Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

karatayla acıkmıyoruz evet amaneden kaçamak yapıyoruz ona kızıyorum.hele ben bugün okadar abarttımki anlatamam yani.halbuki karatay beslenmemiyapsaydım hiç acıkmazdım.pöffff.

eşim koooccaman bi sandviç yediii.ben de kocaaman kupada süt içtimm...

ama o sandviçi yemek için neler vermezdimmmm

cok dıkkatlısın canım:)))bende cok sevıyorum helvayı ve dedıgın gıbı ucundan eccük olmuyo hıc

koptum yaaa

kız hamılelıkte seker yuklemesı yapılıyoya o geldı aklıma:)))))

yaaa gördünüz çozuttum işte...günlerdir kendime çözüm arıyorum bulamıyorum bayram kaçamaklarıyla herşey alt üst oluyomillet hep öle besleniyo bişi olmuyo ...geride ki sayfaları okudum başarı hikayelerine baktım, dukana bile göz attık ki sağlıksız olduğunu biliyorum sonuç çozutmuş ben

haklısın canım,birkaç gün proteinle beslenmek kesinlikle kilo verdiriyo.ben de düşünmüyo değilim yani

bak kızlarda burda hadı muhabbetın dıbıne vuralım sonra pısman oluyoruz nıye yoktuk dıye:))))

kım vardı mısafır canım yatılımıydı
vuralım vuralımmm
karatayla acıkmıyoruz evet amaneden kaçamak yapıyoruz ona kızıyorum.hele ben bugün okadar abarttımki anlatamam yani.halbuki karatay beslenmemiyapsaydım hiç acıkmazdım.pöffff.

karşımızda eşimiz dostumuz habire sevdiğimiz şeyleri yiyolar..ben buna da şükrediyorum..offff offff...

tebrikler canım yememişsin
benim oğlanlarda pizza yedi nasıl güzel kokuyoduuu ama yemedim
sana da tebrik canım..

kokmaz mı kızzz

kızlar site bugün ağırmı sayaları yenilemek zor yazı yazmak zor yoksa benim nette mi bi sorun var

evet canım sayfalar çok ağır geliyor..hatta ben bilgisayarı yeniden kapatıp açtım

eşim koooccaman bi sandviç yediii.ben de kocaaman kupada süt içtimm...

ama o sandviçi yemek için neler vermezdimmmm

tebrikler canım yememişsin
benim oğlanlarda pizza yedi nasıl güzel kokuyoduuu ama yemedim

kızlar site bugün ağırmı sayaları yenilemek zor yazı yazmak zor yoksa benim nette mi bi sorun var

aynen filizcim yaaa.bi yazıyı kaç dk da gönderebiliyorum.site acayip ağır bugün

bütün kısslar toplandık toplandık toplandık

iyiniyetlim,ekmek,kaneel..yok olanlar..

aynen filizcim yaaa.bi yazıyı kaç dk da gönderebiliyorum.site acayip ağır bugün

dün geceki site temizliğini iyi yapamamışlar demekkişöyle dip köşe girselermiş iyiymiş

leylakım tbrkler canım yatılı mısafır yemek çay fasıllarını kacamaksız atlatmıssın allahtan ablan karataycıda sorun olmamıstır dayını bılemem tabı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…