Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar menu bıldırımımı yapıyorum

ıkıncı ogun

cınekop tava
yesıllık salata
helva,kete
fındık,omega3

Kesinlikle kaçamak yok. Tebrik ederim. Ben de hem cuma, hem de ctesi akşamı dolma yedim. Bu hafta bir daha bulgur yok bana da...

Menümü de yazayım:

14:00
1 tabak kabak yemeği
3 kaşık sucukiçi
3 dilim mandalina
1 kase yoğurt

2 litre su.

Akşama da alinazik yapmaya niyetim var.

Hepimize kolay gelsin.

sana da tebrik canım:KK9:..cumaya kaa bulgur yemeyelim:KK45::KK45:

maşallah bir ben öğrenemedim içli köfte yapmayı,yemeye bayılırım.yapan arkadaslar var sagolsunlar yapınca benı unutmuyorlar:KK16:
güzel oluyor tatlım öğren bence:KK34:

bu arada dün aksam arkadasımızdaydık yediğim cısları yazayım
1 kasık makarna salatası
1 servıs kasıgı kısır,1 sigara böregi,1 küçük poğaca
1 kurabiye
yarım dilim incirli tatlı

dün gece aldıgım karbonhidratları yakmak için bugün protein ağırlıklı beslendim,meyve bile yemedim.çok işe yaradı.çünkü tatlı yediğim günlerin ertesinde tatlıya olan isteğim artıyordu.bu gün gayet iyiyim.bu bilgiyi dukan yapan bir arkadasımdan öğrendim
kaçamaklar akşam olmasaymış iyiymiş :26:
ama ben de önceden dukan yaptığım için bu taktiğin işe yaradığını bilirim:KK34:..wc sorunu olabilir ama:KK53:

cok tesekkur ederım teyzesı:KK16::KK16::KK16:amın cumlemızınkılere ınsaallah:emir_bebek:

gecmıs olsun canım
:KK19::KK19::KK16:
1 saatte tempolu yurudum :KK8::KK8::KK8::KK8:

:KK76::KK76::KK76:

:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
selam kızlar menu bıldırımımı yapıyorum

ıkıncı ogun

cınekop tava
yesıllık salata
helva,kete
fındık,omega3
dikkatimden kaçmıyor bu ara helvaya merak salmıssın.ben de helvayı cok severim ama eve almıyorum.öyle ucundan yiyemiyorum çünkü:KK53::KK53:

bugün içli köfte yediğim için leslie 2mil yerine ceza olarak 3 mil yaptım:KK8::KK8::KK8:
içli köftenin suçu ne ya:KK20::KK20: pişmanlık duyma.
yürüyüşün için:KK9:

leslie ile 5 mil yaptım ama zor geldi bugün ...yiyip yiyip kilo almayanlar yürüyüş boyunca aklımdan çıkmadı hiç ..

slm kızlar..
haftasonu cok yoğun,sıkıcı gectı..
cumartesı, sabah klasik k.,oglen borani aksamada oruk ve salata yedım.
bugun gec bır kahvaltı menemen,aksamada tavuk ızgara..
şimdide cayımı iciyorum..

Kahvaltı güzeldi gerçekten de... İnşallah uyanmamıştır gece ufaklık, sen de rahat etmişsindir. Yürüyüşlerin için de kocaman alkış:KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9:

Yoktur bişey ya... 1 tane kan tahliliyle menapoz teşhisi mi konurmuş? Testi tekrarlayıp başka bir doktora daha git bence. FSH mı bakıyorlar? Onların yükselmesine sebep olan başka faktörler de var sanıyorum. Canını sıkma. Daha ortada bişey yok.

Çok sağol oyacım, regl olunca başka bir doktora gideceğim:KK16:

kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
sizi çok ihmal ediyorum affedin beni.hepinizi çok özledim lakin çok çok çok yoğunum eve gidiğ yatağa zor atıyorum kendimi:KK14:
Karatay da yalan oldu son dönemde malesef:KK17: +1-1,5 kilodayım ama önemsemiyorum :KK1:
umarım ben yokken çok güzel kilolar vermişsinizdir:KK16: ben artık arada kaçamak yaparak devam ediyorum bu halimden memnunum kendimi kasmıyorum:KK9::KK9: yeri geliyo semerime kadar yiyorum yeri geliyo unutuyorum yemeği:21::21:

canım benim çok geçmiş olsun:KK16::KK16: bence hiç kafana takma, hormon değerleri menstruasyon dönemine göre değişebiliyor. bir gün yüksek çıkan değer bir gün düşük çıkabiliyor. biliyorsun yaşım genç, pek görmüş geçirmişliğim yok bu konuda ama şunu söyleyim:ben hormon testi yaptırdığım zamanlarda doktorum özellikle söylüyor şu gün gel diye:KK20:
hiç üzme, strese sokma kendini. kontrol ettir yakın zamanda yine ama unutma:KK20:

menevsehulya bebiş haberleri var sanırım:KK9::KK9: hayırlısı olsun, sağlıkla kucağına alırsın umarım :KK16::KK16::KK16:

Sağol asyam, inşallah bişey yoktur, ben de doktorun özellikle çağırdığı gün gittim,hayırlısı,sen de iyisindir inşallah canım,işlerinde ve derslerinde kolaylıklar dilerim:KK16:

ahhh leylakım yaramı deşme,3 yıl da aldıgım gebelik testlerının hesabı yok,artık almıyorum .alıştım.inşallah biz de anne oluruz:emir_bebek:

kaçamak yapmamışsın ama kahvaltıda kuruyemiş,yumurta yok.kaçamak yapman muhtemel:KK53:

:KK9::KK9:

geçmiş olsun ficans,insallah doktor yanılmıstır

ekmek yememişsin ama müsli yemişsin,o da yasak işlenmiş oldugu icin:KK9::KK9:onun yerine yoğurduna 1 ç.k.keten tohumu katmayı dene,hem omega3 var hem de tok tutar.sen bu karataya pek inanmıyorsun galiba ,bu kadar yersem kilo veremem diye düşünüp ceviz,zeytini yemiyorsun.menülerin hafif karnın doymaz ki:KK31:

sanki benden bahsediyorsun.aynı ben,ama düzelmeye başladım biraz
:KK9::KK45:

Sağol reyhancım,inşallah:KK16:
canım geçmiş olsun umarım doktorun yanılmıştır ..:KK16:

Sağol filizim,ben de öyle umuyorum:KK16:

d
içli köftenin suçu ne ya:KK20::KK20: pişmanlık duyma.
yürüyüşün için:KK9:
kendi kendime bulgur yemiyecem diye karar almıştım da bozdum ondan ötürü canım:KK1::KK1:

leslie ile 5 mil yaptım ama zor geldi bugün ...yiyip yiyip kilo almayanlar yürüyüş boyunca aklımdan çıkmadı hiç ..

helal olsun sana:KK9::KK9::nazar: ben 3 mil de pestil oluyom valla:KK53::KK53:

kendi kendime bulgur yemiyecem diye karar almıştım da bozdum ondan ötürü canım:KK1::KK1:

helal olsun sana:KK9::KK9::nazar: ben 3 mil de pestil oluyom valla:KK53::KK53:

benim de pestilim çıktı ama terlemişken 5 millik olsun boşuna duş almayım dediydim:KK53:ama sanırsam yarın bende 3 mil yapmalıyım

ficansım nasılsın nerelerdeydin :KK16:

:KK16::KK16::KK16:

ben gitmişim sen gelmişsin datlumm:KK19:

tamam bebeeeemm bidaha öyle demem..:KK19::KK19::KK19:

bir çatala müsade var tatlım eşinin hatrına:KK34::KK34:..eşinede nice sağlıklı yıllar olsun sizinle beraber:KK16::KK16:

Allah gönlüne göre versin canım inşallah:KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9::nazar:

sıkma canını tatlım yaa..başka birgün tahlili yenileyip başka bir doktora da gitmelisin bence de:KK34::KK34:
iyi düşün kötü şeyleri getirme aklına :KK16::KK16::KK19:

kısss kıskanıyom bak 77 ye inicen ben hala 79 -80 takılıp kaldım yaw..:26::26:

şaka bebeemm..kıskanırmıyım hiç inşallah vermişsindir:KK16::KK16:..bak bugün sözümü tuttum 0 kaçamak:KK52::KK52:

:KK16::KK16::KK16::KK19:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

müsli yasak :KK20::KK20:
geri kalanı güzel canım:KK16:

Sağol sersumum , iyi düşünelim iyi olsun:KK16:

çok iyi olmuş naz bu hatırlatmalar için teşekkürler.....

sorma beğen butonu olunca fazla cevap yazma durumu olmuyor :) ama forum olarakta kalabalığız yani.. herkesi cevaplamak ta zor olsa dimi..

vermişsindir yaa. maaşaallah spora baksanıza.. :)

bencede stres falandır.. kafayı takınca hiç bi yolda ilerlenmiyor... takma kafanı yaşayacagamız zaten 3 günlük dünya...

yaa spora bak.. maaşaallah.. bize de azim ver Allahım...

inşaalah leylak Rabbim isteyen herkese hayırlısından versin evlat...

Sagol lilomata cok takmamak lazim ama oluyor illaki

Sofben patlaması : sofben içindeki kaynar suların şofbenin binumum bölgelerinden tasması demek.))) Once çatır çatır bir ses geldi, sonrada kaynar sular fışkırmaya başladı.Allahtan evdeydik ve müdahale edebildik.Evde olmasak evi kaynar sular basacaktı.Ocağım yoktu ( cam Ocak kırıldı da ) ,Şimdi sofbende gitti.Yemek yapamıyorduk,şimdi banyo da yapamayacağız.:KK31::KK36::KK36:

Geçmiş olsun canım
çigelgemi de değiştirdim..:KK5:
bu bana ders olsun:KK47:
bakalım bidaha 79 ne zaman gözükecek:KK31::KK31:

Bu hafta daha dikkat edersin , gider kilolar canım

Son düzenleme:
selam hatunlaarr:KK16::KK16:

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta, 2 karper, 3 çeri domates

Öğle: tavuk, ayran

Akşam: 1 avuç antep fıstığı, 2 dilim salam, tel peynir, 3 çeri domates

Kaçamak: 1 kase sütlaç:KK17:

Su: 2 lt

SPOR: yok:KK17:

selam hatunlaarr:KK16::KK16:

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta, 2 karper, 3 çeri domates

Öğle: tavuk, ayran

Akşam: 1 avuç antep fıstığı, 2 dilim salam, tel peynir, 3 çeri domates

Kaçamak: 1 kase sütlaç:KK17:

Su: 2 lt

SPOR: yok:KK17:

salam yemiyoruz canım işlenmiş gıda sabah yumurtanı 2 yap zeytin ve ceviz niye yok sütlacı zaten bilyosun ilk zamanlar bende 3 öğün yapardım her öğünde de badem yemeden doymazdım şimdi yemem gerekenleri bile zorluyorum alışınca çok rahat karatay:KK16:

Son düzenleme:
[SUP][/SUP]
benim de pestilim çıktı ama terlemişken 5 millik olsun boşuna duş almayım dediydim:KK53:ama sanırsam yarın bende 3 mil yapmalıyım

ficansım nasılsın nerelerdeydin :KK16:

Iyiyim filizim,sifayi kapmisim ben de ,grip oldum,hamdolsun daha iyiyim simdi,annemdeydim,dun aksam geldim,gelince de sitye girmek mumkun olmadi,sen nasilsin canim:KK16:

[SUP][/SUP]

Iyiyim filizim,sifayi kapmisim ben de ,grip oldum,hamdolsun daha iyiyim simdi,annemdeydim,dun aksam geldim,gelince de sitye girmek mumkun olmadi,sen nasilsin canim:KK16:

geçmiş olsun canım ıhlamur adaçayı bişiler yap olmuyo sensizkendine iyi bakk... herkes terkediyo zaten baya azaldık ...ay ben iyiyim ama bayramda yediklerim şu an beni çok üzüyo 3 ay öncesine döndüm ..demin dukan sayfasına baktım biraz 4 ayda 20 kilo vermiş biri ben 6 ay oldu bi ileri iki geri offf of yani böle Allah başka keder vermesin canım

:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
salam yemiyoruz canım işlenmiş gıda sabah yumurtanı 2 yap zeytin ve ceviz niye yok sütlacı zaten bilyosun ilk zamanlar bende 3 öğün yapardım her öğünde de badem yemeden doymazdım şimdi yemem gerekenleri bile zorluyorum alışınca çok rahat karatay:KK16:

canım 2 yumurta yiyemiorum ben ya. bu arada eklememişim kahvaltıda bir avuç fındık yemiştim. unutmuşum. sütlacı da haftada 1 falan kaçamak olarak yicem. ödül babında :KK52: her hafta olmayadablir tabi. bu arada salamı biliyorum ama yicek başka bişe bulamadım :S cnm da çekti biraz :KK70: bu haftasonu böyle oldu kursa yeni başladım alışma evresindeyim :KK66: :KK16:

X