Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bugün pek sakin burası noldu ki

papadiya ile sersum bu gece zaten seksenler izliycek siteyi ben mi bekliycem

bildirimimi yapayım işlerim var cıkmam gerekiyor
1.öğün8.00
1 yumurta lor ile dereotlu omlet
7 zeytın
1 avuç içi peynir
1 çb ceviz
1 elma
1 medine hurması

2.öğün 13.00
1 kase brokoli çorbası
4 tane kuru patlıcan dolması
1 kasse yoğurt

35 dak bantta yürüdüm:KK76:

3.öğün 17.302 kase brokoli corbası:KK17:
1 tabak etli türlü
1 b.ayran
1 tane hurma:KK16:

bildirimimi yapayım işlerim var cıkmam gerekiyor
1.öğün8.00
1 yumurta lor ile dereotlu omlet
7 zeytın
1 avuç içi peynir
1 çb ceviz
1 elma
1 medine hurması

2.öğün 13.00
1 kase brokoli çorbası
4 tane kuru patlıcan dolması
1 kasse yoğurt

35 dak bantta yürüdüm:KK76:

3.öğün 17.302 kase brokoli corbası:KK17:
1 tabak etli türlü
1 b.ayran
1 tane hurma:KK16:

afiyet olsun canım :KK16:

2.öğünüm:KK56::KK56:
1 tabak etli barbunya
küçük bi tabak sebzeli bulgur pilavı
turşu

aslında bulgur yemeyi düşünmüyodum ama çok güzel yapmışım dayanamadım yaw
:KK9::KK9::KK9:

bugün pek sakin burası noldu ki

papadiya ile sersum bu gece zaten seksenler izliycek siteyi ben mi bekliycem
nasıl da bildin kıss:KK1::KK1:..sen de izle bebeemm çok güzel:KK52::KK52:..arada buraya da gelirim canım:KK16:
2.öğünüm:KK56::KK56:
1 tabak etli barbunya
küçük bi tabak sebzeli bulgur pilavı
turşu

aslında bulgur yemeyi düşünmüyodum ama çok güzel yapmışım dayanamadım yaw
:KK9::KK9::KK9:

afiyet olsun bebişim yürürsün erir gider:KK34::KK16::KK16:

leylakım napıyon nasılsın canım gelıyomu kaynanatör:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

iyiyim canım ya,kaynanatörden daha haber yok şimdilik.ama kafaya koyduysa gelir mutlaka,gezmeyi çok sever çünkü:KK31::KK31:
afiyet olsun bebişim yürürsün erir gider:KK34::KK16::KK16:

sağol canım:KK16::KK16::KK16:
dün kaynana kaynar kazana türküsü çığırıyodu olan oldu evrene yanlış mesaj gitti geliyor kaynana:KK36::KK36:
:KK60::KK60::KK60:

valla ya,yanlış mesaj gitti:KK9::KK9:
''ah canım kayınvalidem,keşke gelse 1 ay kalsa,ne güzel olur'' böyle söylesem yanlışlıkla giden mesajı telafi edebilirmiyim acaba:KK60::KK60::KK60:

iyiyim canım ya,kaynanatörden daha haber yok şimdilik.ama kafaya koyduysa gelir mutlaka,gezmeyi çok sever çünkü:KK31::KK31:

sağol canım:KK16::KK16::16

valla ya,yanlış mesaj gitti:KK9::KK9:
''ah canım kayınvalidem,keşke gelse 1 ay kalsa,ne güzel olur'' böyle söylesem yanlışlıkla giden mesajı telafi edebilirmiyim acaba:KK60::KK60::KK60:
geçti artık canım:KK1::KK1: yemezler heralde:KK1::KK1:
afiyet olsun datlum:KK16::KK16:

:KK16::KK16::KK16::KK19:

1.öğün :
Klasik karatay

2.öğün : 17 :00
Ispanak kavurması
Ispanak çorbası :KK34:
Badem
lahana dolması
omega 3

su: 3 lt
yürüyüş : 25 dk

gözlerim yanıyo kızlar eskiler napmışlar leylak papadiya gül nasıl zayıflamış diyee .....leylak hakkatten azıcık yiyomuş 3 kaşık bulgur 5 kaşık yoğurt bi parça tavuk yiyomuş ....ben ağzımı tutmalıyım anladım...

gözlerim yanıyo kızlar eskiler napmışlar leylak papadiya gül nasıl zayıflamış diyee .....leylak hakkatten azıcık yiyomuş 3 kaşık bulgur 5 kaşık yoğurt bi parça tavuk yiyomuş ....ben ağzımı tutmalıyım anladım...

canım bende ilk zamanlar çok yiyiyodum,ama sonra ister istemez mide küçülüyo ve canın istemiyo.özellikle az yemiyorum yani..hatta çoğu zaman fazla yediğimi bile düşünüyorum ben:KK1::KK1:
çok merak ettim kaçıncı sayfadasın canım?

slm kızlar..
tüm gün temizlik vardı..
sabah k.k.,oglen fasulye aksamada et basma yedım..
kendımı yorgun hissediyorum.
çaya ve seksenleri izlemeye ihtiyacım var..

canım bende ilk zamanlar çok yiyiyodum,ama sonra ister istemez mide küçülüyo ve canın istemiyo.özellikle az yemiyorum yani..hatta çoğu zaman fazla yediğimi bile düşünüyorum ben:KK1::KK1:
çok merak ettim kaçıncı sayfadasın canım?

1112 sayfadayım senin az yediğini beğendim bildirilerinizden beğenilenlere bak ordanda gidebilirsin ...majör diye bi kızı kaçırmış bu topik :KK9:ama o da haketmiş....bide psikolg okumuş sayfaları ne iş hiç muhabbete girmedi mi

1112 sayfadayım senin az yediğini beğendim bildirilerinizden beğenilenlere bak ordanda gidebilirsin ...majör diye bi kızı kaçırmış bu topik :KK9:ama o da haketmiş....bide psikolg okumuş sayfaları ne iş hiç muhabbete girmedi mi

aaa psikolog okuyo diye muhabbeti geçmişti hatırladım filizcim,ama yazmamıştı hiç
:KK1::KK1:

Kızlar hocaya dün sormuş olduğum omega 3 ile ilgili soruya cevap gelmiş aşağıda sorumu ve cevabı paylaşıyorum:

Sayın Hocam iyi günler dilerim.
Öncelikle size Kadınlar Kulubündeki tüm arkadaşlarımın sevgi ve saygılarını iletmek isterim. Son günlerde KK'da bulunan topiğimizde Omega 3 konusunda takıldığımız bir kaç yer var, size sormak ve bilgilenmek istedik.Şöyle ki; Omega 3 destek satın alırken nelere dikkat etmeliyiz? Günde kaç miligrama kadar kullanmalıyız? Örneğin ben her sabah 2 adet köy yumurtası,ayrıca 1/2 çay bard.ceviz ve 1 tatlı kaşığı keten tohumu yiyorum. Bunların yanında kahvaltıdan sonra Solgar firmasının 950 mg.Omega 3 desteğinden kullanıyorum. (Epa/dha 542/408) Başka bir arkadaşım benimle benzer kahvaltı yapıp içinde her üç kapsülünde 75 mg.dha ve 114 mg epa olan bir ürünü kullanıyor (aynı zamanda bu ürünün içeriğinde 13,6 kkal, 1,23 yağ, bir kapsul 500 mg.balık yağı yazıyormuş) Bizi bu konuda bilgilendirirseniz çok seviniriz. Hatta eğer mümkünse bize marka önermenizi rica ederiz. Ayrıca bayram ertesi kitabınızın çıkacağı bilgisini almıştık. Acaba çıktı mı?
Saygılarımızla,

cevap
Solgar 950'den 4 adet/gün kullanmalısınız. 4x542 EPA, ya da EFA S 1200'den -temel yağ-her gün vücudunuza girmeli. Yanında güçlü bir antioksidan Domates, E vitamini vs. gibi. almalısınız. Sabah Kahvaltıdan sonra tok karnına, dördünü birden almalısınız!!! Korkmayın. EPA İnsülin direncini kıran en önemli temel yağdır!!!

Yan etkileri var mı ? Var tabii sırayla: 1. Kanı sulandırır, 2. Yüksek tansiyonu düşürür, 3. Damarları genişletir, kalp hastalığından korur 3. Kan yağlarını normalleştirir, 4. Diabet hastalarının kan şekerlerinin düzenlenmesini kolaylaştırır (insülin direncini kırmasından dolayı) 5. Kilo verdirir, 6. Depresyonu önler, en güçlü ve doğal antidepresiftir, 7.Eklem, ve vücut ağrılarını, artrit ağrılarını geçirir, 8. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, 9. Adet öncesi sıkıntıları azaltır ve geçirir, 10. Sağlıklı hamile kalmayı sağlar, 11. Demans ve Alzheimer hastalığını önler, çünkü beynimizin ve sinir sistemimizin % 80 ve 90'ı, omega 3'den meydana gelmektedir!!!

Bunları yazmamın nedeni de 'AAAAAA bu kadar alınır mı, kilo aldırır, sakın ha almayın, günde bir tane yeterlidir ' diyen bilgisiz eczacı ve kişilerin olduğunu bilmemden dolayıdır.
NOT: İngilterede, şizofreni hastalarına günde 9gr kadar saf EPA verilmiştir ve bu yan ETKİLERİN!!! ortayaçıktığı görülmüştür...Römatoid artrit ağrı şikayetleri kalmamaıştır!

Kalınız sağlıcakla, KK'ya selam ve sevgilerimle.

Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

kızlar eklemek istedim :KK16:

X