Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

menü bildirimi yapıp kaçıcam..
eşim film izleyelim Behsat Ç.ye kadar dedi :KK23::KK23:

sabah
:KK56::KK56:
yarım muz
4-5 ceviz

öğlen
:KK56::KK56::KK56:

2 tabak kısır

akşam:KK56::KK56:
kıymalı yumurtalı ıspanak
3 çiğ köfte

veee yemediklerim

doğumgünü pastası
poğça
kola ve fanta :KK9::KK9::KK24::KK24:

kaçamaksız 2. gün ..ama 2 gündür bulgur fazla onu da azaltmam lazım.:KK45::KK45:

afiyet olsun canım:KK16::KK16::KK16:
yemediklerin için de:KK9::KK9::KK9:

2.öğünüm:KK56:
-1 kepçe mercimek çorbası
-yarım tabak mantarlı-domatesli et sote
-acı biber turşusu

birazdan da kahve
:nazar::nazar:

bende hep acım ya hatta dün carsıda simitçiler vardı,simit tepsilerini alıp kaçmak istedim,elinde simit olanların elinden simitlerini alıp kacasım geldi
kardeşime diyorum ki ısırıcam ısırıcam diyorum,ablam kafayı yedi gözümüz aydın diyo

Hehehe simitçi seniiii , aramızdaki fark şu ; "sen tepsiyi alıp kaçıcam" diyorsun , bense öyle bir durumda gerçekten alıp kaçarım :)
O yüzden de acıkınca yiyorum.Mesela deli gibi kuvvetli kahvaltı ve öğle yemeği yememe rağmen akşamüzerleri midem acayip kazınıyor ve yoğurtla kuruyemiş yiyorum.Yoksa çok mutsuz oluyorum ben yaaaa...

sabah
yarım muz
4-5 ceviz

öğlen

2 tabak kısır

3 çiğ köfte

veee yemediklerim

doğumgünü pastası
poğça

kaçamaksız 2. gün ..ama 2 gündür bulgur fazla onu da azaltmam lazım.:KK45::KK45:

Öncelikleee yemediklerin için kocaman bir BRAVOS ...
Veeeee bu türkü sana geliyooorrr : "aman bulguru kaaaaynatıııırlar"...

gittim maaleseff:KK5::KK5:

tatlım tabiisi sevmek zorunda değiliz..faydalananlara da lafım yok ..ama elimde diğil :KK1::KK1::KK53::KK53: gıcıklığım zayıflığına değil buarada:KK53::KK53:
:KK19:

kahvaltım:
1 yumurtadan omlet
5 zeytin
peynir
fıstık
domates
1 ısırık ekler akşam direndim ama sabah dayanamadım
eklere ben de bayılırım kuzum.ben ünüverstedeyken haftada 2-3 kez pastaneden 6 tane ekler alıp yerdim.o zaman 76 kiloydum tabi:KK9:ama şimdi 6 senedir yemiyorum.pastanelerde kullanılan kalıtesiz yağlardan dolayı bana da yememek için bahane oldun

Bence liste işini bi düzene oturtmak lazım Oyam bugün senden başkasından ses çıkmadı bence listeyi düzenleyelim eskisi gibi herkes sırayla yapsın:KK34:
iyi olur iyiniyetlim herkes sırasını bilir:KK16:

30 dk bantta,1 saat de dışarda yürüdüm:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
:KK9::KK9:

arkadaşlar internetten araştırırırsanız Türkiyede de çok ucuza envai çeşitte balık yağı satıldığını görürsünüz. önceki gün bi araştırayım dedim aklım durdu. adamlar aktarlarda satılmak üzere kavanoza doldurmuşlar 100-200 tane balık yağı kapsülünü fiyatı da 18-20 liraydı:44: neden bazı balık yağları bu kadar ucuzken bazıları 80-100 liraya geliyor?Fiyat neye bağlı?
-balık yağı kapsülünde ne kadar omega 3 var (epa ve dha yağ asitleri miktarlarını toplarsanız marinc.p'ın marinc.p specialın yaklaşık 1/3ü kadar omega 3 içerdiğini görürüz-genelde eczanelerde bu marka satılıyor o yüzden örnek verdim)
- hangi balığın yağı: bazı ürürünlerin çiftlik alabalıkların yağlarından elde edildiği söyleniyor, bu da doğal değil sonuçta ve etkinliğinin çok daha az olduğu söyleniyor
- omega 3 balığın vücudundan mı karaciğerinden mi elde ediliyor?, balık karaciğeri aynı zamanda a vitamini de içerdiği için çok tercih edilmemeli (a vitamini doz aşımı yüzünden)
-gene ağır metal içermemesi için balığın elde edildiği yer, dip balığı mı yüzey balığı mı bu da önemli
-veee son olarak balık yağı kapsülü kullanıyorsak kapsüller jelatin yanı hayvansal protein yapıda olduğu için jelatinin türü önemli.: sığır jelatini olmalı veya balık kılçığından elde edilmeli
-kısacası güvenilir bir marka olmalı
evet haklısın ben de ucuz etin yahnisi...............misali bilinen önerilen markaları tercıh ediyorum.

bende hep acım ya hatta dün carsıda simitçiler vardı,simit tepsilerini alıp kaçmak istedim,elinde simit olanların elinden simitlerini alıp kacasım geldi
kardeşime diyorum ki ısırıcam ısırıcam diyorum,ablam kafayı yedi gözümüz aydın diyo
:KK1::KK1:sıcacık ankara simidi çıtır çıtır iyi mi? bayılırım Allahtan burda yok:KK9:

sabah
yarım muz
4-5 ceviz

öğlen

2 tabak kısır

3 çiğ köfte

veee yemediklerim

doğumgünü pastası
poğça

:nazar: degmesin sersumum.şu aldıgım kiloları vereyim 53.5 a düşeyim kendime lahmacun ziyafeti yapacagım.:KK34:

30 dk bantta,1 saat de dışarda yürüdüm:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
maaşaallah yaa.. bünye alışmış yürümeye, spor.. bende tekrar söz verip irade yapcam, söz veriyrm zipor yapcam.. :)
Listemiz:

1 - Kaneel : %1,42
2 - Amiboid: %1,40
3 - İğneoyasi: %0,70
4 - Elifezgi : %0,45

5 - Menevsehulya : %0
6 - İyiniyetli : %0

7 - Sersum : +% 1
8 - Akrep33 : +%1,4

Önceki listeler kadar süslü olmadı, kusura bakmayın ama oğlumu okuldan alıcam, aceleye geldi.

Arep33, ben ve sanırım elif 2 haftalık bildirim yaptığımız için yüzdelerimizi 2ye böldüm. 2 haftalık bildirim yapan başka kimse varsa düzeltirim.

Eddoras bildirime başlayalı 2 hafta olmuş muydu, listede miydin hatırlayamadım. Listedeysen seni de eklerim.

Hepinizi öptüm. Karatay' a devam ettiğimiz için hepimize alkışşşş:KK9::KK9::KK9:
inşaallah bende bu 36 bedenler listesine girerim.. ellerinize sağlık.. gerçi bi sapıranız vardı pat herkesi çıkarıyordu listeden ama bakıyorum o katı kurallar kalkmış.. bana denk gelmiş o zaman.. :/
selam kızlar 1 saat yuruyup geldım:KK8::KK8: sımdıde ıkıncı ogunumu yıycem:KK56::KK56::KK56:
ooff off maaşaallah bi ziporcu daha.. bende katılcam bu kervana .. benide alın aranıza..
canım benim durumum sizlerden farklı,doğumda kızımı kaybettim,bir an önce kilo vermek istiyorum,korunma sürem bitene kadar,sonra tekrar nasipse hamile kalmak istiyorum
o yüzden ac kalıp kilo vermem lazım hemencecik
rabbim sağlıkla hayırla hamile kalıp bebeğini kucaklamanı nasip etsin...
selam kızlarr:KK16::KK16::KK16::KK16: bugün musmutluyum :KK70: sabah tartıda 101'i gördümmm:KK76::KK76::KK76: inşallah haftaya 99 olurum da artık şu 3 hanelilerden kurtulurummmm:KK9::KK9:

menü ve spor:

Kahvaltı: 3 çeri domates, 1 haşlanmış yumurta, trabzon tel peynir, 1 avuç ceviz , 1 brdk süt

Öğle: baharatlı tavuk, tel peynir, 1 brdk ayran

Akşam: 1 kase çorba, yoğurt, 1 avuç badem

1 brdk yeşil çay

Su: 2 lt

1 brdk yeşil çay

SPOR: leslie 1 mil + 100 leg magic + 2 kgluk dumbellarla kol çalıştırma
yaa sanada maaşaallah... biliormusun sen istediğin kiloya inersin bizim gibi ortadakiler biraz rahatlıktan yerinde sayıyorlar ben öyle görüyorum.. nası olsa 42 beden üstü değiliz yaa...
2.öğünüm:KK56:
-1 kepçe mercimek çorbası
-yarım tabak mantarlı-domatesli et sote
-acı biber turşusu

birazdan da kahve
:nazar::nazar:

oohh ne güzel mideler küçülmüş güççücük porsiyonlarla doyuluyor... karaty etkisi dimi..?

kızlar bu sabah tartıldım 55.4 kg :83: geldim

bildirimimi yapayım

sabah 90 dak yürüdüm dışarda ama dondum:KK52: 45 dak pilates yaptım:nazar:

1.Öğün 08:15
1 yumurta ile lorlu ,kaşarlı tereyağlı omlet
7 zeytin
1 avuc içi peynir
1 ç.b ceviz
1 narın suyu,1 elma
2 omega3

2.öğün14.0010 tane lor dolması,2 kasık yogurt

3.öğün 18:00
2 kepçe mercimek çorbası
1 tabak fasülye tursusu kavurması
1 iri dilim mısır ekmegi:KK17:( mısır ekmeksız yavan geliyor tursu napıyım ,biz karadenizliyiz)
1 kase yogurt

şimdi de yeşil cayımı yudumlayarak sizi okuyorum:nazar: birazdan dizi keyfi yaparım

sabah: 1 cennet elması derler.. benim mideye şifa.. meyvem
bunu görmeyin ama.... paçanga yediimm. sayısı bende kalsın.. nede olsa cısın sayısı olsa nolcak..
(al sana akılsız iradesiz kafa.. bi dah yede görym...)
1 bardak çay
öğlen: 5-6 köfte
birazcık bezelye
1 bardak ayran
akşam: 1/2 kase mercimek çorbası
6-7 tane kabak mücver
bir kase yoğurt
2-3 lokma cennet elması
su:1,5 -2 lt olcak inşaallah..
spor:25 dak değil 30 dak çıkcam yaaa. (zaten yürü sen akılsız başın cezasını ayaklar çeker)

suyun alkali olması için ya limon yada soda koymak gerekiyormuş içine ..ben mideme güvenmediğim için limon yerine karbonatlı su içtim canım ...dün bahsetmiştim ya ayşegül çoruhlunun alkali diyetinden ....
kaçırmışım tatlım yaww..okuyayım geri dönüp:KK34::KK16:
:nazar::KK9::KK9::KK9:bulguru evet azalt ve sakın kaçamak yapma bak söz verdin
evet tatlım:KK34::KK34:
bulgur azaltılacak azallttEn Büyük KKEn Büyük KK:KK1::KK1:
asker eşi olunca emir kipiyle söyyliiim bariii:KK1::KK1:

afiyet olsun canım:KK16::KK16::KK16:
yemediklerin için de:KK9::KK9::KK9:
:KK16::KK16::KK19:
Öncelikleee yemediklerin için kocaman bir BRAVOS ...
Veeeee bu türkü sana geliyooorrr : "aman bulguru kaaaaynatıııırlar"...
:KK60::KK60::KK60::KK16::KK16:

iyi olur iyiniyetlim herkes sırasını bilir:KK16:

:KK9::KK9:

evet haklısın ben de ucuz etin yahnisi...............misali bilinen önerilen markaları tercıh ediyorum.

:KK1::KK1:sıcacık ankara simidi çıtır çıtır iyi mi? bayılırım Allahtan burda yok:KK9:

:nazar: degmesin sersumum.şu aldıgım kiloları vereyim 53.5 a düşeyim kendime lahmacun ziyafeti yapacagım.:KK34:
:KK19::KK19::KK16::KK16:

Ne güzel bea yawwww fıstık gibi olmuşsun , gözler de mavi miydi ? Maşallah ...
teşekkür ederim canım .. Allah Canan hocamızı basımızdan eksik etmesin .. Gözlerim yeşil .
Fenalardayım kızlar

Bayram öncesi kilom:64,6
Bugün:66,6
Fark: - 2
:KK50::KK50::KK50:

Bugün itibari ile asılıyorum bu hafta bu fazlalığı atmam lazım
Valla takımım bile bilmiyor henüz bitmişim haberim yok:KK17:
Canım üzülme bu hafta yeni aldığın kilocuklar gidecek bol bol su iç , bu hafta iki Öğün yap .. Çabucak kurtulursun .. Basarılar canım ....😘
Bravoooo:nazar::KK9::KK9::KK9:

Kaneel, oğlum azıcık daha büyük olaydı da seni oğluma alaydım keşke:) Ne kadar isterim senin gibi gelinim olmasını...
Ne kadar guzel bir iltifat bu böyle cok mutlu oldum .. Kısmet olurda birazcık daha kurtulabilirsem kilocuklarimdan kızımı alırsın 😘
kolay gelsin canimmmm cok sagol

Simdi çıkıyorum kendine dikkat et çay falan yapcam

Kaçamaksızlığa daha dün başladın arkadaşım. Asıl bu haftayı 0 kaçamak, bol su ile geçirip durumu değerlendiricez. 79, 78... Devammmmm...

duraklama dönemini atlattın desene kaneelcim.tebrikler çok güzel kg vermişsin:KK9::KK9:

Tesekkur ederim canım
Çok şükür kabus dolu aylar bitti insallah guzel guzel vermeye devam edeceğim Kilocukları ..

tebrikler canım sen de iyi kg vermişsin.ayrıca dün için de çok geçmiş olsun,allah daha beterinden korusun:KK16::KK16:

üzülme tatlım,bu hafta 0 kaçamakla 78 leri bile görürüsün sen:KK19::KK19:

tebrikler oyam,züppersin:KK52::KK52::KK9::KK9:

canim uygun fiyata da varda
ben solgar alayim dedim karatay hoca tavsiye ediyor diye oda pahaliya patladi
marka onemi yokmuki acaba

içinde sadece balik yagi olan kapsullerde var 5-6 euro ya eczanede

Ewet canım burada da var 3-4 Euro'ya omega 3 ben buradakiler içindeki en kalitelisini almaya çalışıyorum ..soz konusu saglık ise .. Kaliteli olanı tercihimdir :KK34:

Düzeltilmiş listemiz:

3 - Eddoras: %0,80
4 - İğneoyasi: %0,70

7 - Elifezgi : +%0,45
8 - Sersum : +% 1
9 - Akrep33 : +%1,4

Eline,yüreğine saglık canım , cok guzel bir liste olmuş :KK9::KK9::KK9:
Birinci olmuşum simdi gördüm bu beni daha da motive etti .. Cok mutlu oldum ..

arkadaşlar bugün 5.günüm 1.5 kilo verdim.sadece geç yattığım için yatarken acıkmış oluyorum.aslnda vücut acıkınca beyine kıtlıktayım sinyali gidip yağ depoluyor ama bi taraftanda kitapta leptin hormonu salgılansn dye hiçbişey yememek lazım 8den sonra ne yapmak gerek bu konuda bilemedim.birde makarna patates yememek çok kötü.arada az da olsa yoğtlu makarna patates salatası yesek ne olur acaba?aranzda bunları yiyen varmı?

özledim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
bi türlü fırsat bulamıyorum dogru dürürst
:KK50:

canım benim durumum sizlerden farklı,doğumda kızımı kaybettim,bir an önce kilo vermek istiyorum,korunma sürem bitene kadar,sonra tekrar nasipse hamile kalmak istiyorum
o yüzden ac kalıp kilo vermem lazım hemencecik

canım hamilelikten önce ani kilo kayıplarının iyi olmadığı söyleniyor doktorlar tarafından bilgin olsun

Düzeltilmiş listemiz:

3 - Eddoras: %0,80
4 - İğneoyasi: %0,70

7 - Elifezgi : +%0,45
8 - Sersum : +% 1
9 - Akrep33 : +%1,4
canım ellerine sağlık,liste süper görünüyor.
kilo veren veremeyen tüm arkadaşlarımı tebrik ederim.
listede olmak gerçekten acip motive ediyor insanı
:KK31:

arkadaşlar bugün 5.günüm 1.5 kilo verdim.sadece geç yattığım için yatarken acıkmış oluyorum.aslnda vücut acıkınca beyine kıtlıktayım sinyali gidip yağ depoluyor ama bi taraftanda kitapta leptin hormonu salgılansn dye hiçbişey yememek lazım 8den sonra ne yapmak gerek bu konuda bilemedim.birde makarna patates yememek çok kötü.arada az da olsa yoğtlu makarna patates salatası yesek ne olur acaba?aranzda bunları yiyen varmı?
ayran yada süt içebilirsin

X