Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ekmek adı bile güzel hele bide tadı güzelse daha ne olsunafiyet olsun
niye gidiyosun ki hemen daha saat on ....iyigeceler
kıss hastayım iyi bile dayandım..ilaçlar çok uyku getiriyor canım ...

Sağol canım tarif için, yarın zencefil alıp yapayım,sana da iyi geceler canım

en çok ben güldürdüm ama dimi ama susturdular

geçmiş olsun tatlım..babam çok çekti benim enson ameliyat oldu kurtuldu..ihmale gelmez

Evet canım, erken oldu yürüyüş için, ben duramadım, alerjik olabilir, ara ara antihistaminik kullanıyorum, şimdi doktora gitmediğim için kendim almak istemedim, ama gidecek gibi görünüyorum canım

İyi olmana da sevindim canım
iyigeceler canım çabuk iyileş

İnşallah canım

sersum gunaydın canım nasıl oldun bıraz daha ıyı mısın?

günaydın bebişim.. daha iyiyim sanırım :44::44: ilerleyen saatlerde belli olcek
Günaydın sersumum, papadiya, nasılsınız

Sabah kahvaltım tereyağında yumurta, peynir, zeytin, 1 krep, ceviz, omega

günaydın tatlım..daha iyiyim..senin gecen nasıldı..çok öksürmedin inşallah

günaydın kızlar.bende aranıza katılmak istiyorum.yaklaşık 3 haftadır karatay diyeti yapıyorum eşimle beraber.ben yaklaşık 2 kilo kadar eşimse 3.5 kilo kadar verdik.ama bir hftadır ikimizinde kilo vermesi durdu.koşu bandımız bozuldu onun için yürüyüşlerimiz aksadı.oğluşumda hasta olduğu için dışarıda da yürüyemedik ama artık iyileşti ve yürüyüşlerimize geri dönücez.yinede destek arıyorum.belkide bi yerde hata yapıyorumdur.

sabah menüm.

peynirli omlet
peynir
maydanoz
antibiyotik

vee alkali suyumu da hazırladım içiyom

meyve çayı

günaydın bebişim.. daha iyiyim sanırım :44::44: ilerleyen saatlerde belli olcek

günaydın tatlım..daha iyiyim..senin gecen nasıldı..çok öksürmedin inşallah[/I][/B][/SIZE][/COLOR]

Dediğim gibi oldu , gece öksürdüm bayağı, şimdi de onun baş ağrısını çekiyorum

Sen de daha iyisindir inşallah , dediğin gibi sonra çıkıyor

Ben de çok güldüm Allah da sizi güldürsün

hoşgeldin canım.. verdiğin kilolar için

doğru yerdesin..ilk sayfaları oku daha iyi bir başlangıç olur..tabii hocamızın 2. kitabını okursan çok daha iyi olur..takıldığın yerlerde de hepimiz burdayız yardımcı oluruz..

2 hafta düzenli menü bildirimi yapınca da kilo bildirim listesine girebilirsin..kolay gelsin

Dediğim gibi oldu , gece öksürdüm bayağı, şimdi de onun baş ağrısını çekiyorum

Sen de daha iyisindir inşallah , dediğin gibi sonra çıkıyor
ben de beklemedeyim :2:
Alkali suyu limonla mı hazırladın yoksa karbonatla mı canım, karbonat beni korkuttu biraz

1 litre suya yarım çay kaşığı karbonat attım canım..doğru yaptım busefer

fıcans sanada gunaydın canım afıyet olsun

Sağol tatlım sana da afiyet olsun

Hoşgeldin

Alkali suyu limonla mı hazırladın yoksa karbonatla mı canım, karbonat beni korkuttu biraz

çok az olduğu için tadı anlaşılmıyor canım ..ya da ben hasta olduğumdan tadını almıyorum ülserin yoksa sorun değil ..okadar karbonatın zararı yok bence:44::44:

ben de beklemedeyim :2:

1 litre suya yarım çay kaşığı karbonat attım canım..doğru yaptım busefer

Tamam canım, ben de limonlar hazırlayım, hem şifa olur belki

Bir de canım geçen sen ağrı kesici aldım , sonra süt içtim demiştin , sütü özellikle mi içtin:44:

çok az olduğu için tadı anlaşılmıyor canım ..ya da ben hasta olduğumdan tadını almıyorum ülserin yoksa sorun değil ..okadar karbonatın zararı yok bence:44::44:

Yok canım midemde bir sorun , tadını ben de alamam belki burunlar tıkalı, onu da bir denerim öyleyse

Tamam canım, ben de limonlar hazırlayım, hem şifa olur belki

Bir de canım geçen sen ağrı kesici aldım , sonra süt içtim demiştin , sütü özellikle mi içtin:44:
yok canım yaa acıkmıştım da içtim..ama süt mideye iyi geliyor diye de söylüyorlar..
evde karbonat yok kabartma tozu olurmu acep:44:

bence olmaz bebişim onun içinde başka katkı maddeleri de vardır.:44:

1 gün protein yüklemesi bile wc ye çıkmama engel oldu..form çay takviyesi mecburen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…