Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

filizim yaaa acep bi kaçgün dukandaki gibi protein yüklemesi mi yapsak..sonra sebzeye dönsek yine:44::44::44:

ödülü falan unut canım insülin canavarını habire uyandırmak olmaz öle sonra canın hep tatlı çeker ...ne kursuna başladın canım sen

Sağol filizim,yapıyorum da pek fayda etmiyor,gerçi bugün hiç yapmadım,soğuk algınlığı hapı da alıyorum,buraya gelmeden olmuyor canım ben de sizi özledim,sen de artık önüne bak tatlım,3 ay öncesini boşver,ondan da daha ince olacaksın canım inşallah

ama tabii diğer karatay kurallarını bozmadan yapıciiimm..tam insülin direncimi kırmışken başa dönemem..

canım geçmiş olsun..ben de yine aynen boğaz ağrısı çekiyorum..

benim bu duraklamayı bi şekilde aşmam lazım da çözüm arıyorum kendimce ..protein mantıklı geliyor 3 gün mesela

şu alkali diyetini bi incele canım aynı bizim karatay..vucudu alkali tutmak kötü hastalıklardan da koruyo ....dukan bence tehlikeli....bak demin güldün ama gerçekten işe yarasaydı bayramdaki proteini gerekmeyen kadar yüklemiştim ben yaramadı işte

inşallah canım nasıl verdin sen şu kiloları yaaa grip hızını almadan bişi fayda etmiyo dinlen canım ...

kızlaaaaaaar dukanı mıkanı boşverin en iyisi karatay...

bugün ben tüm sınırlamı aştım menülerimi yazmıyorum yazamıyorum okadar çok ve cısslııı yedimki komşudan müshil tozu aldım suya kattım içtim..en azından bağırsaklarım boşalır dedim.ilk kez içtim hatamı ettim bilmiyorum amayarından itibaren karataya tam gaz devam..

buarada yarın sabah kan tahlili olacağım bakalım değerler ne alemde..

cok dıkkatlısın canım:)))bende cok sevıyorum helvayı ve dedıgın gıbı ucundan eccük olmuyo hıc

kız ben bayramda bayaaa protein yüklemesi yaptım tabiii yanında pasta ve şuruplu tatlı yüklemeside

koptum yaaa

kız hamılelıkte seker yuklemesı yapılıyoya o geldı aklıma:)))))

kızlar dukana falan geçtiğim yok yanlış anlamayın
..ben zaten dukandan bıktığım için buradayım..sadece şuan ki duraklamamı atlatmam lazım ona çözüm olsun istiyorum..3 gün proteinle ölmem korkmayın..wc sorunu oluyo sadece onuda bitkisel çayla halledebilirim..yoksam karataydan asla vazgeçmem..4-5 saat acıkmamak kadar harika birşey var mı

iyi akşamlar kızlardün akşamdan beri misafirim vardı,gelemedimama kaçamak yoooookkkk

supersın canım

bak kızlarda burda hadı muhabbetın dıbıne vuralım sonra pısman oluyoruz nıye yoktuk dıye:))))

kım vardı mısafır canım yatılımıydı

haklısın canım,birkaç gün proteinle beslenmek kesinlikle kilo verdiriyo.ben de düşünmüyo değilim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…