Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

melexin arkadaşım çok çok geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun mu derler ..iyi ki evdeymişsiniz ..

Bildirim

Kaneel

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg: 84.00
Geçen hafta: 70.00
Bu hafta: 69.00

Fark:-1.00kg
Toplam fark:-15.00
Beden:40
Spor: ( yürüyüş , hemen hemen hergun )

Boy:1.72

Çok mutluyum tam bir kilo gitmiş :nazar:

Bravoooo:nazar::KK9::KK9::KK9:

Kaneel, oğlum azıcık daha büyük olaydı da seni oğluma alaydım keşke:) Ne kadar isterim senin gibi gelinim olmasını...

sersum kilo bildirimini maalesef yapar..:KK5::KK5:

rumuz:sersum
baş kg:82
geçen hafta kg:79.6 kg
bugün kg:80.4 kg
fark:++ 800 gr
yüzde:% 1

:KK43::KK43::KK43:

yapılacak bişey yok bugün kaçamaksızlığa devam..yine geri geldi 80 :KK37::KK37:
hoşçakal 79 :KK43::KK43::KK43:

Kaçamaksızlığa daha dün başladın arkadaşım. Asıl bu haftayı 0 kaçamak, bol su ile geçirip durumu değerlendiricez. 79, 78... Devammmmm...

Kilo 2 hafta önceki kilomla aynı benim 55.7:112:

Sersumum Oyam gibi sıfır kaçamakla bi haftada ne kadar vereceksin den istersen:KK54:

Başlangıç tarihi: 21 Eylül 2012
Başlangıç kilo: 82,6 kg
Bayramdan önceki kilo: 78,3kg
Bu hafta: 77,2kg
Fark: 1,1 kg
Fark % %1,4 (2 haftalık)
Toplam fark: 5,4kg

Her hafta okuduklarımdan yola çıkarak soruyorum ; sabah tuvalete gittin mi ?
gittim maaleseff:KK5::KK5:
masllah erken evlenmenin faydası,genc yasta anne olmak.ben 27 olcam yakında

:KK9::KK9:işini yapıyor sersumum ,sevmek gerekmiyor istifade etmenin bir zararı yok.sevmek zorunda degiliz.hatta gıcık bıle olabılıyoruz.onun yüzünden eşlerimiz bile daha zayıf olmamızı arzulayabılıyor

ben daha vahimim.temmuzda basladım başladıgım yere geri döndüm:18:tam gaz devam edelim:KK19:
tatlım tabiisi sevmek zorunda değiliz..faydalananlara da lafım yok ..ama elimde diğil :KK1::KK1::KK53::KK53: gıcıklığım zayıflığına değil buarada:KK53::KK53:
günaydın canlarım
bugün 73.7 kilom
hergün tartılmama rağmen geçen hafta kaç kilo olduğumu hatırlamıyorum ramazan ayına kadar gün gün defterime yazardım yediklerimle birlikte artık o heyecanım kalmadı tabii sonuç bu ..bayramdan sonra çizelgemi değiştirmiştim 72.6 olarak bu kadar hızlı kilo aldığım olmamıştı sanırım ay şimdi benim moralim daha bi bozuldu:KK14:
:KK5::KK5: üzülme tatlım aynıyız..:KK19::KK19:

Son düzenleme:
Allahım sana geliyorum 77 :KK53::KK53::KK53:

tebrik ederim tatlım:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

Teşekkür ederim ama ben senin kadar sevinmiyorum henüz. Çünkü Ramazanda 77,0 kg olmuştum ben zaten. Yani hala aldıklarımı vermeye çalışıyorum. Haftaya inş 76,9 bile olsa, 76lı bir rakam görürsem sevinicem.

Kaçamaksızlığa daha dün başladın arkadaşım. Asıl bu haftayı 0 kaçamak, bol su ile geçirip durumu değerlendiricez. 79, 78... Devammmmm...
inşallah canım haftaya cuma En Büyük KKEn Büyük KK:KK52::KK52:
Sersumum Oyam gibi sıfır kaçamakla bi haftada ne kadar vereceksin den istersen:KK54:
evet canım söz verdim size tutuciimm merak etmeEn Büyük KKEn Büyük KK:KK34::KK19:
Bence de... 1 çatallar, 1 lokmalar, düşündüğümüz kadar masum değiller.

haklısın oyammm:KK19::KK19::KK16:

Filizcim sende toparlan artık olmaz mı hadiii:KK16::KK16::KK16:

gittim maaleseff:KK5::KK5:

tatlım tabiisi sevmek zorunda değiliz..faydalananlara da lafım yok ..ama elimde diğil :KK1::KK1::KK53::KK53: gıcıklığım zayıflığına değil buarada:KK53::KK53:

:KK5::KK5: üzülme tatlım aynıyız..:KK19::KK19:

canlarım saolun ..iyiniyetlim toparlanıyodum sözde ..ne desem bilmiyorum ..nolur aklınıza gelen yardımı olucak herşeyi söyleyin bana hazırım

Teşekkür ederim ama ben senin kadar sevinmiyorum henüz. Çünkü Ramazanda 77,0 kg olmuştum ben zaten. Yani hala aldıklarımı vermeye çalışıyorum. Haftaya inş 76,9 bile olsa, 76lı bir rakam görürsem sevinicem.

bu gidişle sen kesin yılbaşına 75 sin canım :KK52::KK52:

ben de kaçtım kısslar..kısırımı yapıp işe gidicem:KK34:..vee pastadan 1 çatal bile yemiycemm..En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

:KK55::KK55::KK55:

canlarım saolun ..iyiniyetlim toparlanıyodum sözde ..ne desem bilmiyorum ..nolur aklınıza gelen yardımı olucak herşeyi söyleyin bana hazırım

sen de benim gibi yap tatlım artık canıma tak etti :KK36::KK36::KK36:..kaçamak 1 çatal bile yok bu hafta ..bakalım cumaya noolcekk..:KK52::KK52:
kızlara söz verdim diye korkup yemiyom zaten:KK30::KK30::KK30:..bundan iyi motive mi olur:KK34::KK34::KK16:

X