Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

dünü kaçamaksız atlattım ama genede tartılmadım cumaya kadar tartılmayacağım.

sabah kahvaltım: 1 haşlanmış yumurta
marullu dereotlu yumurta salatası
5 zeytin
peynir
domates
salatalık
ceviz
taze soğan
tere

öğlen: 2 adet köfte yedim
akşam yemeğini yaparken bakayım nesi eksik köftenin diye kızarttım yoksa bugün 2 öğün beslenecektim.

dün sormuştum ama noldu tahlil sonuçları canım

2 gündür protein yediğimden daha çok susuyorum 4 lt içerim bugün heralde :KK53::KK53:

suyun fazlası da zararlıymış canım geçen doktorlar programında anlatıyorlardı ...keşke iğneoyam bu konuyuda güzel bi özet geçse bilgilendirme yapsa.... ben güzel etkileyici anlatamam şimdi ...yada bi araştır canımsen

aynen öyle canım,mutfaktan çıkamam artık:KK1::KK1:inşallah işi çıkar da gelemez:KK53::KK53:kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm:KK24::KK24::KK24::KK24:
evet canım hiç hissedilmiyo,bundan sonra devam:KK76::KK76::KK76:
:KK52::KK52::KK16::KK16:
suyun fazlası da zararlıymış canım geçen doktorlar programında anlatıyorlardı ...keşke iğneoyam bu konuyuda güzel bi özet geçse bilgilendirme yapsa.... ben güzel etkileyici anlatamam şimdi ...yada bi araştır canımsen

biliyorum canım:KK34: ama şimdi ben protein yediğimden bu kadar içiyorum geçici yanii:KK34:..o proteinler başka nasıl atılıcak vücuttan :KK53::KK53:

lafı da gediğine koymuşsun hani:KK34: oyam özet geçse ben etkileyemem falan :KK53::KK53::KK1::KK1:

Son düzenleme:
:KK52::KK52::KK16::KK16:

biliyorum canım:KK34: ama şimdi ben şimdi protein yediğimden bu kadar içiyorum geçici yanii:KK34:..o proteinler başka nasıl atılıcak vücuttan :KK53::KK53:

lafı da gediğine koymuşsun hani:KK34: oyam özet geçse ben etkileyemem falan :KK53::KK53::KK1::KK1:

yok valla lafı gediğine koymak değildi niyetim ....oyam gerçekten daha etkileyici anlatmıştı ...ben oyanın yazısından daha çok etkilenmiştim mesela ...bilgilendirme konusunda iğneoyamı tek geçerim yaniiiii

tebrikler pepeti,eski motivasyonunu kazandığına sevindim,inşallah kiloların da hızla gider
:112::112::112:

sevindim dönmene:KK16::KK16:

evet canım gitmiş gözüküyor.:KK34:.ama dediğim gibi daha tam sevinemiyorum asıl birkaçgün sonra belli olacak..:KK34:

sözüm söz hiç kaçamaksız 5. günüm kısss:KK52::KK52:

Allahımmm senin işin daha zor bacım.:KK53::KK53:.o senden hizmet bekliycek şimdi ..kolay gelsin:KK5::KK5: :KK60::KK60:

tesekurler canlarım menimmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sersum canım etlerle birlikte antibiyotiklerinde hızlıca etkisini gösteremeden vucudundan atılıcaklar gibime geldi....
neyse ben gidiyim azcık iş yapıyım

1 saat yuruyup geldım:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

sersum,nazfılız alkalı kızlar kg lar verılmıs bravo:KK9::KK9::KK9::KK9:

ben hala karbonat edınemedım:KK1: kabartma tozu olaydı ıyıydı ev dolu:KK1:

1 saat yuruyup geldım:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

sersum,nazfılız alkalı kızlar kg lar verılmıs bravo:KK9::KK9::KK9::KK9:
ben hala karbonat edınemedım:KK1: kabartma tozu olaydı ıyıydı ev dolu:KK1:
sağol canım ama su kaybı da olabilir benim ki sevinemiyom daha:44::44:
sersum bırak kız fılm ızlemeyı gel ıkı muhabbet edek:))

dediğini görmeden çıkmışım tatlım:KK5:

bizimkilerin yemeğini de pişirdim bu arada:KK52::KK52:

biraz gülelim kısslar...:KK1::KK1:

$549137_543252359022064_1945862336_n.jpg

mesajınız var filmini bilmem kaçıncı onuncukez izledim hala da seviyorum ve izlerim..:KK16::KK16::KK16:

X