Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

teşekkürler canım naber nasılsın:KK16:
sağol canım:KK16::KK16:..iyi diyelim iyi olalım:KK16::KK16: hastayım biraz canım :KK5: izinliyim.dinlenip ilaç kürü yapıyorum :KK1::KK1::KK1:

sen iyisin maşallah ++ ların çoğu gitmiş azı kalmış fundacım tebrik ederim:KK9::nazar::nazar:

Son düzenleme:
herkese merhaba :KK3:

iki gündür hastanede uğraşıyordum ancak yazmaya fırsat buldum

doktora gittim emin oldum hamileyim

ama bebek iyi mi emin değilim kalp atışlarını duyana kadar da emin olamıycam galiba

bebeğin içinde olduğu kese görünüyor ultrasonda ama bebek görünmüyor.

Doktor şimdiden endişe edicek bir şey yok çok küçük olduğu için görünmüyo olabilir dedi

haftaya tekrar gidicem kontrole doktor çok farklı ve ilgili geldi bana her şey hakkında bilgi

verdi ve daha önceki durumumdan dolayı teselli edici konuştu.

Kilo almamak içinde un,makarna,patates gibi gıdalardan uzak durmamı işlenmiş her türlü

gıda sosis,salam,meyve suyu gibi kesinlikle yemememi önerdi zaten bende yemediğimi

söyledim. karatay beslenmeye devam ediyorum gibi arada tabikide dışına çıkıyorum

bunun en büyük nedeni de artık çok çabuk acıkıyorum ve acıkınca da başım dönmeye

başlıyor onun için bugun mesela sabah bulantıdan haşladığım yumurtaları evde suyun

içinde unuttum simit yemek zorunda kaldım burda ama genek olarak hala uyuyorum

sıkıntımda yok benden bilgiler bu kadar hepinizi öpüyorum :KK16::KK16::KK16:

tebrik ederim ..
canını sıkma zaten ilk kontrolde bebek deyil sadece kese göküyor
korkmana gerek yok tatlım Allah herseyin hayırlısını versin..

çok haklısın canım,eskiden daha çok uyarıyoduk sanki birbirimizi:26::26:hepimiz birbirimize karşı böyle olsak yeniden daha iyi olacak gerçekten:KK34::KK34:
evet eskiden daha canlı idi topicigimiz

sağol canım:KK42::KK42::KK16::KK16:

sana da afiyet olsun canım,öğlen de lahmacun varmış,onun için de afiyet olsun şimdiden:KK16::KK16::KK16:
ohhh ohhh lehmecun mis:KK53:

tekrar geçmiş olsun canım:KK16::KK16:kilon için de tebrikler:KK9::KK9:

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım...kötü şeyler düşünme artık...
benim yakın bi arkadaşım da hamile ve o da doktora gittiğinde kese görünmüş fakat bebek görünmemişti içinde.ama şuan 3 aylık oldu ve bebek gayet iyiymiş...sen gönlünü ferah tut canım benim,herşey güzel olacak
:KK34::KK34::KK34:

ben de 45 dk yürüdüm:KK8::KK8::KK8:

leylakım sen herzman süpersin bu konuda zaten sana koccaman :KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

[sıze=3][ı]sağol canım:KK16::KK16:..iyi diyelim iyi olalım:KK16::KK16: Hastayım biraz canım :KK5: Izinliyim.dinlenip ilaç kürü yapıyorum :KK1::KK1::KK1:

Sen iyisin maşallah ++ ların çoğu gitmiş azı kalmış fundacım tebrik ederim:KK9::nazar::nazar:
[/ı]
[/sıze]
teşekkürler canım.senide tebrik ederim şeytanın bacağını kırdın artık 70 li rakamları gördün sabırla ve hep baraber amacımıza ulaşacağız inşallah:KK16::KK16:

merhabalar arkadaşlar.
diyet bahane,sohbet şahane gerçekten
:KK9:
itiraf ediyorum,dün tüm öğleden sonrayı netten dizi izleyerk geçirdim.
pc tamide olduğundan kuzey güneyin kaçırdığım bölümlerini izledim.süperdi.
sersum geçmiş olsun canım
:KK19:
nmenevşehülya tebrikler canım allah tamamına erdirsin canım:KK19:
dünki menümüde yazayım heman.
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
AKŞAM
yayla çorbası,salata,tavuk kanat,az bulgurpilavı,yoğurt
Öğlen yemeği yerine meyve yiyorum ben.dün diziye kaptrınca meyve saatini kaçırdım.
gece saat 10 da çocuklarıma meyve hazırlarken canım çekti.aylar sonra ilk defa gece meyve yedim.
1 nar ve 1 muz
:KK50:
Allahım gece resmen işkence çektim.şiddetli karın ağrısı ve sancı.
demekki vücut nasıl alışmış bu sisteme şaşırdım.
ders oldu bana
:KK42:

benim yakın bi arkadaşım da hamile ve o da doktora gittiğinde kese görünmüş fakat bebek görünmemişti içinde.ama şuan 3 aylık oldu ve bebek gayet iyiymiş...sen gönlünü ferah tut canım benim,herşey güzel olacak

amin canım sağol inşallah :KK16::KK16::KK16:

çok sağol canım içimi rahatlattın bende sabırla beklemeye çalışıcam :KK70:

tebrik ederim ..
canını sıkma zaten ilk kontrolde bebek deyil sadece kese göküyor
korkmana gerek yok tatlım Allah herseyin hayırlısını versin..

teşekkür ederim canım çok sağol amin inşallah :KK16::KK16::KK16:

daha önce kötü bir tecrübe yaşadığım için korku elimde değil

canım bazen kötü düşüncelere dalmaktan alamıyorum kendimi

ama atlatıcam eminim

canım sen eczacı olduğunu söylemiştin sanırsam ...suyu alkali yapmak için damlalar varmış onları kullanabilirsin ya da limon lu su içebilirsin .....

bide benim eczacım marinkapta a vitamini var dozu fazla kullanınca zararlı demişti öylemi

marincapa şimdi baktım
evitamini var
avitamini yok
ama iki cesiti var sen hangisini kullanıyorsun special olanmı normal marincap mı

damlaları depoya sordum hiç duymamıslar
limonlu içmeye calısıyorum bende

:KK19::KK19::KK16::KK16:

süper o zaman...haftaya yürüyüşlerin de etkisiyle kesinlikle daha da iyi bi rakam görürsüm canım:KK76::KK76::KK76:

:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16:

merhabalar arkadaşlar.
diyet bahane,sohbet şahane gerçekten
:KK9:
itiraf ediyorum,dün tüm öğleden sonrayı netten dizi izleyerk geçirdim.
pc tamide olduğundan kuzey güneyin kaçırdığım bölümlerini izledim.süperdi.
sersum geçmiş olsun canım
:KK19:
nmenevşehülya tebrikler canım allah tamamına erdirsin canım:KK19:
dünki menümüde yazayım heman.
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
AKŞAM
yayla çorbası,salata,tavuk kanat,az bulgurpilavı,yoğurt
Öğlen yemeği yerine meyve yiyorum ben.dün diziye kaptrınca meyve saatini kaçırdım.
gece saat 10 da çocuklarıma meyve hazırlarken canım çekti.aylar sonra ilk defa gece meyve yedim.
1 nar ve 1 muz
:KK50:
Allahım gece resmen işkence çektim.şiddetli karın ağrısı ve sancı.
demekki vücut nasıl alışmış bu sisteme şaşırdım.
ders oldu bana
:KK42:
sağol canımm:KK16::KK16::KK16:

işlerimi toparlıyayım önce.
sonra spor yapıcam.1 saat yürüyüş planlıyorum.
akşama yazarım.yada yarın sabah.
:KK16:

çok haklısın canım,eskiden daha çok uyarıyoduk sanki birbirimizi:26::26:hepimiz birbirimize karşı böyle olsak yeniden daha iyi olacak gerçekten:KK34::KK34:

sağol canım:KK42::KK42::KK16::KK16:

sana da afiyet olsun canım,öğlen de lahmacun varmış,onun için de afiyet olsun şimdiden:KK16::KK16::KK16:

tekrar geçmiş olsun canım:KK16::KK16:kilon için de tebrikler:KK9::KK9:

Yedim geldim bi sürü lahöacun:KK1::KK1: salata ayran sağol Leylakım sana da afiyet olsun
teşekkürler canım senin sporunda herzamanki gibi harika.bu arada bayramda 75,5 demiştim ya şimdi 73 lere falan indim allaha şükür :KK16:
Funda sporun için:nazar::KK9::KK9::KK9::KK9:
kilomu görünce çizlgemdeki gibi mutlu filcik oldum :KK60::KK60::KK60:

Sersumum tebrikler :KK19::KK19:

Slm canım,
Bu kadar kiloyu karatay diyeti ile mi verdin? Ben de 70-79 grubundayım da, karatayı araştırıyorum.

merhaba canım...
evet karatayla verdim...benim dışımda birçok arkadaşımız da çok güzel kilolar verdi
:KK34::KK34:
Yedim geldim bi sürü lahöacun:KK1::KK1: salata ayran sağol Leylakım sana da afiyet olsun

afiyet olsun,yağ olmasın bebişim:KK1::KK1:

günaydın bebişimm:KK19::KK19:..eh işte..hala iyileşemedim yawww:KK5:
sen nasılsın kaynanan nasıl :KK1::KK1::KK1:

teyzem bugün sana acıdı heralde lahmacun yapmış hadi iyisin :KK9::KK9:
Kıss ne acıması acıma filan yok mantı hazırlamış sarma sarmış ıspanak yemeği yapmış ve de lahmacun yapmış:nazar::nazar::KK53::KK53: ne kaa becerikli:nazar:
Lahmacunu ben isteyince yaptı sağolsun.
iyiniyetlim pas vermiyosun seni kırdım mı ben :KK16:

Yok canım anca fırsatım oldu:KK34:

X