Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çigelgemi de değiştirdim..:KK5:
bu bana ders olsun:KK47:
bakalım bidaha 79 ne zaman gözükecek:KK31::KK31:

Bildirim

Kaneel

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg: 84.00
Geçen hafta: 70.00
Bu hafta: 69.00

Fark:-1.00kg
Toplam fark:-15.00
Beden:40
Spor: ( yürüyüş , hemen hemen hergun )

Boy:1.72
Çok mutluyum tam bir kilo gitmiş :nazar:

Harikasın.7 ayda 14 kilo verdin sanırım. Off bende o günleri görürüm inşallah.Gecen hAfta Bayram diye bildirim olmamıştı.Ben gecen hafta kac kilo verdigimi bilmiyorum.Sadece 14 günde verdigim kiloyu biliyorum :44: ne etcez simdik :KK50:

üzülme arkadaşım , bugün bol bol su iç , yeşil çay iç .. 2 öğün yap .. Yarına kadar gider o 800 gram .. Ben gecen hafta sonu tartıda 70.600 gördüm olur bu bol bol su iç gercekten veriyorsun. Basarılar canım :KK16:

sersum kilo bildirimini maalesef yapar..:KK5::KK5:

rumuz:sersum
baş kg:82
geçen hafta kg:79.6 kg
bugün kg:80.4 kg
fark:++ 800 gr
yüzde:% 1

:KK43::KK43::KK43:

yapılacak bişey yok bugün kaçamaksızlığa devam..yine geri geldi 80 :KK37::KK37:
hoşçakal 79 :KK43::KK43::KK43:

günaydın, lavabolardan hepimiz dertliyiz sanırım. lavabo giderinin tıkanıp su akıtması bir sorun bir de çok daha tehlikelisi batarya ile su borusu arasında kalan hafif esnek örülmüş tel gibi gözüken bir boru gibi bişey var adını hatırlayamadım(lavabonun altında kalıyor), yaklaşık 20 cm falan oluyor işte o zımbırtılar çok fazla patlıyor veeeee evi su basıyor. bizim başımıza geldi sanırım sabah 5 gibi falan patlamış 7 gibi uyanınca ıslanmış mutfak halısı ile durumu kurtardık. İş yerinde patladı bizim 2 katımız ve alt kattaki bankayı ve elektronik cihazları mahvetti. Komşumuz tatildeyken patladı, laminantlar mutfak dolapları harap oldu. babam bu olay üzerine ne olur ne olmaz diye gidip bütüüün muslukların o tarif ettiğim parçasını değiştirdi. aman dikkat hele tatile falan çıkarken su vanasını bile kapatmak lazım
Tesekkurler ilgin icin.Sırf ei bırakmamak adına tatile gitmeyeli yılllar oldu sanırım.

Sofben patlaması : sofben içindeki kaynar suların şofbenin binumum bölgelerinden tasması demek.))) Once çatır çatır bir ses geldi, sonrada kaynar sular fışkırmaya başladı.Allahtan evdeydik ve müdahale edebildik.Evde olmasak evi kaynar sular basacaktı.Ocağım yoktu ( cam Ocak kırıldı da ) ,Şimdi sofbende gitti.Yemek yapamıyorduk,şimdi banyo da yapamayacağız.:KK31::KK36::KK36:

çok geçmiş olsun, Allah korumuş . şimdi şofben de ocak da yok nolacak toplu bi alışveriş mi gözüküyor ne?Şofben şu sıcak su depolulardandı sanırım , doğru mu? benimkisi ani su ısıtıcı denilen deposu olmayanlardan, patlamaz her halde değil mi olsa olsa elektrik çarpar:KK53:, zaten sigortaları attırıyo

Bildirim

Kaneel

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:
Sabah : 3 yumurtadan peyniri omlet,5 zeytin,2 ceviz,5 badem, çay,1 gün kurusu,1 omega3

Diyete başlama tarihi : 19 Ekim 2012
Baslangıc kilosu : 80,200
Suan ki kilo : 76,700:KK34:
:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:
üzülme arkadaşım , bugün bol bol su iç , yeşil çay iç .. 2 öğün yap .. Yarına kadar gider o 800 gram .. Ben gecen hafta sonu tartıda 70.600 gördüm olur bu bol bol su iç gercekten veriyorsun. Basarılar canım :KK16:

sağol canım suyu arttırayım bence de haklısın:KK34::KK34::KK16::KK16:

Harikasın.7 ayda 14 kilo verdin sanırım. Off bende o günleri görürüm inşallah.Gecen hAfta Bayram diye bildirim olmamıştı.Ben gecen hafta kac kilo verdigimi bilmiyorum.Sadece 14 günde verdigim kiloyu biliyorum :44: ne etcez simdik :KK50:
tesekkur ederim canım .. Rüyalarım karatay ile gerçekleşti .. 3 beden zayıfladım 1 beden sonra korumaya gececeğim ..

canim söyle yap gecen haftaki kilo bölümüne 14 gunnonceki kilom yaz .. Böylede biz kabul ederiz ..
:KK1:

basarilar ..

slm kizlar bildirip kaciyorum gecen hafta 85.100 bu hafta 83.900 yas:32 boy;1.67 bu arada belimde 103 olmus artik 44 bedene giriyorum hepinizi optum

a45dabef4002.gif

Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5
2 hafta önceki kilom:66,6
bu sabah:67,2
Fark:-600 gram
Yüzde fark:-% 0,9

Toplam Giden:300 gram (çoğu geri gelince....)
Kitap: Yetişkinler İçin Sağlıklı Beslenme Klavuzu-Ye İç ve sağlıklı ol (canan hocanın kitabında bahsettiği piramidi anlatan harward
tıp okulunun kitabı, epeydir elimde ve bitmedi...)

Tesekkurler ilgin icin.Sırf ei bırakmamak adına tatile gitmeyeli yılllar oldu sanırım.

Kızlar ya , biz bile eskiyoruz durduğumuz yerde , evlerin eskimesi çok normal değil mi?Bizim ev 5 yıllık , son 2 yıldır ufak tefek problemler olmaya başladı bile.Hele ki tesisat işi dünyanın her yerinde evlerin kanayan yarasıdır.Keşke olmasa ama oluyor maalesef hepimizde zaman zaman.Lavabolar , ocaklar , fırınlar , eskisin varsın ; hepsi öyle ya da böyle yerine geliyor nasılsa ..Yeter ki bizler yeni kalalım canlarım :)

Sinir oldum.:KK53:Sofben patladı.Kac saat temizledim ortalığı.
geçmiş olsun size bişey olmadığına sevindim.
Kilo bildirimi
rumuz: elifezgi
Başlangıç tarihi: 27 Eylül
Başlangıç kilosu:67,5
2 hafta önceki kilom:66,6
bu sabah:67,2
Fark:-600 gram
Yüzde fark:-% 0,9

Toplam Giden:300 gram (çoğu geri gelince....)
Kitap: Yetişkinler İçin Sağlıklı Beslenme Klavuzu-Ye İç ve sağlıklı ol (canan hocanın kitabında bahsettiği piramidi anlatan harward
tıp okulunun kitabı, epeydir elimde ve bitmedi...)

Canım kilo vermişsin tebrikler.. Yalnız yüzdeni ikiye bölmen gerekli 2 hafta önceki kilola hesaplandığı için:112:

Son düzenleme:
sersum kilo bildirimini maalesef yapar..:KK5::KK5:

rumuz:sersum
baş kg:82
geçen hafta kg:79.6 kg
bugün kg:80.4 kg
fark:++ 800 gr
yüzde:% 1

:KK43::KK43::KK43:

yapılacak bişey yok bugün kaçamaksızlığa devam..yine geri geldi 80 :KK37::KK37:
hoşçakal 79 :KK43::KK43::KK43:

Her hafta okuduklarımdan yola çıkarak soruyorum ; sabah tuvalete gittin mi ?

kuzucum 31 yasındayım.cocuklarım 11 ve 7 yasındalar..
masllah erken evlenmenin faydası,genc yasta anne olmak.ben 27 olcam yakında

evet canım zor bana:KK53::KK53:

ben kadını kişilik olarak gıcığım..:KK53::KK53:

şişman kadın çirkindir diyince iyice gıcık oldumm..:KK53::KK53:
:KK9::KK9:işini yapıyor sersumum ,sevmek gerekmiyor istifade etmenin bir zararı yok.sevmek zorunda degiliz.hatta gıcık bıle olabılıyoruz.onun yüzünden eşlerimiz bile daha zayıf olmamızı arzulayabılıyor

çigelgemi de değiştirdim..:KK5:
bu bana ders olsun:KK47:
bakalım bidaha 79 ne zaman gözükecek:KK31::KK31:
ben daha vahimim.temmuzda basladım başladıgım yere geri döndüm:18:tam gaz devam edelim:KK19:

Bildirim

Kaneel

Ne güzel bea yawwww fıstık gibi olmuşsun , gözler de mavi miydi ? Maşallah ...

Fenalardayım kızlar

Bayram öncesi kilom:64,6
Bugün:66,6
Fark: - 2
:KK50::KK50::KK50:

Bugün itibari ile asılıyorum bu hafta bu fazlalığı atmam lazım
Valla takımım bile bilmiyor henüz bitmişim haberim yok:KK17:

çok geçmiş olsun, Allah korumuş . şimdi şofben de ocak da yok nolacak toplu bi alışveriş mi gözüküyor ne?Şofben şu sıcak su depolulardandı sanırım , doğru mu? benimkisi ani su ısıtıcı denilen deposu olmayanlardan, patlamaz her halde değil mi olsa olsa elektrik çarpar:KK53:, zaten sigortaları attırıyo

Teşekkür ederim.sofben Dedigim aynen tarifin.Toplu bir alışveriş şu ara söz konusu değil.Geceden beri bende düşünüyorum.Sanirim bizde sizin gibi ani su isiticisindan almayı planliyoruz

günaydın canlarım
bugün 73.7 kilom
hergün tartılmama rağmen geçen hafta kaç kilo olduğumu hatırlamıyorum ramazan ayına kadar gün gün defterime yazardım yediklerimle birlikte artık o heyecanım kalmadı tabii sonuç bu ..bayramdan sonra çizelgemi değiştirmiştim 72.6 olarak bu kadar hızlı kilo aldığım olmamıştı sanırım ay şimdi benim moralim daha bi bozuldu:KK14:

X