Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben bide onun 2 katını 1 bardakta içtim düşün:120::120:

sağlık olsun tatlım üzülme..herşeyin başı sağlık sen iyi ol yeter ki sonra yine gider kilocuklar..

kapuçino yapmak için sırf makine alacaktım karatayla tanıştım..baksana iç beni diyolar resmen

zayıflayınca alır,arada içersin artık canım

afiyet olsun canım...ama hem dürüm hem lahmacun
hülyadan haber yok daha
geçmiş olsun canım...ne ilacı kullanıyosun bilmiyorum ama,inşallah kilo almazsın hatta bol bol verirsin inşallah

listeyi ben yapamam deyince yapmana gerek olmuyo canım

üzülme canım yaaa ilaçlar seni iyi etsin de kilo sonraki dert...

Eşim Karataya 116 kg la başladı. Şimdi 103,5kg. 99 olunca Antepe günübirlik gidip havuç dilim baklava yiyip gelecekmiş. Zeki İnal mı dedi, ne dedi... Meşhur bir baklavacı varmış.

Senden adam olmaz falan diye çemkirdim. Sen de gelicek misin dedi. Olur dedim

Son düzenleme:
listeyi ben yapamam deyince yapmana gerek olmuyo canım

üzülme canım yaaa ilaçlar seni iyi etsin de kilo sonraki dert...
kısss herkese söylersen kim yapçak listeyi pampişe dediğim gibi aynı kişilere patlıycak bak
evet canım yaza ödül olarak alırım kendime inşallah tatil dönüşü

alemsin

Kızlar biliyorsunuz bende listede olmak istiyorum.Geçen hafta listeye giremedim diye size küsmüştüm, ama ben cumaları derse gidiyorum.sabah 10:30 çıkıyorum evden, aksam 17:00 gibi geliyorum.Listeyi sıraya koyarsanız bana sıra geldiginde geç vakit listelerim.

ben bide onun 2 katını 1 bardakta içtim düşün:120::120:

sağlık olsun tatlım üzülme..herşeyin başı sağlık sen iyi ol yeter ki sonra yine gider kilocuklar..

Tadı çok fenaydı yavvv... Nasıl içtin 1 bardakta

Evet... Hem dürüm, hem lahmacun. Vallahi de yedim

kısss herkese söylersen kim yapçak listeyi pampişe dediğim gibi aynı kişilere patlıycak bak

evet canım yaza ödül olarak alırım kendime inşallah tatil dönüşü

ne güzel bi ödül oldu yaw sersumum

Tadı çok fenaydı yavvv... Nasıl içtin 1 bardakta

Evet... Hem dürüm, hem lahmacun. Vallahi de yedim
sağlık için feda ettim kendimi

dün pampişle konuştuk listeci arkadaş perşembe günü belli olsun diye olmadı oylama yapalım..sen de uygun olduğunda yaparsın canım biara

ertesi gün kim yapçak stresi yaşamayız..

geçen sefer ki oylamayı da ben başlatmıştım

benim oyum EVET diğerlerini bekliyorusss

başka fikri olan var mı :44::44:

nasıl yani anlamadım ben... hala ben yapamam diyenin başına patlamıyoooo dimi

45 dk yürüdüm

nasıl yani anlamadım ben... hala ben yapamam diyenin başına patlamıyoooo dimi

kıss sen beni öldürcen mi sen karıştırma olayı yırtcan liste işinden diyoss hala konuşuyon

hıııııım tamam o zaman ....ay korktum bi an

ay koptum yerlerdeyım yaaa nazfılız kız bı sus her lıste konusu acıldıgında ordan kafayı cıkarıp bana patlamaz dımı dıyıp duruyon yok bebegem sana bısey olmaz yeterkı sus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…