Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

insülin direncim tepetaklak olmuş:KK43:(
okadar şey yemiş olmama rağmen acıktım:KK43:
dolapda fırın sütlaç bana bakıyor ben ona...yeme diyorum yemeeeeee....
en iyisi bir latte yapayım kendime...

öğle yemeği yapmadım

aksam yemeğim:
4,40da yedim

1tabak fırında tavuk ve patates,biber
2sarma
2kasık yoğurt

Sabah(07:30)klasik karatay kahvaltısı Öğlen (13:00)çöp şiş. Aksam (17:30) 1 lahmacun Sıvı : 3 Lt su ,2 turk kahvesi. Spor: yok ( aksama kadar disardaydim ) :KK49:

herkese selaammmm:KK3::KK3:
kahvaltım:KK56::KK56:
-2 yımırtadan salçalı omlet
-peynir
-domates
-salatalık
-bulgurlu sarma(sonunda bitti
:KK9::KK9:)
-kahve ve kuru üzüm

birazdan da yürüyüşümü yaparım:KK8::KK8:
bugün regl günüm,her yerim ağrıyo yine:KK31::KK31:keşke gelmese bebiş olsa ama nerdeeeeeeeee:KK51::KK51::KK51:
ahhh leylakım yaramı deşme,3 yıl da aldıgım gebelik testlerının hesabı yok,artık almıyorum .alıştım.inşallah biz de anne oluruz:emir_bebek:

günaydın 36bedenler:p:KK16::KK16:

kahvaltım:
9zeytin
domates
salatalık
biber
1kk peynir
çay ve su
2sarma

bugün kaçamak yok,yemicem işte yemicem,ptesi tartılana kadar yemek yok
kaçamak yapmamışsın ama kahvaltıda kuruyemiş,yumurta yok.kaçamak yapman muhtemel:KK53:

45 dk yürüdüm geldim:KK8::KK8::KK8:
:KK9::KK9:

Selam kızlar

Kahvaltıdan sonra hastaneye gittim , hormon testi için kan vermiştim, onun sonucunu alıp doktora gösterdim, biraz canım sıkıldı, erken menopoz belirtileri var dedi, 2 hormon yüksek çıkmış, ama ben her ay regl oluyorum dedim,kan verdiğin zaman birşeye mi üzüldün stresten de yüksek çıkabilir dedi, ben de öyle birşey olmadı dedim, 3 ay sonra tekrar gel kan ver dedi

Hayırlısı , inşallah öyle birşey yoktur

Dönüşte 45 dakika yürüyüş yaptım:KK8:

Öğlen yemeğim, bol domates , biber ve soğanlı karnabahar yemeği , yanında da yoğurt:KK56:
geçmiş olsun ficans,insallah doktor yanılmıstır

:KK56:MENÜM:KK56:
SABAH
2 haşlanmış yumurta
Hellim peyniri,biber
Birkaç kaşık yoğurt
Birkaç ceviz

ÖĞLE
Müslili 1 kase yoğurt

ARA
1 kase kayısı hoşafı (şekersiz)

AKŞAM
1 tabak taze fasulye
1 kase yoğurt
ekmek yememişsin ama müsli yemişsin,o da yasak işlenmiş oldugu icin:KK9::KK9:onun yerine yoğurduna 1 ç.k.keten tohumu katmayı dene,hem omega3 var hem de tok tutar.sen bu karataya pek inanmıyorsun galiba ,bu kadar yersem kilo veremem diye düşünüp ceviz,zeytini yemiyorsun.menülerin hafif karnın doymaz ki:KK31:

insülin direncim tepetaklak olmuş:KK43:(
okadar şey yemiş olmama rağmen acıktım:KK43:
dolapda fırın sütlaç bana bakıyor ben ona...yeme diyorum yemeeeeee....
en iyisi bir latte yapayım kendime...
sanki benden bahsediyorsun.aynı ben,ama düzelmeye başladım biraz
ıkı arada bı derede 1 saatte yurudum:KK8::KK8::KK8:
:KK9::KK45:

merhabalar , 1 aydir ugramiyorum buraya
yazilara cevap gelmedigi için( alinti yaptikalrim dahil :) ) birakmi$tim sayfayi
neyse

bayramda biraz kaçamak oldu tabiki
son kilom 57.3 geldim bu sabah

havalar çok sogudu , yuruyu$u birakdim , okullar kapandi burda , yuruyu$ sifir anliycaniz :KK43:
ama kg gidiyor yava$ yava$ bunada $ukur

tam iki ay oldu 5 kg verdim bu surede

boyum 1.63 hedefim 55:KK17:

Arkadaslar ben omega 3. 700 ( solgar) aldım.Bu ürünü kullanan varsa günde kac tane içiliyor belirtirse sevinirim.:44:

merhabalar , 1 aydir ugramiyorum buraya
yazilara cevap gelmedigi için( alinti yaptikalrim dahil :) ) birakmi$tim sayfayi
neyse

bayramda biraz kaçamak oldu tabiki
son kilom 57.3 geldim bu sabah

havalar çok sogudu , yuruyu$u birakdim , okullar kapandi burda , yuruyu$ sifir anliycaniz :KK43:
ama kg gidiyor yava$ yava$ bunada $ukur

tam iki ay oldu 5 kg verdim bu surede

boyum 1.63 hedefim 55:KK17:

Maral nasılsın ? Benim de yarın 15 gün olacak siteye düzenli girişim.Sende karatay mı yapıyorsun ?

6521 sayfayı okuyayım dedm pöfff başım ağrıdı ne kadar kalabalık ne kadar ilgili bir site öncelikle tebrik ederim gerçekten diğer sitelerde bir gazla başlanılmış ama sonra bırakılmış ben tek bir şey sorup çıkıcam muhabbetinizi bölmek istemem bunca zaman karatay diyeti yapan arkadaşlar toplamda kaç ayda kaç kilo verdiniz allah aşkına cevap verin

Son düzenleme:
selamlar,bugün cok yoruldum.çocukların çenesi düşmüştü valla,rahat durmadılar:KK57:

bildirim yapayım
2.öğün 14:00
1 tabak lor dolması (karatay diyeti kitabından)

3.öğün 18:00
2 kepce mercimek çorbası
1 tabak lor dolması
4 kasık barbunya
1 kase yogurt
2 ceviz

spor:80 dak yuruyus,45 dak pilates

halis giresun çayı demledim,içinede ağrıdan aldıgım kaçak çaydan kattım:KK68: şimdi çay zamanı

6521 sayfayı okuyayım dedm pöfff başım ağrıdı ne kadar kalabalık ne kadar ilgili bir site öncelikle tebrik ederim gerçekten diğer sitelerde bir gazla başlanılmış ama sonra bırakılmış ben tek bir şey sorup çıkıcam muhabbetinizi bölmek istemem bunca zaman karatay diyeti yapan arkadaşlar toplamda kaç ayda kaç kilo verdiniz allah aşkına cevap verin

2 aydir yapiyorum 5 kg verdim
kaçamagim çok nadir dir diyebilirim , yuruyu$umde pek eksik olmaz

Son düzenleme:
merhaba canlarım
ben bugün karatayı eksik yaptığımı öğrendim ...karatayda limonlu su vardı değil mi ben hiç içmedim çünkü daha önce elma sirkeli su içme deneyimim vardı ve mideme hiç iyi gelmemişti sanırım abartmıştım ...limon suyu alkali yapmaya yarıyomuş alkali su vucudumuzda oluşan asiti atmamıza yarıyomuş ..proteinleri yerken yanında bol bol sebze yemeliymişiz vucudumuzun alkali olması için tabiii ama ben çabuk doymaya başladığımdan artık eskisi kadar salata yemiyordum ..bu eksikleri yapmak sanırsam kolesterolümün çıkmasına sebeb olmuş ..bunları banahatırlatan ayşegül çoruhlunun alkali diyetinden bahsettiği bi programı seyretmek oldu ..neyse daha vardır yanlışlarım çabuk bulurum inşallah

Maral nasılsın ? Benim de yarın 15 gün olacak siteye düzenli girişim.Sende karatay mı yapıyorsun ?
iyyim melexin, sen nasilsin, karataydan memnunmusun
ho$geldin sende aramiza

30 agustosda ba$lami$tim 62.5 dum , bugun 57.3 geldim
yani memnunum hayatimdan

sende neler var degi$iklik olarak karatay la birlikde

ben sabah aksam birer adet aliyordum ba$ta
$i$enin dibini grdukçe aklima geldikçe almaya ba$ladim :)

Maral bana fiyatı fazla geldi de )))))Üzerinde de 1ila 3 tane kullanılır yazıyor.Bir tane kullansam dedim ( 2 ay yetsin diye :KK52:) Ama bir tanesinin faydası az olur mu ki ? :44:

ahhh leylakım yaramı deşme,3 yıl da aldıgım gebelik testlerının hesabı yok,artık almıyorum .alıştım.inşallah biz de anne oluruz:emir_bebek:

kaçamak yapmamışsın ama kahvaltıda kuruyemiş,yumurta yok.kaçamak yapman muhtemel:KK53:

:KK9::KK9:

geçmiş olsun ficans,insallah doktor yanılmıstır

ekmek yememişsin ama müsli yemişsin,o da yasak işlenmiş oldugu icin:KK9::KK9:onun yerine yoğurduna 1 ç.k.keten tohumu katmayı dene,hem omega3 var hem de tok tutar.sen bu karataya pek inanmıyorsun galiba ,bu kadar yersem kilo veremem diye düşünüp ceviz,zeytini yemiyorsun.menülerin hafif karnın doymaz ki:KK31:

sanki benden bahsediyorsun.aynı ben,ama düzelmeye başladım biraz
:KK9::KK45:

ben salıdan beri bu durumdayım 2 öğün yapardım acıkmazdım ama şimdi tüm düzenim gitti..direniyorum yemiycem..

iyyim melexin, sen nasilsin, karataydan memnunmusun
ho$geldin sende aramiza

30 agustosda ba$lami$tim 62.5 dum , bugun 57.3 geldim
yani memnunum hayatimdan

sende neler var degi$iklik olarak karatay la birlikde

Ben de ayın 19 unda başladım.simdilik 3,500 verdim gibi (wc ye gidemiyorum da ) .Hic kacamağım yok sayılır.(2 bayram çikolatası hariç )

ben ramazanın 1.günü başladım...65,5 ile başladım şuan 62,5 kg geliyorum. ama bayramdan bu yana wc ye çıkamamanın etkisiyle tabi kaçamaklarında etkisiyle +++ geliyorum...hedefim 59...

Selam kızlar

Kahvaltıdan sonra hastaneye gittim , hormon testi için kan vermiştim, onun sonucunu alıp doktora gösterdim, biraz canım sıkıldı, erken menopoz belirtileri var dedi, 2 hormon yüksek çıkmış, ama ben her ay regl oluyorum dedim,kan verdiğin zaman birşeye mi üzüldün stresten de yüksek çıkabilir dedi, ben de öyle birşey olmadı dedim, 3 ay sonra tekrar gel kan ver dedi

Öğlen yemeğim, bol domates , biber ve soğanlı karnabahar yemeği , yanında da yoğurt:KK56:

canım geçmiş olsun umarım doktorun yanılmıştır ..:KK16:

iyi geceler canlar:KK16:
nerelerdesin kaçak:KK1::KK1:ben de bugün iyiniyetli uğramadı buralara diyodum.meğer kaçamak yapıyomuş:KK9::KK9:
iyi yürümüşsün canım
:KK9:cısslar erimiştir inşallah:KK16:

:KK16::KK16::KK16:
Canımmm burdayımmm ama geç gelebildim geç kağıdı istiyorum papişimden:KK54: Sabah geldim ama yazamdım işlerimden eve dönünce de turşu yaptım gene sonra yürüyüş kayınvalidemler filan anca geldim özledim sizi:KK19::KK19::KK19:

Papişiimmm geldim ama siz gitmişsiniz:KK19::KK19::KK19: düzenim bozuk kısllarrr bu aralar:KK53: Sersummumm da gitmiş :KK52:
Ben de istiyorummmm:84::KK1:
ben gitmişim sen gelmişsin datlumm:KK19:
:KK9::KK9:Sersumm gibi çiko da yedim kıss sersum sakın bi daha ööle söyleme:KK20::KK20:

Leylakım siz kurtuldunuz bayram bitti ben napçam:18::KK43::KK43:az yeyip yürüyorum pes etmek yok:KK50:

tamam bebeeeemm bidaha öyle demem..:KK19::KK19::KK19:
selam kızlar günaydın. kahvaltımı ettim şöyle ki;

2 adet yumurtadan omlet
1 bardak günlük süt
1 avuç ceviz
8 adet kırma yeşil zeytin
cherry domates bir avuç
1 adet salatalık

öğlen bir tabak kurufasülye ve ketentohumlu yoğurt

akşam da ne var bilmiyorum kaynanamlara yemekteyiz :KK70: :KK70:

bugün de eşimin doğum günü pasta yemem umarım :)))))))))

bol su,7 karışımlı bitki çayım. 11.30ta da 2 saatlik bir yürüyüşe çıkıyorum.
bir çatala müsade var tatlım eşinin hatrına:KK34::KK34:..eşinede nice sağlıklı yıllar olsun sizinle beraber:KK16::KK16:
herkese selaammmm:KK3::KK3:
kahvaltım:KK56::KK56:
-2 yımırtadan salçalı omlet
-peynir
-domates
-salatalık
-bulgurlu sarma(sonunda bitti
:KK9::KK9:)
-kahve ve kuru üzüm

birazdan da yürüyüşümü yaparım:KK8::KK8:
bugün regl günüm,her yerim ağrıyo yine:KK31::KK31:keşke gelmese bebiş olsa ama nerdeeeeeeeee:KK51::KK51::KK51:

Allah gönlüne göre versin canım inşallah:KK16::KK16:
45 dk yürüdüm geldim:KK8::KK8::KK8:
:KK9::KK9::KK9::nazar:
Selam kızlar

sıkma canını tatlım yaa..başka birgün tahlili yenileyip başka bir doktora da gitmelisin bence de:KK34::KK34:
iyi düşün kötü şeyleri getirme aklına :KK16::KK16::KK19:

Menülerimi de yazıp kaçayım:

Sabah 8:00
2 yumurta ile yalancı mıhlama, domates, salatalık, 2 dilim kaşar peynir.

Öğlen 14:30
1,5 porsiyon köfte, 1 bardak ayran.

4km/45 dakika yürüyüş, 50 mekik

1,5 litre su

Akşam görüşürüz canlarım.

Bugün kot pantolonumu giydim. Beli azıcık rahatlamış. Bu hafta kilo verdim sanki ben. Yarın hayal kırıklığına uğramaktan korktuğum için heveslenmek istemiyorum ama... Sanki verdim ya...
kısss kıskanıyom bak 77 ye inicen ben hala 79 -80 takılıp kaldım yaw..:26::26:

şaka bebeemm..kıskanırmıyım hiç inşallah vermişsindir:KK16::KK16:..bak bugün sözümü tuttum 0 kaçamak:KK52::KK52:

canım çok teşekkür ederim :KK70:

inşallah canım çok sağol :KK16::KK16::KK16:

canım çok dua ediyorum sana kendime ve bizim durumumuzda olan herkese
Allahım sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsin canım :KK16::KK16:

canım çok teşekkür ederim amin güzel duaların dileklerin için
sağol canım :KK16:

çok sağol canım çok teşekkür ederim
güzel dileklerin ve temennilerin için çok sağol :KK16:
:KK16::KK16::KK16::KK19:
ıkı arada bı derede 1 saatte yurudum:KK8::KK8::KK8:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK56:MENÜM:KK56: