Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ay koptum yerlerdeyım yaaa nazfılız kız bı sus her lıste konusu acıldıgında ordan kafayı cıkarıp bana patlamaz dımı dıyıp duruyon yok bebegem sana bısey olmaz yeterkı sus

ay napiiim çok korkuyom ya yapamazsam ...birinciyi sonuncu yaparmışım falan ...rüyalarıma gircek nolur bana bişi olmasın

ay koptum yerlerdeyım yaaa nazfılız kız bı sus her lıste konusu acıldıgında ordan kafayı cıkarıp bana patlamaz dımı dıyıp duruyon yok bebegem sana bısey olmaz yeterkı sus

kız iyi ki geldin tek başıma uğraşıyodum susturmaya sus diyom susmuyo

Selam kızlar

Sabah kahvaltıdan önce yürüyüş yaptım 40 dakika kadar biraz hasta olunca anca o kadar yürüdüm tempom da çok hızlı değildi, olsun buna şükür

Sabah kahvaltım tereyağında yumurta, zeytin , peynir, ceviz , omega 3

Öğlen evde değildim birşey yiyemedim

Akşam mercimek çorbası, mantar çorbası( komşum getirdi ), mantar sote, yeşillik, yoğurt

Gideyim biraz geçmişi okuyayım

canım hasta hasta yürünmüyo..ben hiç yürüyemedim bugün..yorulup daha da hasta olma sonra

Hoşgeldin

Afiyet olsun canım,sen onları bir şekilde halledersin

Geçmiş olsun canım,bol bol bizimlesin desene, iyice dinlen tatlım bu arada

Paylaşım için teşekkürler oyacım, bana da mantıklı geldi, bir inceleyeyim

Herşey yolundadır inşallah oyacım iyi düşün

bugunde 1 saat yurudum

ıkıncı ogunum

et kavurma
salata,helva
omega3,fındık
tahınlı kurabıye

valla ben sevmiyom:120::120::120: suyu su tadında seviyom.ama katlanıcaz sağlık için..limon ve elma sirkesi ekleyince de sevmiyom..:120::120:
kızlar limonu kaça kaç koyuyonuz bakem

maşallah muhabbetler koyu.ben de yarın için kuru patlıcan dolması yaptım geldim,yarın menumde dolma var.

hoca kitabında da söylüyor bugün kitabı karıstırırken farkettim.aralarda bol limonlu su,bitki çayı icin diyor sersumum.ben desürahiye yarım limon sıkıyorum

bır surahıye yarım lımon az bence reyhancım 1 hatta 2 lımon sıkabılırsın yarım cok az

iyi fikir de ben limonlu su içemiyom yawww
bır surahıye yarım lımon az bence reyhancım 1 hatta 2 lımon sıkabılırsın yarım cok az

1-2 limonu sıkarsam hiç içemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…