Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım hosgeldın.sımdı kendımı senın yerıne koydum ben olsam nasıl yapardım dıye dusundum zamanım yok dıyosan sabah 6 da 1 muz bır avuc kuruyemıs(cevız,badem,fındık,fıstık) senı 12 ye kadar gayet tok tuta 12 de ıse guzell bır karatay kahvaltısı yaparsın aksam6 gıbıde hafıf bır aksam yemegıyle olayı bıtırırsın ne dersın?

evet oyam da yok
iyiniyetlim nasıl döncek aramısa çok merak ediyom
kaynana kaynar kazana

Hamur işi yiyen bi karataycı olarak döndüm yaw:18::18::18: özellikle gelmedim kıslarr menü filan yasmıyom ben

kesinlikle papadiyam

kaynanayı ne yapmalı
kaynar kazana atmalı
yandım gelin dedikçe
altına odun atmalı

oohhh ne güzel kaynatmışınız kaynanatörü
ay ne guzel kaynatıyoz ertesı gun okuyup kıskanırdım bu muhabbetlerı hep

keske dıger kızlarda olsa ıyınıyetlım oyam ve dıgerlerı

ıyınıyetlımı kaynanatör rehın aldı
Yaa sormayın hem kaynanatör hem de kayınbabam:2: Yemediğim şeyler için kayınbabam dalga geçiyo yaw karatay izin vermiyodur diye Aslında çok güzel zayıfladığımı filan biliyo ama illa uğraşacaklar bide eşim onlarla birlik olup hep birlikte gülüyorlar bana vaziyet budur
Çoğu zaman ben de gülüyorum ama bazen de (hep aynı espriyi yapıp durunca soldan geliyolar)lafı geçiriyorum sesleri çıkmıyo Anlayacağınız birbirimize alıştık accuk

Döneceğim aranıza inş. utancımdan gelemiyom haftasonu yürüyüş de yapmadık bugün de.. Akşam için kandırsam eşimi iyi olcek
işkence yapıyodur belki,sürekli hamurişi yediriyodur

koptum yaa leylakımm

bır karataycıya yapılabılecek en acımasız işkence bu olmalı
Papişimmm sorma yaw işkence ki ne işkence Her öğün yapıyo valla
Sabah kalkmış döktürmüş gene kaynanatörüm Hala mutfakta uğraşıyo

ıyınıyetlım gunaydın canım aksam senın kaynanatoru baya bı yad ettık

sen bosver onu o yapsın yesın yedırsın oyle mutlu oluyo demekkı

bende kahvaltımı yaptım cayımı ıcıyorum cayım dedıgımde 1 demlık

kızlar karataya bende bugün başladım cok yeniyim.omega dediğiniz sey nedir?hapmı?mutlaka almalımıyım?

kızlar karataya bende bugün başladım cok yeniyim.omega dediğiniz sey nedir?hapmı?mutlaka almalımıyım?

canım cıddı anlamda bu sekılde beslenmeye karar verdıysen once karatay dıyetı 2.kıtabı al orda butun sorularının cevabını bulacaksın.omega3 u neden kullanman gerektıgını ve yuzlerce sorunun cevabını okuyup anlayacaksın

Selam günaydın kızlar karatay kahvaltımı yapım sabah 9 da birazdan da yürüyüşe gidiyorum.

Öğlen ve Akşam ne yiyeceğim bilemiyorum. Daha belli değil fikir verin basitt :))

canım sen adına ne dersin bilmiyorum ama ben tembellik yapıorum.kitapları okumadım burdan öğrendiklerimle sabah kahvaltımı yaptım:)ben 10kilo kaybetbmeliyim ve protein yükü yiyecekleri çok sevdiğim için yapabi,lirim gibi geldi.ama sanırım yasam biçimi haline getiremem ekmek neysede böreksiz yapamambi kaç ay yapıp 10kiloyu atıp sonra kendimce dikkat ederek yaşamak istiyorum umarım becerebilirim.omega kapsül falanmı:)?nolur söyle:)

hiç görünmüyorsun özlemciğim

hoşgeldin aramıza,inşallah hedefine ulasırsın

evet canım kapsul.genelde marıncap kullanılıyuo solgar kullananda var gunde 1000 yada2000 mg yanı marıncaptan sabah 2 aksam 2 kapsul

aynen canım ya,bakıp duruyo laf atıyo sürekli
kıskanıyolar bizi canım
Hepinize iyigeceler bol leptinler

çok çekiştirdik sizi kaynananla kıss..
kıyamam yaaa...evde ööle şeyler pişerde insan nasıl dayanır:26::26:..kolay gelsin canım..1 haftan bitti kaldı 3 hafta

nazfılızcım kız ıyıkı gecmısı okuyup begenıyosun bende arada bır donup bakıyorum cok keyıflı oluyo 1 sene oncekı yazıları okumak usttekı alıntıda 1 sene onceden o gunkı kehanetım cıkmıs kız38 beden gıyıyorum bugun

sabah kalktım kulağım ve boğazım daha kötüü..arkadaşı aradım ben rapor ya da izin alıcam çok kötüyüm diye..

işe gittim bir kbb ye gözükeyim diyodum ama kbb uzmanımız yok belki birkaç güne kadar gelirmişşş..

nasıl olur yaa koskoca hastanede ana dallardan birinin doktoru yok..

acile gittim mecburen geniz akıntım da olunca sinüzit,faranjit,kulak karışım oldu başladık antibiyotiğe

neyse ki 5 gün evdeyim dinlenicem ve çoğunlukla sizinle olucam

sabah menüm

peynirli omlet
kavurma
peynirr

karışık meyve çayı
antibiyotik

Son düzenleme:

ben de senin gibi olmak istiyom yawww

hiç görünmüyorsun özlemciğim

hoşgeldin aramıza,inşallah hedefine ulasırsın

canım bu aralar evde tadilat,işte yoğunluk çok,araya bayram da girince buraya takılamadım ama hep aklımdasınız ,daha çok girmeye çalışacağım,işlerin çoğunu düzene koydum,sabahtan akşama kadar çalışınca evde de yardım eden olmayınca 2 çocukla zor oluyor biraz,tam yapamadığım kaçırdığım zamanlar oluyor,bundan sonra daha düzenli gideceğim inşallah

valla kaynattık iyiniyetlim:26::26:senin yerine intikamını aldık
ama neden dalga geçiyolar seninle,kızdım onlara
sen yürüyüşlerini yapmaya çalış sadece bebişim,boşver onları
kıskanıyolar bizi canım

valla HARİKASIN papişim,diyecek başka bişey yok senin için

çok geçmiş olsun canım

herkese geç de olsa günaydıntemizlik,kahvaltı bitti...sırada spor var
kahvaltım
2 yumurtadan omlet
peynir
pastırma
bolca tere
1 mandalina

weight ticker ı kendime göre nasıl uygulayacağım canım yardım edermisin

google dan tickerfactory sitesini bulup gir canım sonrada adım adım aşağıdaki yolu izle başarılar

2) Açılan sayfanın altına doğru kategorileri göreceksiniz. Buradan weight loss bölümünü tıklayın.
3) Karşınıza toplam 13 sayfalık kilo çizelge çubuğu seçenekleri çıkacak. Sayfa numaralarını tıklayarak, ilgili sayfaya gidebilir ve size sunulmuş olan seçeneklerden birini seçebilirsiniz.
4) Çizelge çubuğunuzu seçtikten sonra (şekillerin yanındaki yuvarlaklara mouse ile tick koyacaksınız) Next tuşuna basarak ilerleyin.
5) Şimdi karşınıza yine bir çok sayfalı seçenekler çıkıyor. Bu kez çubuk kaydırıcısını seçeceksiniz. Yani kilonuzun çizelge üzerindeki hareketini gösterecek olan ikonu. Toplam 7 sayfada çeşitli seçenekler sizi bekliyor. Buradaki seçiminizi de yaptıktan sonra yeniden Next tuşuna basın.
6) Figüratif seçimleriniz bitti ve şimdi sıra form doldurmada...
7) Formun passsword / pin bölümünde şifrenizi oluşturun.
8) Şifre seçiminden sonra, formu doldururken aşağıdaki yönergeleri izleyin:

track bölümü için : weight seçilecek
weight units: kilogram seçilecek
your target : hedef kilonu yaz
your starting : başlangıç kilonu yaz
your current : geçerli kilonu (bugünkü kilonu) yaz
weight date : tarihi ay/gün/yıl formatında yazılacak
height unit : Metric S.I. seçilecek (bu şekilde yaptığında beden/kitle endeksin de çizelgede yer alır)
your height : Boy yazılacak. Mesela 1.65 sen ilk kutucuğa 1, ikinci kutucuğa 65yazmalısın. Kutucukların yanında m, ve cm göründüğünden emin ol.

9) Formu doldurman bittikten sonra Next tuşuna bas.
10) Seçiminle oluşan çizelgen karşında!!! Şimdi sıra geldi çizelgeni, kk de imzana yapıştırmaya..
11) Çizelgenin altında çeşitli biçimlerde adres tipleri yer alır. Bunlardan urlile başlayanı, yani ilk kutucukta yer alanı ctrl+copy yaparak kopyala ve kontrol panelinde yer alan imza ayarlarındaki alana ctrl+paste yaparak yapıştır.
Ancak bu esnada çok dikkatli olmalısın. En sık hataya bu aşamada rastlıyorum. Adresin tamamını kopyalayamayan arkadaşlar, kilo çizelgelerine kavuşamıyorlar. Adresi kopyalarken url ile başlayıp url ile bittiğine, adresin olduğu kutucuğa bakarken en alt satıra kadar baktığına lütfen emin ol.

sağol bebeemm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…