Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

akşama eşimle içerim diye düşünüp çaydan vazgeçtim sütlü kahve içiyorumm
size de yapayım mı kısslar...

Gündüz içince akşam içilmiyor mu çay? Sizin evde herkesin 1 defa mı çay içme hakkı var??? Demlemeye üşendim desene sen şuna

abartmışın biraz sanki
afiyet olsun canım..bende de kereviz var salatasını yapayım barii

kıss filiz ne iyi oldu yaptıklarını söylemen bana da yemek konusunda fikir verdin bacım..

ben bugün sadece zeytinyağlı fasulye pişirdim..mantarla kereviz senden yanına da bi kızılcık tarhanası yapıcam öğün hazır..

Gündüz içince akşam içilmiyor mu çay? Sizin evde herkesin 1 defa mı çay içme hakkı var??? Demlemeye üşendim desene sen şuna

ne biliiiim senin devre arkadaşların bizim öncü karataycılar hep yazmışlar menülerinde binbir deva bi de ....ben bu gidişle diyet faciası olucam sanırsam

yediklerini hatırlıyorum da neden yediklerini hatırlamıyorum
kız geçmişi okumaktan gözlerin şaşı olacak:111::111:

yok kıss valla üşenmedim..ben çayı yalnız içmeyi sevmiyorum
çok canım isterse bazen yapıyorum yalnızken..
..sabah kahvaltıda bile zor içiyorum..

afiyet olsun canımayyy bu sıralar taktım zaten sütlü kahveye,canımı çektirdin sersumum.dur ben de yapıp geliyim

ben yapsaydım datlumm..
afiyet olsun

kendimden nefret ettim bugün abartmak ne kelime ... bari uyu be kadın ....şu an elim ayağım titriyo yüzüme ateş başıyo ...uyumamak böle etkiler yapar mı ...ama şu an hiç uykum yok ...

aaa siz bahsetmeseniz evdeki kerevizi unutmuştum bendeakşama ben de yapayım sarımsaklı yoğurtlu salatasını barigeçen sene çok yemiştim ben bunu

kendimden nefret ettim bugün abartmak ne kelime ... bari uyu be kadın ....şu an elim ayağım titriyo yüzüme ateş başıyo ...uyumamak böle etkiler yapar mı ...ama şu an hiç uykum yok ...
yapmaz mı yapar tabii tansiyonun da düşmüştür
kıss tüm dengeni bozdun sen bugün..bari 1-2 saat uyusaydın:26::26:
akşama erken yat barii..varsa papatya yada ıhlamur çayı demle rahatlatır uyumanı sağlar

aaa siz bahsetmeseniz evdeki kerevizi unutmuştum bendeakşama ben de yapayım sarımsaklı yoğurtlu salatasını barigeçen sene çok yemiştim ben bunu

filiz pazardan aldıklarıyla hepimize ilham verdi desene

yok kıss valla üşenmedim..ben çayı yalnız içmeyi sevmiyorum
çok canım isterse bazen yapıyorum yalnızken..
..sabah kahvaltıda bile zor içiyorum..

ben yapsaydım datlumm..
afiyet olsun

Bana da yapsana sersum ya... Hastayım, kalkamıyorum

Belki biraz da tembel olabilirim... Biraz ama...:))

yediklerini hatırlıyorum da neden yediklerini hatırlamıyorum
kız geçmişi okumaktan gözlerin şaşı olacak:111::111:

bu gece Allahın izniyle uyuycam hiç bişiy okumıycam .... ama süreklilik var ya hemen cuma tartı gününe geliyosun anında görüntü kim ne kadar kilo verdi keyifliydi yaniii.. bide bütün kızlar nasıl kilo almışlar verme süreçlerinde hangi diyetleri yapmışlar anlatmışlar doğru diyette olduğumu kanıtladı bana ..iyi ki okudum ama keşke uyusaydım

anammmm bugün cuma değilmiş
bende kilo bildirimi yapcaktım
sizin yorumlarda yarın bildirim falan yazmıssınız yoksa ben deli ddeli kilomu yazcaktım:)))
sabah tartıya resmen gözümü kısa kısa titreteye titreye baktım

filiz pazardan aldıklarıyla hepimize ilham verdi desene

kesinlikle

uyu tabi kız,arada oku tabi de bütün gece okunur mu hiç...gözlerin bozulacak allah korusun

ay bu sarımsaklısın ı yapsaydım keşke bende ...ben saplar dolapta çok yer kaplıycak diye önce onları yapıiim dedim dedim de... bu sapları da sarımsaklı yoğurtlu mu yesem acaba olur mu ki ...ekşili salata sosu yapçaktım

starda melekin programına bi diyetisyen konuktu..ekmeksiz olmaz hayat dedi..melek canan hocayı hatırlatıp yerine ceviz yenilmesini söylediğini hatırlattı..
pişkin kadın gıcık oldumm..bu yanlışı düzeltmem lazım lütfen aslaaa ve aslaa ceviz ekmeğin yerini tutmaz dedii..
melek başka yorum yapmadı bence uzamasın da canan hocaya ayıp olmasın diye.

dur uyutmaya çalışıyo beni daha ben yürüycem tavşan kanı çayımı içiyom ....ne papatyası ne ıhlamuru sabote etmeye çalışıyon demiiiii...gözümün önünde kendi hayallerim belirmeye başladı sersumu geçicem diye uyurken yürüyen ben ..yanlız bişi var yazamıyom dönüp dönüp kontrol ediyom habire yanlış yazıyom

ben de gördüm bi ara,ama dediğin gibi gıcık olunca değiştirdim kanalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…