Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugün yine hocamıza tahlil sonuçlarımız için yazdığım soruyu ve cevabı kopyalıyorum:
Hocam iyi günler.
Bugün eşimin ve benim rutin tahlillerimiz yapıldı. Sizin diyetinize göre besleniyoruz. Genel olarak sonuçlar normal fakat sadece kolesterol tahlillerimiz anormal. Ben 34 yaşındayım benim total 292, ldl 206, hdl 76 çıkmış. Eşim 40 yaşında onun total 255, ldl 185,80, hdl 54 çıkmış. Sonuçları değerlendirerek bir yol göstermenizi rica ederim.

Saygılarımla,

Cevap :

Kan yağlarınıznız hepsi normal. Korkmayın.

Prof. Dr. M Canan Efendigil Karatay

benim kolesterolum de normal o zaman ....carmen noldu bıraktı mı diyeti

akşam:
1 kase şehriye çorbası
1 tabak zeytinyağlı taze fasulye
izmir köftenin sadece köftelerinden 5 adet
soda

kuzu06 hakkatten niye yazdıklarımı okumuyo hemen onun yazısının altında sordum halbuki hala görmedi sanırsam

kızlar eklemek istedim :KK16:

Tam da istediğim bilgiye ulaştım.Ben solgar omega 3 - 700 kullanıyorum.Günde 1 tane :KK9:.Neyse ki yeni başlamıştım.Sanirim simdi benim günde 6 tane icmem gerekir.10. Günde bir kutu biter.Fiyat 72,50. Tl.ayda 200 kusur omega 3 e mı vereceğim.Nallari diktim desenize :KK53:

kız alınmadım anlamadım sadece ....şımarıklık yapmıycam dedimya dün ,şımarıklık yapıp itici olmak istemiyorum

sımarıklık yap asla ıtıcı olmazsın.bız sakalasmayı cok severız.madem gecmısı okuyosun gorceksın zaten, jarnana vardı pegasusun vardı bırkac arkadas daha vardı cok komık sohbetler olurdu kımse kımseyı ıtıcı bulmazdı bebısım:KK16:

sımarıklık yap asla ıtıcı olmazsın.bız sakalasmayı cok severız.madem gecmısı okuyosun gorceksın zaten, jarnana vardı pegasusun vardı bırkac arkadas daha vardı cok komık sohbetler olurdu kımse kımseyı ıtıcı bulmazdı bebısım:KK16:

ay hakkaten jarna ne kaa komikti...ama ablasına gitti gidiş o gidiş daha da girmedi topiğe:KK1::KK1::KK1:

bak bu 3. soruşum bi daha sormıycam tahlillerin nolduuuuu

kuzu sana ne demiş gördün mü:KK60: ben de tahlil yaptım sonucu yarın çıkacak diyo..:KK60: hala ona sorduğunu görmemiş 4. dene istersen:KK60::KK60:

Tam da istediğim bilgiye ulaştım.Ben solgar omega 3 - 700 kullanıyorum.Günde 1 tane :KK9:.Neyse ki yeni başlamıştım.Sanirim simdi benim günde 6 tane icmem gerekir.10. Günde bir kutu biter.Fiyat 72,50. Tl.ayda 200 kusur omega 3 e mı vereceğim.Nallari diktim desenize :KK53:
marinac.p 500 kullan canım daha ekonomik:KK34::KK34:
iyiniyetlim rehberlik öğretmenim ben ne desem sınıf bana gülüyooooo ben de bi anormallik mi var

komik olmak güzeldir ben ce ben de komiğimdir kıss:KK9::KK9::KK9:

X