Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kolay gelsin canım

ben de senin gibi olmak istiyom yawww
olcak bebısım seneye bu zamanlar sende 38 beden gıyceksın nazfılız bugunkı yazını okuyup begencek gerı donup bakacak hey gidi gunler hey dıyeceksın
HARİKAYIZ leylakım

herkese geç de olsa günaydıntemizlik,kahvaltı bitti...sırada spor var
kahvaltım
2 yumurtadan omlet
peynir
pastırma
bolca tere
1 mandalina

gunaydın bebısım afıyet enerjı sıfa leptın olsun

sersumum gecmıs olsun bıdenem.ıyı yanı 5 gun burada bol bol kaynatacak olmamız.bu arada dun gece sarjım bıttı tekrar takayım edeyım dıyene kadar sızde cıkmıstınız

olcak bebısım seneye bu zamanlar sende 38 beden gıyceksın nazfılız bugunkı yazını okuyup begencek gerı donup bakacak hey gidi gunler hey dıyeceksın

inşallah bebeemmm ağzından bal damlıyor..
hey gidi günler hey buyıl hem tayinciyiz hem zayıfım diycem

demek ki neymiş KARARLI OLMAK gerekiyomuş

:119::119::119:

bende seneye 38 beden olmak istiyorum ve bi daha hiiiiiiiç kilo derdiyle uğraşmak istemiyorum

sersumum gecmıs olsun bıdenem.ıyı yanı 5 gun burada bol bol kaynatacak olmamız.bu arada dun gece sarjım bıttı tekrar takayım edeyım dıyene kadar sızde cıkmıstınız

sağol datlum
güzel yanı bol bol sizinle olucam

dün leylakımla benim kocişlerimiz kıskandı sizle muhabbeti çıktık mecburen

geçmiş olsun canım

canım hoşgeldin yiyorum diye gelmemezlik etme yahu....yesende gel biz senin nasıl karataycı olduğunu biliyoruz şu an işgal altındasın sadece

selam bacılar yahu anlamsız bir yoğunluğum var bu aralar giremiyorum nete ama yetti artık hemen menü bildirimi yapayım sabah klasik karatay kahvaltısı+kaymak-azzıcık ekmek saat 9 daydı kahvaltım şimdi biraz biraz acıkır gibi oldum sade türk kahvesi içerim o beni tutar saat 2 gibi de yumurtalı ıspanak yerim boool yoğurtla salatada yerim eğer erinmeyip yaparsam akşamıda bilahare bildiririm

kısslar ilaçlar etkisini göstermeye başladı gözlerimi zor tutuyorum ben biraz kestireyim..sonra görüşürüz..

kolay gelsin canım evde tadilat işleri çok yorucu bunaltıcı oluyo

kızlar karataya bende bugün başladım cok yeniyim.omega dediğiniz sey nedir?hapmı?mutlaka almalımıyım?

hoşgeldin

canım geçmiş olsun dinlen iyiceee

selam kızlaaaaaar günaydıııııııın

akşam içtiğim müsil tozunun etkisiyle wc ye çıktım ama tamamen rahatladım diyemem..

sabah aç karnına kan tahlillerimi verdim akşam alıcam sonuçları.yazarım size...

kahvaltım: 1 haşlanmış yumurta
peynir
zeytin
zeytinyağında mantar sote biberli domatesli
ceviz
domates
salatalık
taze soğan
çay

bugünden itibaren kaçamak yok cıss yok!!!söz!!

slm kızlar..
sabah iki yumurta
öglen pırasa
aksamada bilemiyorum henuz.
ama aksam güne gitcem orda yerim bişiyler artık..
şimdilik kaçıyorum.paza alışverıslerımle ugrasayım..

Malatya'dan kayınvalidem kargo yolladı.İcinden ceviz,kavurma,gün kurusu kayısı,turşu,cevizi sucuk,azaden çıktı.
Sanirim Malatya'da karatay diyeti Cok kolay oluyordum.
Yalnız sevgili kayınvalidem turşuların kapağını iyi kapamamış.cevizler kople turşu suyu,kavurmada öyle.Kayisilar kurtulmuş,cevizleri de maalesef yıkmak zorunda kaldım.simdi Güneş'te kurumayı bekliyorlar.Kavurmayi ne yapacak bilmiyorum.Off bugün hem Cok sevindim hem Cok üzüldüm.

Son düzenleme:
ödülü falan unut canım insülin canavarını habire uyandırmak olmaz öle sonra canın hep tatlı çeker ...ne kursuna başladın canım sen

LİMPİDACIĞIM

kendimi düzeltme ihtiyacı hissettim canımcım ben algılama yanlışı yapmışım. kursa başladım dediğin sanırsam karatay kursuymuş...özürrrrrr..sen menülerini yaz canım burda müthiş karataycılar var menülerini benden daha iyi yorumluyacaklar sen de seneye 38 beden olucaksın örneklerimiz var papadiya ,leylak84, gül

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…