Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar dukana falan geçtiğim yok yanlış anlamayın:KK51::KK51:
..ben zaten dukandan bıktığım için buradayım.:KK37::KK37:.sadece şuan ki duraklamamı atlatmam lazım ona çözüm olsun istiyorum..3 gün proteinle ölmem korkmayın..wc sorunu oluyo sadece onuda bitkisel çayla halledebilirim..yoksam karataydan asla vazgeçmem..4-5 saat acıkmamak kadar harika birşey var mı:KK52::KK52:

karatayla acıkmıyoruz evet amaneden kaçamak yapıyoruz ona kızıyorum.hele ben bugün okadar abarttımki anlatamam yani.halbuki karatay beslenmemiyapsaydım hiç acıkmazdım.pöffff.

eşim koooccaman bi sandviç yediii:KK36::KK36:.ben de kocaaman kupada süt içtimm...:KK52::KK52:

ama o sandviçi yemek için neler vermezdimmmm:KK43::KK43::KK43:

cok dıkkatlısın canım:)))bende cok sevıyorum helvayı ve dedıgın gıbı ucundan eccük olmuyo hıc:KK60::KK60::KK60:

koptum yaaa:KK60::KK60::KK60::KK60:

kız hamılelıkte seker yuklemesı yapılıyoya o geldı aklıma:)))))

yaaa gördünüz çozuttum işte...günlerdir kendime çözüm arıyorum bulamıyorum bayram kaçamaklarıyla herşey alt üst oluyomillet hep öle besleniyo bişi olmuyo ...geride ki sayfaları okudum başarı hikayelerine baktım, dukana bile göz attık ki sağlıksız olduğunu biliyorum sonuç çozutmuş ben

haklısın canım,birkaç gün proteinle beslenmek kesinlikle kilo verdiriyo.ben de düşünmüyo değilim yani
:KK1::KK1:
:KK52::KK52::KK19::KK19::KK19:
:KK9::KK9::KK9::KK9:

bak kızlarda burda hadı muhabbetın dıbıne vuralım sonra pısman oluyoruz nıye yoktuk dıye:))))

kım vardı mısafır canım yatılımıydı
vuralım vuralımmm:KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76:
karatayla acıkmıyoruz evet amaneden kaçamak yapıyoruz ona kızıyorum.hele ben bugün okadar abarttımki anlatamam yani.halbuki karatay beslenmemiyapsaydım hiç acıkmazdım.pöffff.

karşımızda eşimiz dostumuz habire sevdiğimiz şeyleri yiyolar..ben buna da şükrediyorum:KK5::KK5:..offff offff...:KK14::KK14::KK14:

tebrikler canım yememişsin :nazar:
benim oğlanlarda pizza yedi nasıl güzel kokuyoduuu ama yemedim
sana da tebrik canım..:KK9::KK9:

kokmaz mı kızzz:KK5::KK5:

kızlar site bugün ağırmı sayaları yenilemek zor yazı yazmak zor yoksa benim nette mi bi sorun var

evet canım sayfalar çok ağır geliyor..hatta ben bilgisayarı yeniden kapatıp açtım:KK53:

eşim koooccaman bi sandviç yediii:KK36::KK36:.ben de kocaaman kupada süt içtimm...:KK52::KK52:

ama o sandviçi yemek için neler vermezdimmmm:KK43::KK43::KK43:

tebrikler canım yememişsin :nazar:
benim oğlanlarda pizza yedi nasıl güzel kokuyoduuu ama yemedim

kızlar site bugün ağırmı sayaları yenilemek zor yazı yazmak zor yoksa benim nette mi bi sorun var

aynen filizcim yaaa.bi yazıyı kaç dk da gönderebiliyorum.site acayip ağır bugün:KK50::KK50::KK50:

bütün kısslar toplandık toplandık toplandık:KK24::KK24:

iyiniyetlim,ekmek,kaneel..yok olanlar..

aynen filizcim yaaa.bi yazıyı kaç dk da gönderebiliyorum.site acayip ağır bugün:KK50::KK50::KK50:

dün geceki site temizliğini iyi yapamamışlar demekki:KK1:şöyle dip köşe girselermiş iyiymiş:KK9:

leylakım tbrkler canım yatılı mısafır yemek çay fasıllarını kacamaksız atlatmıssın allahtan ablan karataycıda sorun olmamıstır dayını bılemem tabı:)

X