Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlarbugün 72.6yım cumaya neler olucak bakalımsersum bence bu alkali olmam yüzünden oldu ....

Son düzenleme:
kaynana laneti üzerimizde dolaşıyor kısslar..dikkatt..sıra sizde de olabilir..
kızlarbugün 72.6yım cumaya neler olucak bakalım

kızlarbugün 72.6yım cumaya neler olucak bakalımsersum bence bu alkali olmam yüzünden oldu ....

çok sevindim senin adına canım..ben de alkalikim artık kıss..bakalım cumaya noolcek

kızlarbugün 72.6yım cumaya neler olucak bakalım

tebrikler canım,bak dikkat ettin mi nasıl gidiyo kilolar
kaynana laneti üzerimizde dolaşıyor kısslar..dikkatt..sıra sizde de olabilir..

çok sevindim senin adına canım..ben de alkalikim artık kıss..bakalım cumaya noolcek

ay sorma sersumcum,bu sıralar lanetliyiz topikce galibaneyseki benimki 1 haftadan fazla kalmaz..üstelik iyiniyetlimin kayınvalidesi gibi hamurişi yapmayı da çok bilmez,hatta bana sorar nasıl yapıyosun diye..reçelini bile ben yaparım...bak şimdi aklıma takıldı,iyiniyetlim daha şanslı yaw

slm arkadslar 2 gundur karatayıma dönmenın mutlugunu yasıyorummm:119::119::119::119::119::119::119::119:

aksam hamsı (fırında) boll boll yeşillik

sabah 79.7 yi gördüm hem wc ye de çıkmadım..çok su içiyorum ama su kaybı da olabilir..hemen sevinemiyorum yani:18::18:

ooooo sen de iyisin canım
ben de geçen aylarda denemiştim karbonatlı suyu,gül kaynak'tan dinleyip.ama ben 1 lt suya 1 tatlı kaşığı atmıştım çok gelmişti sanırım.tadı kötü geldiği için sürdürememiştim.ama şimdi yarım çay kaşığı attım içilebilir oldu

evet canım haklısın ama ben bi tek bayramda diyete uymadım ondan önce gayet güzel devam ediyodum ama durmuştu vermem ve böyle 1.1 kiloyu kısa sürede vemişliğim yok ..tabiii diyete ilk başladığım haftayı saymıyorum...

slm arkadslar 2 gundur karatayıma dönmenın mutlugunu yasıyorummm:119::119::119::119::119::119::119::119:

tebrikler pepeti,eski motivasyonunu kazandığına sevindim,inşallah kiloların da hızla gider
:112::112::112:

hastalara geçmiş olsun dileklerimi ileteyim öncelikle.

menü bildirimi

kahvaltım
1 kase tarhana
1 domates
yeşil siyah zeytin 10 adet
biraz peynir
veeee vazgeçilmezimm çayyy
4 ceviz

öğlen 1 bardak ayran

akşama balık yemeyi planlıyom bol yeşil salata :)

spor:kondüsyon bisikleti 30 dakiki

bende alkali su yaptım kendime içiyorum

bakalım ne olacak.

bu arada benim başlangıç kilom 2 kasım itibarı ile 76.800

10 kg falan verince kg verme duruyo zaten çoğu zaman,ama insanın bu dönemde motivasyonunu kaybetmesi de çok kolay oluyo malesef...

sevindim dönmene
700 gr iyi gitmiş sakın bak cumaya kadar kaçamak yok söz vermiştin
evet canım gitmiş gözüküyor..ama dediğim gibi daha tam sevinemiyorum asıl birkaçgün sonra belli olacak..

sözüm söz hiç kaçamaksız 5. günüm kısss

Allahımmm senin işin daha zor bacım..o senden hizmet bekliycek şimdi ..kolay gelsin

sağol canım..yarımçaykaşığı hiç hissedilmiyor
45 dk yürüdüm yine

canım yumurta yerine tarhana yemişsin bence seçimin yumurtadan yana olmalıydı belki sevmiyosun... bende sevmiyodum ama kilolu halimi de sevmiyodum ...yumurtayı seçtim sevmediğim halde bazı günler akşam yemeği olar ta yedim

geçmiş olsun dileklerin için sağol canım
bisiklet menü de güzel daha ne olsun yaww

dünü kaçamaksız atlattım ama genede tartılmadım cumaya kadar tartılmayacağım.

sabah kahvaltım: 1 haşlanmış yumurta
marullu dereotlu yumurta salatası
5 zeytin
peynir
domates
salatalık
ceviz
taze soğan
tere

öğlen: 2 adet köfte yedim
akşam yemeğini yaparken bakayım nesi eksik köftenin diye kızarttım yoksa bugün 2 öğün beslenecektim.

2. öğün yapmıycaktım ama acıktım ceviz yemeyince sanırım..

2. öğünüm

1 kase yoğurt
1 kase baharatlı et suyu

akşama et haşlama yaptım kendime
eşime ve kızıma daha düşünmedim:44::44:

1 litre alkali 1,5 lt normal su da bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…