Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

uzun bir aradan sonra ilk defa 2 mil leslie yaptım:KK8::KK8:
..ama zor bitirdim:KK37::KK37::KK37:..halsizliğim hala devam ediyor anlaşılan:KK5:

sersum canim ben rusya da sibirya bolgesindeyim...ve turkiye saatinden 6 saat ilerdeyim...
canim filmler konusunda katiliyorum.mesajiniz var guzel bir film....
kizlar hasta olanlara acil sifalar....

waawww diyorum bu kadarını beklemiyordum :KK53::KK53:

ben de Türkiyenin sibiryası hakkarideyim :KK1::KK1: izmirden geldim bakalım kara nasıl alışıcaz:26::26:
geçmiş olsun dileklerin için de teşekkürler kendi adıma:KK16::KK16:

waawww diyorum bu kadarını beklemiyordum :KK53::KK53:

ben de Türkiyenin sibiryası hakkarideyim :KK1::KK1: izmirden geldim bakalım kara nasıl alışıcaz:26::26:
geçmiş olsun dileklerin için de teşekkürler kendi adıma:KK16::KK16:

canim sende benim kadar sibiryadaymisim...ins.benim kadar yalniz degilsindir.sehirdeki tek turk bayan benim...

uzun bir aradan sonra ilk defa 2 mil leslie yaptım:KK8::KK8:
..ama zor bitirdim:KK37::KK37::KK37:..halsizliğim hala devam ediyor anlaşılan:KK5:

neden ama neden hasta halinle yürüyosun hadi kendine acımıyosun bana da mı acımıyosun ben şimdi bu kadar işin arasın da beynimin şarjı bitmiş halde nasıl yürüycem

canim sende benim kadar sibiryadaymisim...ins.benim kadar yalniz degilsindir.sehirdeki tek turk bayan benim...
canım benim yaa..çok zordur yaşamın:KK5::KK5:..Allah yardımcın olsun:KK16::KK16:
ben tek türk değilim ama malum terör olayları etkiliyor bizi de maalesef..:KK5::KK5:

neden ama neden hasta halinle yürüyosun hadi kendine acımıyosun bana da mı acımıyosun ben şimdi bu kadar işin arasın da beynimin şarjı bitmiş halde nasıl yürüycem

zorladım kendimi aslında yarın yapabileceğimi sanmıyorum...:KK5::KK5:

yarışcam diyen sensin bebişim :KK1::KK1:

şaka bi yana bu halinle yürüme bence:26::26:

sorunumun bi çoğunu hallettim canım ....uykusuzum ya ...beynim anca çalışmaya başladı

Filizim yazdıklarınızı zorla okudum net havadan nem kapıyor yaw okulda çekmiyor doğru düzgün sorununu çözdüğüne sevindim. Önceki mesajını da gördüm sağol canım bu yazdığımı gönderebilirim inş.

canım benim yaa..çok zordur yaşamın:KK5::KK5:..Allah yardımcın olsun:KK16::KK16:
ben tek türk değilim ama malum terör olayları etkiliyor bizi de maalesef..:KK5::KK5:

zorladım kendimi aslında yarın yapabileceğimi sanmıyorum...:KK5::KK5:

yarışcam diyen sensin bebişim :KK1::KK1:

şaka bi yana bu halinle yürüme bence:26::26:

kız yürüyüş yapabilmek için bi hışım gittim kendime şöle demli bi çay demleyim kendime geliyim diye bi döndüm sen meğersem yarışmıyomuşun noldu hani 75 olucaktın ben az vericektim sen az kaçamak yapçaktın hevesimi kaçırdın sersum aşkolsun

sağol canım:KK16::KK16:tamam bundan sonra gözüm üzerinde:KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1::KK1::KK16::KK16:
kız yürüyüş yapabilmek için bi hışım gittim kendime şöle demli bi çay demleyim kendime geliyim diye bi döndüm sen meğersem yarışmıyomuşun noldu hani 75 olucaktın ben az vericektim sen az kaçamak yapçaktın hevesimi kaçırdın sersum aşkolsun
canım ben çok yavaş veriyom seninle yarışamam dedim ya ben..hep sen 1. olursun yanii..:KK1::KK1:
haaa sen onu istiyyooonn şimdi anladım ben :KK1::KK1::KK1: yarışalım ozaman tatlım seni mi kırıcam..:KK16::KK16::KK16:

50 dk yürüdüm:KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1::KK16::KK16:

canım ben çok yavaş veriyom seninle yarışamam dedim ya ben..hep sen 1. olursun yanii..:KK1::KK1:
haaa sen onu istiyyooonn şimdi anladım ben :KK1::KK1::KK1: yarışalım ozaman tatlım seni mi kırıcam..:KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9:

bence senin kaçamak yapmaya niyetin var belli olucak diye korkuyosun:KK9::KK9::KK9: ....senin kilolar hızla verilmek için aylardır bekliyo kız patlamak üzere olan yanardağ gibisin biraz kararlı olman gerekiyo sadece ..canım şaka bi yana senin gizli kalmış bi sağlık sorunun olmasın yoksa daha önce söyledin de ben mi farketmedim ...bi de ben de hızlı veremiyorum aylardır aynı yerde dudum şimdi geri vite aldım farketmiyomusun...ama yarışmalım diyosan yarışmayalım ....yarın ayılınca inşallah ben napmışım ne zaman bu kadar yarışma heveslisi olmuşum demem ...neyse benim çay oldu ..içiyim kendime geliyim daha mantar temizliycem ıspanak temizliycem

leylakçığım sen yürüyüş bandında yürüyosun değil mi ...sabah iyi yemişim dimi o ikinci domates çok zorladı bi de çörek otu amma acı oluyomuş yahu

bence senin kaçamak yapmaya niyetin var belli olucak diye korkuyosun:KK9::KK9::KK9: ....senin kilolar hızla verilmek için aylardır bekliyo kız patlamak üzere olan yanardağ gibisin biraz kararlı olman gerekiyo sadece ..canım şaka bi yana senin gizli kalmış bi sağlık sorunun olmasın yoksa daha önce söyledin de ben mi farketmedim ...bi de ben de hızlı veremiyorum aylardır aynı yerde dudum şimdi geri vite aldım farketmiyomusun...ama yarışmalım diyosan yarışmayalım ....yarın ayılınca inşallah ben napmışım ne zaman bu kadar yarışma heveslisi olmuşum demem ...neyse benim çay oldu ..içiyim kendime geliyim daha mantar temizliycem ıspanak temizliycem

bütün tahlillerim normal canım..endokrine de gittim sporla hızlandırabilirsin bişeyin yok dedi..:44::44:
alıştım artık:KK34:..kaçamak yok söz verdim .En Büyük KKEn Büyük KK

bilmem artık pişman olur musun olmaz mısın :KK1::KK1::KK1:

benim de canımı istettin kızz çay koyup geleyim ben de..:KK52::KK52:

mantarı da hatırlatman iyi oldu benim de var akşama yapayım ben de:KK9::KK9::KK16::KK16:

Leyak, sersum, filiz, ficans, sare, ve şu an anımsayamadıklarım...Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Öğlen oğlumla birlikte uyuyakalmışız. O hala uyuyor. Ben kalktım küçük bir kase yoğurt, 1 avuç ceviz, 2 mandalina yedim. Aslında canım peynir ekmek istedi ama yemedim.

Bugün yürüyüş yapmam mümkün değil.

Güya annemle salonuma aksesuar bakmaya gidecektik. O da yalan oldu:KK43:

akşama eşimle içerim diye düşünüp çaydan vazgeçtim sütlü kahve içiyorumm:nazar::nazar:
size de yapayım mı kısslar...:nazar::nazar::nazar:

bütün tahlillerim normal canım..endokrine de gittim sporla hızlandırabilirsin bişeyin yok dedi..:44::44:
alıştım artık:KK34:..kaçamak yok söz verdim .En Büyük KKEn Büyük KK

bilmem artık pişman olur musun olmaz mısın :KK1::KK1::KK1:

benim de canımı istettin kızz çay koyup geleyim ben de..:KK52::KK52:

mantarı da hatırlatman iyi oldu benim de var akşama yapayım ben de:KK9::KK9::KK16::KK16:

ben dün niye pazara gittimki yaa kereviz saplarını haşlıyorum şu an kereviz kokusu beni doyurdu ben yemek bile yiyemicem sanki ....kaldı sebzeler ...sanki kıtlıktayım ..bi tek kereviz alsaymışım koklar koklar doyardım ...bide ben hep yemeğini yapıyodum bu sefer sapları ekşili salata yapiiim dedim inşallah yiyebilirim bi de kendi aldıklarımın sapları yetmiyomuş gibi görümcemin aldıklarının saplarını da aldım ...:KK60::KK60::KK60:

Leyak, sersum, filiz, ficans, sare, ve şu an anımsayamadıklarım...Geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Öğlen oğlumla birlikte uyuyakalmışız. O hala uyuyor. Ben kalktım küçük bir kase yoğurt, 1 avuç ceviz, 2 mandalina yedim. Aslında canım peynir ekmek istedi ama yemedim.

Bugün yürüyüş yapmam mümkün değil.

Güya annemle salonuma aksesuar bakmaya gidecektik. O da yalan oldu:KK43:

:KK19::KK19::KK16::KK16:

bebişşim sağlık olsun da yürüyüş de alışveriş de yapılır sonra üzülme:KK16::KK16::KK16:

X