Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ay kızlar sus dedidiniz sustum ...ne küsmesi ayol...küsecek insan her yerden başını çıkarıp bana patlamasın bana patlamasın diye şımarıklık yaparmı ay ...ben de sizin samimiyetinize güvenip şımarmıştım ... ama sustum artık şımarmam

Leylakıma gelebilir de Filizcim sen belki seneye :KK60::KK60::KK60: Öteki yaptıklarını yazmayacağım durun mantı yapmış buzluğuma karalahana bulduk onu sardı kuru fasulye yaptı..

Akşama yemek yemeyeceğim ben öğleyin hamsi kızartması ve salata + 4 hurma yedim yeter diyecektim yaaa offffff sımsıcak su börekleri beni bekler

Maşallah ne kadar hamarat k.validen canım:KK16:

Ben sabahları cevizi ,bademi,fındığı karışık yiyiyorum.Sizce bu uygunmudur ? Yoksa her sabah bir çeşit mı yemeliyiz ? :KK50:

Karışık da olur tek de canım, nasıl istersen:KK16:

canım ben sağlıkçıyım da sadece röntgen üzerine eğitimim var diğer konularda pek de bilgili sayılmam:KK50: ..hemşire değilim çünkü..:KK50:
ama zararlı olacağını pek sanmam:KK34: karbonat sonuçta suyun ph ını yükseltiyor ki bu iyi birşey..kanser tedavisinde bile kullanılıyormuş..
bir sayfadan alıntı yaptım..yootube da videosu da var adam 2 yılda buşekilde beslenmeyle kanseri yenmiş..

Karbonatın Kullanımı:
Bir büyük bardağa 2 tatlı kaşığı karbonat atıldıktan sonra üzerine az az kaynar su dökülerek köpürtülür ve karbonatın suda iyice çözülmesi sağlanır. Sonra üzerine normal su dökülür, karıştırılır ve içilir ( su sıcak geliyorsa soğumaya bırakılır ve öyle içilir). Eğer Kanser, MS, Diabet hastasıysanız vücudu Alkali hale getirmek için ilk hafta aç karnına yemeklerden 1 saat önce bu uygulama 2 kere tekrarlanır. Sonraki 3 Hafta sadece
sabahları kahvaltıdan önce aç karnına içilerek devam edilir. 1 Ay sonra gidip hastalığınızı kontrol edip iyi olup olmadığınızı görebilirsiniz. Eğer idrarınızdaki pH 7.36 ve üstüyse vücudunuz "Alkali" haldedir, dilerseniz hergün bir çay kaşığı suya karbonat atıp hergün kullanmaya devam edebilir ya da sadece ihtiyaç
duyduğunuzda bunu uygulayabilirsiniz. İdrarınızdaki pH seviyesini öğrenmek için digital pH ölçerler satılıyor, onlardan bir tane alıp hergün tartıya çıkmak gibi idrarınızdaki pH seviyenize bakıp bedeninizin sağlık durumunu anlayabilirsiniz. Digital pH ölçer yerine pH kağıtları satılıyor, bunu da internetten araştırıp öğrenebilirsiniz. Hastaysanız Alkali gıdaları araştırıp mümkün mertebede iyleşene kadar Alkali gıda tüketmeye özen gösterin. Kanser asidik sıvı'dır. Hücrelerin içerisine yerleşip belirli bir bölgede toplandığında kendisini mantar hastalığı şeklinde gösterir. Kanser, Diabet, MS, Akne, Egzama ve diğer bütün hastalıklar ASİDOZ'DAN KAYNAKLANIR. ALKALİ HALE GELDİĞİNİZDE HASTALIKLARINIZIN HEPSİNDEN ( %99 ) KURTULURSUNUZ.
Neye dayanarak söylüyorum bunları;
Kimyager, Mikrobiyolog, Diyetisyen Dr. Robert O Young'a bağlı söylüyorum:

Kitap: Kanserden Korkma Modası GeçmişTedaviden Kork! Yazarı: Op. Dr. İlhami Güneral
Kitap: Doktorunuzun Söyleyemedikleri Yazarı: Op. Dr. İlhami Güneral
Kitap: Doktorların Büyük Sırrı Kanser Cinayetleri Yazarı: Yaşar Gören

pH Mucizesiyle Carmen Newman Göğüs Kanserinden Kurtuluşu;
Carmen Newman 2008 senesinde Göğüs kanserine yakalanmış 2009'a gelindiğinde doktorları ( bu sırada ağlamaklı oluyor çünkü öleceğini düşünmüş büyük bir travma aslında) ona bağışıklık sisteminin çok düşük olduğunu, ne yapacaklarını bilmediklerini ve bir mucize beklemesini söyleyip onu eve göndermişler.

Oda eve dönmüş daha sonra pH Mucizesi kitabını okumuş ve okudukça öğrenmeye ve bilinçlenmeye başlamış. Ve yeşil alkali gıdaları tüketmeye başlamış ve her gün kendisini daha iyi hissetmeye başlamış. Daha sonra Dr. Young'ın özel tedavi merkezine gelmiş ve detoks ve düzgün beslenme programı uygulamışlar. Bir kaç gün önce kan testi yapıldığında artık kanserinden iz kalmadığı görülmüş. Şu anda sağlıklı ve mutlu bir şekilde bu video da kendi hikayesini anlatıyor.

Paylaşım için teşekkürler canım:KK16:

sersumcuğum araştırma yapmışsın ben kopyalayıp yapıştırdıklarını okumuştum ama bu sayfaya koymaya çekinmiştim ...alkali diyet sayfasını da karatay sayfasında önermekten çekinmiştim ...bence çok yararlı paylaşımlar çok iyi oldu ...vucudumuz asidi atabilmek için alkalik ortam bulamazsa vucutta bulunan kalsiyumu kullanırmış osteoporoz riski olur ve damarlara giren kalsiyum da kireçlenme yaparmış

Çok güzel bilgiler canım teşekkürler, ben de bakayım ayşegül çoruhlunun sitesine

organik gaz bombalarının kokusu eve kadar geldi..iyi ki şehir merkezinde oturmuyoruz...orasını hayal bile edemiyorum..:26::26:
gözlerimiz evin içinde yanmaya başladı yawww:KK53::KK53::KK53:

Allah korusun canım ,

Selam canlar,

Doktoruma gittim, geldim. Sabah kahvaltımı yazmıştım. 17:00 de 2. öğünümü yedim.

1 kase mercimek çorbası,
1 dürüm
1 lahmacun.
Semerim...

(Esprinin patenti sanırım iyiniyetlime aitti. Çok gülmüştüm o zaman.)

Filiz ben 1-2 yerde alkali konusuna rastlamıştım ama en son sen de yazınca okumak istedim. Dikkatimi bu konuya çeken sen oldun yani. Sağol. Sabah karbonatlı 1 lt su içtim (1 litreye yarım çay kaşığı), tadı ağzıma geldikçe hala midem bulanıyor. Acaba şekersiz çay gibi, buna da zamanla alışabilir miyim ki...

Midem bulandı deyince aklıma geldi... Hülya'dan haber var mı? Doktora gidecekti bugün? Hamileliği teyid edildi mi acaba?

Sersum, nasıl oldun? Sabah kötüydün. İnşallah daha iyisindir.

Bu arada benim 75kg hayallerim biraz daha ötelendi sanırım. Haftaya ilaçlarımda değişiklikler olacak, farklı bir diyet uygulamam gerekiyor vs. Sonuçta bu cumadan sonra ilaçlar yüzünden tekrar şişmeye başlayacağım... 5 hafta kadar sürecek. Yine yüzüm ayparçası gibi olacak... Dolunay! Şişiyor, tabak gibi oluyor suratım:))))

Neyse... Kilo ve menü bildirimlerimi yine yaparım ama pek kilo veremem sanırım bu haftadan sonra. Liste düzenleme işini halledelim yoksa haftalarca hep ben yapacağım listeyi:)))

Önce sağlık canım, nasıl olsa verirsin kiloları:KK16:

canım hasta hasta yürünmüyo..ben hiç yürüyemedim bugün..yorulup daha da hasta olma sonra:KK5::KK5:

Ben de bi havalar çıkayım iyice şiştim diye düşündüm, gündüz bişeyim yoktu ama şimdi öksürüyorum:18::18:

sağol canım:KK16::KK16:..hergün burdayım ne güzel..:KK52::KK52:

:KK19: :KK16:

iyi fikir de ben limonlu su içemiyom yawww:KK36::KK36::KK36:

1-2 limonu sıkarsam hiç içemem:KK53::KK53:

Ben de 1.5 litrelik suya yarım limonu tam sıkmıyorum bile ve her zaman da yapmıyorum, o ölçüleri hiç yapamam herhalde

ay kızlar sus dedidiniz sustum ...ne küsmesi ayol...küsecek insan her yerden başını çıkarıp bana patlamasın bana patlamasın diye şımarıklık yaparmı ay ...ben de sizin samimiyetinize güvenip şımarmıştım ... ama sustum artık şımarmam

ben de filizim şaka kaldırır diye üstüne gidip durdum zaten de:KK1::KK1::KK1: ööle sustum diyip çıkınca da korktum kıss:KK53::KK53: yapma bidaaa:KK20::KK20: şımar datlum boşver sen:KK16:..ama çok güldürdün beni yawww :KK60::KK60:

ben de filizim şaka kaldırır diye üstüne gidip durdum zaten de:KK1::KK1::KK1: ööle sustum diyip çıkınca da korktum kıss:KK53::KK53: yapma bidaaa:KK20::KK20: şımar datlum boşver sen:KK16:..ama çok güldürdün beni yawww :KK60::KK60:

İyiyim zannedip sabah yürüyüşe çıktım canım, şimdi de öksürüyorum,benim öksürüğüm meşhurdur, hep gece tutar ve beni uyutmaz günlerce, inşallah öyle olmaz:26:

canım hemen sana söyliimm öksürüğe birebir yarım tatlı kaşığı toz zencefile çok az karabiber, limon ve bal karıştırıp macun kıvamında yut..ağzında bekletme acı oluyo ..ama hemen etki ediyor..:KK16::KK16:

Sen nasılsın filizim , iyisindir inşallah , bugün kaçamaksız bir gün olmuş :nazar: Böyle devam canım

Sersumum sen nasılsın , bu hastalık akşamları daha fena oluyor canım

Sen nasılsın filizim , iyisindir inşallah , bugün kaçamaksız bir gün olmuş :nazar: Böyle devam canım

canım sağol ben de ilaçlarla ayaktayım:KK5::KK5:..izinliyim 5 gün..burdayım yanii:KK52::KK52:

kızlar ben kaçar..hepinizi öpüyorum:KK54::KK54:..yarına görüşürüz..:KK16::KK16:

ficansım verdiğim tarifi yap geceyi çok iyi geçireceksin bak:KK16::KK16:

:KK55::KK55::KK55:

saol canım iyiyimdışarıya çıkmıyom ya hastalık beni bulamıyoo şimdilik.... dışarıya çıkıp sizin gibi bi yürüyebilsem çok iyi olucak aslında

canım hemen sana söyliimm öksürüğe birebir yarım tatlı kaşığı toz zencefile çok az karabiber, limon ve bal karıştırıp macun kıvamında yut..ağzında bekletme acı oluyo ..ama hemen etki ediyor..:KK16::KK16:

kızlar ben kaçar..hepinizi öpüyorum:KK54::KK54:..yarına görüşürüz..:KK16::KK16:

ficansım verdiğim tarifi yap geceyi çok iyi geçireceksin bak:KK16::KK16:

:KK55::KK55::KK55:

Sağol canım tarif için, yarın zencefil alıp yapayım,sana da iyi geceler canım:KK16:

saol canım iyiyimdışarıya çıkmıyom ya hastalık beni bulamıyoo şimdilik.... dışarıya çıkıp sizin gibi bi yürüyebilsem çok iyi olucak aslında

Aman bulmasın canım, uzak dursun, en güzeli açık havada yürüyüş canım ama sen de lesli yaparsın çıkmadığın zamanlarda

Son düzenleme:
Merhaba , iyi aksamlar kizlar..

Bugun tum gun okulda oldugum icin nete giremedim ..
Nasilsiniz ?

1. ogunum ( yanima aldiklarim)

- bir tane organik dukkandan kolihidrat fakiri ekmek aldim ( icinde un kepek hicbirsey yok ilginc ve lezzetli)
karbonhidratsiz iki dilim ekmek arasina salatalik ve peynir.
iki kuru incir
bir finvan kahve

ara molada biraz badem findik fistik ( kavrulmamis ) ve bir kahve

2. Ogunum;
1 kase mercimek corbasi,
mantarli , yumurtali et sote,

3 -4 litre arasi su

Merhaba , iyi aksamlar kizlar..

Bugun tum gun okulda oldugum icin nete giremedim ..
Nasilsiniz ?

1. ogunum ( yanima aldiklarim)

- bir tane organik dukkandan kolihidrat fakiri ekmek aldim ( icinde un kepek hicbirsey yok ilginc ve lezzetli)
karbonhidratsiz iki dilim ekmek arasina salatalik ve peynir.
iki kuru incir
bir finvan kahve

ara molada biraz badem findik fistik ( kavrulmamis ) ve bir kahve

2. Ogunum;
1 kase mercimek corbasi,
mantarli , yumurtali et sote,

3 -4 litre arasi su

canım sen öğrencimisin öğretmen mi kaçırmışım ama 24 yaşındaydın sanırsam öğrencisindir herhalde...kaçırmışım kusura bakma

X