıyoruz. önce sapları bir süre sonrada yaprakları. saplar yumuşayınca süzüyoruz. isterseniz hafif olsun kokusu az olsun derseniz biraz soğuk suyun altında yıkayabilirsiniz. soğuduktan sonra üzerine hazırladığımız salata sosunu döküp karıştırıyoruz.ve afiyet olsun .biz ailecek çok severiz ve sürekli yaparız.
not : ben salata sosu olarak : sarmısak ,limon suyu,biraz kuru kekik,mutlaka zeytinyağı ve kırmızı pul biber .hepsini beraber iyice dövüp (kırmızı biberde dahil) kullanıyorum

sağol canım güzele benziyor deniyecem haftaya..

yaa senin hala ayakta olman bir mucize bence

oyamla ,pampiş yine yok ortalarda..

oya iyidir umarım midesi kötüydü onun da oğluşunun da:26::26:
pampişin de kesin ya misafiri geldi ya da o birine gitti..yarın yine kaçırmışım diycek

Tarifi ben de istiyorum canım

kereviz sapının salatası da çok güzel oluyor. kerevizlerin saplarını ve yapraklarını temizleyip kaynar suyun içine atıyoruz. önce sapları bir süre sonrada yaprakları. saplar yumuşayınca süzüyoruz. isterseniz hafif olsun kokusu az olsun derseniz biraz soğuk suyun altında yıkayabilirsiniz. soğuduktan sonra üzerine hazırladığımız salata sosunu döküp karıştırıyoruz.ve afiyet olsun .biz ailecek çok severiz ve sürekli yaparız.
not : ben salata sosu olarak : sarmısak ,limon suyu,biraz kuru kekik,mutlaka zeytinyağı ve kırmızı pul biber .hepsini beraber iyice dövüp (kırmızı biberde dahil) kullanıyorum

tarif bu canım

oyamla ,pampiş yine yok ortalarda..

oya iyidir umarım midesi kötüydü onun da oğluşunun da:26::26:
pampişin de kesin ya misafiri geldi ya da o birine gitti..yarın yine kaçırmışım diycek

kesin
iyiniyetlim de aşağıda görünüyo ama yazmıyo,kaynanatörü ağzına hamurişi tıkıştırıyo galiba o yüzden yazamıyo
sersuuum gene güldüm ya kısss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…