Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

[FONT=[/FONT]
Merhaba , iyi aksamlar kizlar..

Bugun tum gun okulda oldugum icin nete giremedim ..
Nasilsiniz ?

1. ogunum ( yanima aldiklarim)

- bir tane organik dukkandan kolihidrat fakiri ekmek aldim ( icinde un kepek hicbirsey yok ilginc ve lezzetli)
karbonhidratsiz iki dilim ekmek arasina salatalik ve peynir.
iki kuru incir
bir finvan kahve

ara molada biraz badem findik fistik ( kavrulmamis ) ve bir kahve

2. Ogunum;
1 kase mercimek corbasi,
mantarli , yumurtali et sote,

3 -4 litre arasi su
Nasıl bir ekmek ki o ? Kepeksiz, unsuz .Ekmek yerini tuttu mu? Ekmek canımız istediğinde bizde yesek.:26:

kızlar bugün doğum öncesi bir pantolunumun daha içine girdim.. ama dikişlerime bişi olmasın diye giymedim,eskiden boldu şimdi dar oldu çünkü
bu arada ben diyete baslayalı tam 17 gün oldu kilom 67 ile basladım şimdi 64üm
adette olucam sanırım, umarım adet bitimi biraz daha kilom gider

çok geçmiş olsun canım:KK16::KK16::KK16:

Sağol leylakım:KK16:

kızlar bugün doğum öncesi bir pantolunumun daha içine girdim.. ama dikişlerime bişi olmasın diye giymedim,eskiden boldu şimdi dar oldu çünkü

Tebrikler canım:KK16:

olsun bız pc yı ters cevırırız sorun olmaz:)))))))))))

:KK60::KK60::KK60:

Paylaşım için teşekkürler oyacım, bana da mantıklı geldi, bir inceleyeyim

Herşey yolundadır inşallah oyacım iyi düşün:KK16:

İyiyim, iyiyim... Rutin kontroller benimki.

Sen nasılsın? Yürüyüş için erken değil mi? Biraz daha toparlansaydın önce keşke...

ne bilem gerçekten çıktı yaa..öyle sandım..biz onu düşündüğümüze espri üstüne espri yaptık :44::44:

Çok güldüm ama muhabbete:))))

bugunde 1 saat yurudum

ıkıncı ogunum

et kavurma
salata,helva
omega3,fındık
tahınlı kurabıye:KK17:

Helvaya, tahine dayanamıyorsun bu ara galiba... Afiyet olsun.

İyiyim zannedip sabah yürüyüşe çıktım canım, şimdi de öksürüyorum,benim öksürüğüm meşhurdur, hep gece tutar ve beni uyutmaz günlerce, inşallah öyle olmaz:26:

Alerjik mi acaba öksürüğün ficans?

Tebrik ederim. Ne güzel bir duygu değil mi daha önce giyemediğin birşeyi giyinmek?

Ben de kaçayım artık. Hepinize iyi geceler.

:KK60::KK60::KK60:

İyiyim, iyiyim... Rutin kontroller benimki.

Sen nasılsın? Yürüyüş için erken değil mi? Biraz daha toparlansaydın önce keşke...

Çok güldüm ama muhabbete:))))

Helvaya, tahine dayanamıyorsun bu ara galiba... Afiyet olsun.

Alerjik mi acaba öksürüğün ficans?

en çok ben güldürdüm ama dimi ama susturdular:KK37:

canım sen öğrencimisin öğretmen mi kaçırmışım ama 24 yaşındaydın sanırsam öğrencisindir herhalde...kaçırmışım kusura bakma

Canim merhaba
ben evli , çocuksuz , evlendikten ve Hollanda'ya geldikten sonra okumaya devam etmeye karar vermiş bi bayanım .. Burda bakım , hemşirelik bölümünde bir gun okul 3 tam is gunü staj yapıyorum .. Ve karatay ile meşgulum :KK34:

Bildigimiz koyu kahverengi bir ekmekti son derece lezzetliydi ..
icindekilere baktım Çavdar'ın tohumu , keten tohumu , ve türkcesini bilmediğim çeşitli tohumlardan yapılmış bir ekmekti .. Ekmek yerine geçmez mı gecti Tabiki ..guzel di .. Bir daha alırmiyim kesinlikle ewet :KK34:

[FONT=[/FONT]
Merhaba , iyi aksamlar kizlar..

Bugun tum gun okulda oldugum icin nete giremedim ..
Nasilsiniz ?

1. ogunum ( yanima aldiklarim)

- bir tane organik dukkandan kolihidrat fakiri ekmek aldim ( icinde un kepek hicbirsey yok ilginc ve lezzetli)
karbonhidratsiz iki dilim ekmek arasina salatalik ve peynir.
iki kuru incir
bir finvan kahve

ara molada biraz badem findik fistik ( kavrulmamis ) ve bir kahve

2. Ogunum;
1 kase mercimek corbasi,
mantarli , yumurtali et sote,

3 -4 litre arasi su
Nasıl bir ekmek ki o ? Kepeksiz, unsuz .Ekmek yerini tuttu mu? Ekmek canımız istediğinde bizde yesek.:26:

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (aksam)patlıcan yemegı_bulgur pılavı ,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 3saat ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum.

slm kizlar ben yine bilgisayara ulasamiyorum hep telden takibe calisiyorum artik 2 ogune alistim aa 2 aksamdir hep balik kizartmasi yiyorum birde eskii gibi hizli kilo veremiyorum kabizligim gecmiyor ve basur oldum kendimi ihmal ediyorum halen doktora gitmedim

gnaydn7.gif

gunaydın kızlar

kahvaltım

2 yumurta
8 zeytın
orgu peynır
bpeynır,fındık
kavurma,omega3
tb ekmegı

Günaydın sersumum, papadiya, nasılsınız

Sabah kahvaltım tereyağında yumurta, peynir, zeytin, 1 krep, ceviz, omega

X