Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kuzu sana ne demiş gördün mü:KK60: ben de tahlil yaptım sonucu yarın çıkacak diyo..:KK60: hala ona sorduğunu görmemiş 4. dene istersen:KK60::KK60:

marinac.p 500 kullan canım daha ekonomik:KK34::KK34:

komik olmak güzeldir ben ce ben de komiğimdir kıss:KK9::KK9::KK9:

gördüm ama sorumu görmeden alıntıya cevap vermiş

Selam kızlar ben geldim. Sabah karatay kahvaltımı yaptım,
Öğlen kırmızı biber bolması bulgurlu ve bir bardak ayran
Akşam da bir tabak karnıbahar yemeği ve bir bardak ayran.

Birazdan da 7 karışımlı bitki çayım, bugünde 2.5 saat yürüyüş kızlaarrr :)))

Selam kızlar ben geldim. Sabah karatay kahvaltımı yaptım,
Öğlen kırmızı biber bolması bulgurlu ve bir bardak ayran
Akşam da bir tabak karnıbahar yemeği ve bir bardak ayran.

Birazdan da 7 karışımlı bitki çayım, bugünde 2.5 saat yürüyüş kızlaarrr :)))

süpersin:KK9::KK9::nazar::nazar:

kuzu sana ne demiş gördün mü:KK60: ben de tahlil yaptım sonucu yarın çıkacak diyo..:KK60: hala ona sorduğunu görmemiş 4. dene istersen:KK60::KK60:

marinac.p 500 kullan canım daha ekonomik:KK34::KK34:

komik olmak güzeldir ben ce ben de komiğimdir kıss:KK9::KK9::KK9:

Marinacap ne kadar? İcinde kac tane var.? Tesekkurler sersum ilgine:KK54:

iyiniyetlim naapıyon bebişim:KK19::KK19:..varlığınla yokluğun bir.kesin geçmişi okuyon.:KK1:yüzünü göster bacım:KK1::KK1:
Kıss sabah okudum alıntıladım bi sürü bugün okul yoğundu bir türlü son mesajı gönderemedimdi öğleye doğru son mesaja da cevap yazdım uzuuunca mesajım bu sefer okuldaki nette sorun olduğu için gitmedi:KK4::KK4:
Okuldan döner dönmez bebek görmeye gittim. Sonra yürüyüş yaptık eşimle yemek faslı anca geldim:KK9::KK9::KK9:
Sağol iyiniyetlim, kaynananlar da gidiyormuş:KK9::KK9:

Karataya tam gaz devam canım:KK52:

Liste işini ben de bilmiyorum tam ama galiba perşembeden biri gönüllü olsun dendi ama o da zor gibi görünüyor:44:
Yok canım bence liste yapmayı kabul edenlerden oluşan bi liste yapalım onu herkes kopyalasın bilgisayarına ve sırayla yapılsın yine(Filiz yüzdeni bis hesaplar sana yardım ederiz:KK19:)
ıyınıyetlım kız sabah sabah ne guzel bır haber bu, topıkcek elele verıp kacıttık kadını ıyımı:KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar ben evı bı derleyıp toplayım bulasık mak. temızları cıkarıp kırlılerı yerlestırıyım camasır mak.calıstırayım gelıyom:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
Papiş bugün öğrendim ki haftaya çarşamba gideceklermiş:KK60:
kaynanatörler :KK53::KK53:amanın ne güsel haberr..gözün aydın bebişim :KK19::KK19:

sağol canım:KK16::KK16: 5 gün evdeyim bu iyi ama:KK52::KK52:

:KK60: daha gitmiyolarmış yaw:KK60:
liste için pampişimle sen yokken konuştuk senin şikayetini dile getirdim:KK1::KK1: listeye cumaları kimse sahip çıkmıyo diye söylemiştin ya..
pampişim de perşembeden liste yapçak kişi gönüllü olsun dedi..senin başka bi fikrin varsa konuşup halledelim canım..
zaten akşamki bütün komedi de ondan sonra yaşandı..filiz habire ben nollcam deyip duruyo..biz sen karışma kıss bil halledicez diyoz..:KK60: habire korktum bana bişey olcek diye duruyo:KK60: hatunum % hesaplamaları ben bilmiyom yapamam demişti ben de biz seni mazur görürüz dedik..ama liste lafı açılınca atlıyo habire..çok güldük akşam yawww:KK60::KK60:

bulguru fazla kaçırınca hepimizde aynı sorun oluyo.:KK53:.ben de hafta da 1 ya da 2 kere tüketme kararı aldım.:KK34:.balığa gelince benim bulunduğum yerde de balık bulamıyorum onun için idare ediyoruz canım..:KK34::KK34:
sana da cevap yazmıştım ne kaa güzel:KK19: gönderemedim bugün sinir oldum:26:
iyiniyetlim senin için ne kaaa güzel bi haber:KK1::KK1::KK1:
senin kaynantörü o kadar konuştuk,dün akşam da benimki aradı,gelmek istiyomuş buraya,gülsem mi ağlasam mı bilemedim:KK53::KK53::KK53:hemen sen geldin aklıma,senin kaynanatörün dedikodusunu yaparken,allah cezamı verdi sanırsam:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Leylakım gülme komşuna gelir başına ilte:KK60:

tebrikler canım,bak dikkat ettin mi nasıl gidiyo kilolar:KK9::KK9::KK9:

ay sorma sersumcum,bu sıralar lanetliyiz topikce galiba:KK9::KK9::KK9:neyseki benimki 1 haftadan fazla kalmaz..üstelik iyiniyetlimin kayınvalidesi gibi hamurişi yapmayı da çok bilmez,hatta bana sorar nasıl yapıyosun diye..reçelini bile ben yaparım...bak şimdi aklıma takıldı,iyiniyetlim daha şanslı yaw:KK60::KK60::KK60::KK60:
bence de :KK60::KK54:
dünü kaçamaksız atlattım ama genede tartılmadım cumaya kadar tartılmayacağım.

sabah kahvaltım: 1 haşlanmış yumurta
marullu dereotlu yumurta salatası
5 zeytin
peynir
domates
salatalık
ceviz
taze soğan
tere

öğlen: 2 adet köfte yedim
akşam yemeğini yaparken bakayım nesi eksik köftenin diye kızarttım yoksa bugün 2 öğün beslenecektim.
kuzu iyi gidiyosun:KK9::KK9::KK9:

Kanael ciğim seni kutluyorum verdiğin karardan ötürü Allah azmini hiç azaltmasın canım ...tebrik ederim maşallah

Kaneel e ben de bayılıyorum. Kaneel bana söz verdi. Kendine benzeyen bir kız doğracak, ben de oğluma alıcam:)

lanetliyiz topikce galiba
:KK9::KK9::KK9:neyseki benimki 1 haftadan fazla kalmaz..üstelik iyiniyetlimin kayınvalidesi gibi hamurişi yapmayı da çok bilmez,hatta bana sorar nasıl yapıyosun diye..reçelini bile ben yaparım...bak şimdi aklıma takıldı,iyiniyetlim daha şanslı yaw:KK60::KK60::KK60::KK60:

Mutfak işini sana kakalıyor olmasın:KK9::KK9::KK9:

slm arkadslar 2 gundur karatayıma dönmenın mutlugunu yasıyorummm:119::119::119::119::119::119::119::119:

aksam hamsı (fırında) boll boll yeşillik

Yeniden hoşgeldin.

sevindim dönmene:KK16::KK16:

evet canım gitmiş gözüküyor.:KK34:.ama dediğim gibi daha tam sevinemiyorum asıl birkaçgün sonra belli olacak..:KK34:

sözüm söz hiç kaçamaksız 5. günüm kısss:KK52::KK52:

Seninle gurur duyuyorum arkadaşım.:KK9::KK9::KK9:

sağol canım..yarımçaykaşığı hiç hissedilmiyor:KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::nazar:

Ne hissedilmemesi beee... Ağzın burnun tıkalı, tadından haberin yok... Berbat bişey...

aynen öyle canım,mutfaktan çıkamam artık:KK1::KK1:inşallah işi çıkar da gelemez:KK53::KK53:kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm:KK24::KK24::KK24::KK24:

Amaaaan... Allah'ın bildiğini kuldan mı saklıycaz. Gelmelerini istemiyoruz işte.

:KK52::KK52::KK16::KK16:

biliyorum canım:KK34: ama şimdi ben protein yediğimden bu kadar içiyorum geçici yanii:KK34:..o proteinler başka nasıl atılıcak vücuttan :KK53::KK53:

lafı da gediğine koymuşsun hani:KK34: oyam özet geçse ben etkileyemem falan :KK53::KK53::KK1::KK1:

yok valla lafı gediğine koymak değildi niyetim ....oyam gerçekten daha etkileyici anlatmıştı ...ben oyanın yazısından daha çok etkilenmiştim mesela ...bilgilendirme konusunda iğneoyamı tek geçerim yaniiiii

Estağfurullah hayatım. Çok naziksin. Teşekkür ederim:KK70:

sen nasıl anlıyosan öyledir canım :44::KK16:

kötü bişey söylemiyorum ama sen hep iletişime getiriyosun evet anlamadım:44::44::44:

tamam tıkandım şimdi ne demem gerekiyo bilmiyom ...özet olarak bana gülebilirsiniz çok hoşuma gider ama bazen niye güldüğünüzü anlamıyorum sadece kimseye kırılmadım kimseyi kırmak istemedim seviyorum sizi

sanırsam:44: 60 kapsül var içinde 14-15 tl rica ederim:KK16::KK16:

Cok teşekkür ederim.Onu günde 4 tane mi icmeli? Birde Cok olmazsam birsey daha soracağım.Sen kullanıyor musun omega 3. ? Sanki ben kullanmaya başladığımdan beri daha fazla acıkmaya başladım.Birde anormal tatlı istiyor canım.Aslinda tatlıya düşkün değilim.Reglime de var daha )))

X