Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

dün sormuştum ama noldu tahlil sonuçları canım

2 gündür protein yediğimden daha çok susuyorum 4 lt içerim bugün heralde

suyun fazlası da zararlıymış canım geçen doktorlar programında anlatıyorlardı ...keşke iğneoyam bu konuyuda güzel bi özet geçse bilgilendirme yapsa.... ben güzel etkileyici anlatamam şimdi ...yada bi araştır canımsen

aynen öyle canım,mutfaktan çıkamam artıkinşallah işi çıkar da gelemezkötüyüm ben kötüyüm kötüyüm
evet canım hiç hissedilmiyo,bundan sonra devam

biliyorum canım ama şimdi ben protein yediğimden bu kadar içiyorum geçici yanii..o proteinler başka nasıl atılıcak vücuttan

lafı da gediğine koymuşsun hani oyam özet geçse ben etkileyemem falan

Son düzenleme:

yok valla lafı gediğine koymak değildi niyetim ....oyam gerçekten daha etkileyici anlatmıştı ...ben oyanın yazısından daha çok etkilenmiştim mesela ...bilgilendirme konusunda iğneoyamı tek geçerim yaniiiii

tebrikler pepeti,eski motivasyonunu kazandığına sevindim,inşallah kiloların da hızla gider
:112::112::112:

tesekurler canlarım menimmmmm

sersum canım etlerle birlikte antibiyotiklerinde hızlıca etkisini gösteremeden vucudundan atılıcaklar gibime geldi....
neyse ben gidiyim azcık iş yapıyım

1 saat yuruyup geldım

sersum,nazfılız alkalı kızlar kg lar verılmıs bravo

ben hala karbonat edınemedım kabartma tozu olaydı ıyıydı ev dolu

1 saat yuruyup geldım

sersum,nazfılız alkalı kızlar kg lar verılmıs bravo
ben hala karbonat edınemedım kabartma tozu olaydı ıyıydı ev dolu
sağol canım ama su kaybı da olabilir benim ki sevinemiyom daha:44::44:
sersum bırak kız fılm ızlemeyı gel ıkı muhabbet edek:))

dediğini görmeden çıkmışım tatlım

bizimkilerin yemeğini de pişirdim bu arada

mesajınız var filmini bilmem kaçıncı onuncukez izledim hala da seviyorum ve izlerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…