Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhabalar arkadaşlar.
dünki menüm şöyle
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
AKŞAM
çorba,ızgara köfte,domates,soğan,süzme yoğurt
SPOR
yarım saat bisiklet
yarım saat yürüyüş
arkadaşlar,sordum ama cevap alamadım.
yarın listede olcekmiyim acep.acele cevap.
:KK1:

geçmiş olsun canım ama hiç canını sıkma sen.doktorlar da insanı korkutuyo bazen boş yere.benim de bi arkadaşıma erken menepoz demişti doktor,korkutmuştu anne olamazsın filan diye...ama şimdi hamile:KK1::KK1:
sen düzenli regl de oluyomuşsun zaten...ama sen yine de kontrollerini aksatma.hatta bence 2. bi doktora gidip tahlillerini bir daha yaptır ficanscım:KK34::KK34::KK34:

Çok sağol leylakcım:KK16:,dediğin gibi bu doktorlar korkutuyorlar,bana da çocuğun var mı diye sordu,yok deseydim olmayabilir diyecekti bana da ,

Bence de canım , başka bir doktora gitmekte fayda var:114:

Öp onu Oyam koccaammaannn:KK54:
Benimkini de biz eşimle yürüyüşteyken kayınvalidem uyutmuş.. Akşam yürüyüşe gittiğimizde hep uyuyakalıyor bööle:KK24::KK24::KK24: gece uyanırsa görürüm günümü:KK60: er:KK1:kenden uyumuş
Bu arada kahvaltınız deniz kıyısında bi başka güzel olmuştur afiyetler olsun:KK16:

Kahvaltı güzeldi gerçekten de... İnşallah uyanmamıştır gece ufaklık, sen de rahat etmişsindir. Yürüyüşlerin için de kocaman alkış:KK9::KK9::KK9:

45 dk yürüdüm geldim:KK8::KK8::KK8:

:KK9::KK9::KK9:

Selam kızlar

Kahvaltıdan sonra hastaneye gittim , hormon testi için kan vermiştim, onun sonucunu alıp doktora gösterdim, biraz canım sıkıldı, erken menopoz belirtileri var dedi, 2 hormon yüksek çıkmış, ama ben her ay regl oluyorum dedim,kan verdiğin zaman birşeye mi üzüldün stresten de yüksek çıkabilir dedi, ben de öyle birşey olmadı dedim, 3 ay sonra tekrar gel kan ver dedi

Hayırlısı , inşallah öyle birşey yoktur

Dönüşte 45 dakika yürüyüş yaptım:KK8:

Öğlen yemeğim, bol domates , biber ve soğanlı karnabahar yemeği , yanında da yoğurt:KK56:

Yoktur bişey ya... 1 tane kan tahliliyle menapoz teşhisi mi konurmuş? Testi tekrarlayıp başka bir doktora daha git bence. FSH mı bakıyorlar? Onların yükselmesine sebep olan başka faktörler de var sanıyorum. Canını sıkma. Daha ortada bişey yok.

Menülerimi de yazıp kaçayım:

Sabah 8:00
2 yumurta ile yalancı mıhlama, domates, salatalık, 2 dilim kaşar peynir.

Öğlen 14:30
1,5 porsiyon köfte, 1 bardak ayran.

4km/45 dakika yürüyüş, 50 mekik

1,5 litre su

Akşam görüşürüz canlarım.

Bugün kot pantolonumu giydim. Beli azıcık rahatlamış. Bu hafta kilo verdim sanki ben. Yarın hayal kırıklığına uğramaktan korktuğum için heveslenmek istemiyorum ama... Sanki verdim ya...

canımm çok sevindim..:KK52::KK52:
hayırlısıyla kavuşursun bebişine umarım..:KK16::KK16:

iyi düşün iyi olsun..kötü şeyler getirme aklına:KK20::KK20::KK19:

canım çok teşekkür ederim :KK70:

inşallah canım çok sağol :KK16::KK16::KK16:

gözün aydın canım,1.si düstü diye 2.yi düşcek diye düşünme .ilk gebeliklerde oluyor sıklıkla,insallah bu sag saglim dogar.hamile kalabilmen bile cok güzel,o bile bir umut.ben henüz hiç kalamadım

canım çok dua ediyorum sana kendime ve bizim durumumuzda olan herkese
Allahım sağ salim kucağımıza almamızı nasip etsin canım :KK16::KK16:

TEBRİK EDERİMMMM! Çok güzel bir haber ya... Allah sağlıklı, sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inş. Görümcemin ilk çocuğu düşmüştü, 2. sinde çoook rahat bir hamilelik geçirdi. Şimdi 5 aylık çok güzel bir kızı var. Yani ilkinde yaşadıkların tekrar edecek diye bişey yok ki...

canım çok teşekkür ederim amin güzel duaların dileklerin için
sağol canım :KK16::KK16::KK16:

MENEVŞEHÜLYA'ya....
Caniiiiiimmmmmm ne güzel bir haber bu :))))seni kocaman tebrik ediyorum tatlım ..Uzun bir zamandır giremedim topige dönüşte bu haberi almak çok iyi oldu..canım çok keyifli bir donemin baslangicindasin..her anını keyifle yaşa..hep olumlu duşun..senin her duygunla şekillenecek bebeğin.. Allah'a teslim ol sadece..saglikla,vaktinde kavusursun ins bebegine..

çok sağol canım çok teşekkür ederim
güzel dileklerin ve temennilerin için çok sağol :KK16::KK16::KK16:

ben geldim hatun milletiiiiiiii:KK16::KK16::KK16: bgn regl oldum. sevindirici yanıı hala 102 gösterio tartı. yrna 101 olsam ya keşkee:KK8::KK8::KK8::KK8: neyse imkansız sanırsam :KK70: menü ve sporumu paylaşıimmmm:

Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta, trabzon tel peynir, 3 çeri domates, bir avuç fındık, 1 brdk süt

Ara: 1 brdk süt, birer avuç fındık-badem, 2 gün kurusu kayısı

Akşam: 1 kase z.yağlı barbunya, 1 tabak ıspanak yemeği, 1 kase yoğurt

Su: 2.5 lt

2 brdk yeşil çay

SPOR: leslie 1 miles + 150 leg magic + 100 mekik + 100 twist + 100 yanlara ağırlık çalışması + 2 kgluk dumbellarla kol çalıştırma

Son düzenleme:
kurban tatili dönüşünde gördüğüm +++ kiloların bir kısmını bu 4 günde verdim galiba. yarın bakalım n eolacak.
4 gündür sebze yemeye çalışıyorum nasıl olsa eti bolca yedik diye kırmızı et de tüketmedim.

Kahvaltım: Badem, 1 dilim peynir, domates, 1 trabzon hurması
Öğlen: fındık+1 avuç içi kadar incecik kayısı pestili, 1 yumurta (tavada), 2 bardak doğal süt (içine de 2 çay kaşığı bal ekledim)

Bu akşama da hamsi yapacağım inşallah. yanına da turp havuç salatası:21:
tabi bi da arkadaşlara davetliyim gidersek kesin anti_karatay ikramları olacaktır, olur mu ya böyle perşembe akşamı bu yapılır mı, bilmiyorlar mı ki kk forum zayıflama grupları cuma sabahları tartılıyor

kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
sizi çok ihmal ediyorum affedin beni.hepinizi çok özledim lakin çok çok çok yoğunum eve gidiğ yatağa zor atıyorum kendimi:KK14:
Karatay da yalan oldu son dönemde malesef:KK17: +1-1,5 kilodayım ama önemsemiyorum :KK1:
umarım ben yokken çok güzel kilolar vermişsinizdir:KK16: ben artık arada kaçamak yaparak devam ediyorum bu halimden memnunum kendimi kasmıyorum:KK9::KK9: yeri geliyo semerime kadar yiyorum yeri geliyo unutuyorum yemeği:21::21:

Çok sağol leylakcım:KK16:,dediğin gibi bu doktorlar korkutuyorlar,bana da çocuğun var mı diye sordu,yok deseydim olmayabilir diyecekti bana da ,

Bence de canım , başka bir doktora gitmekte fayda var:114:
canım benim çok geçmiş olsun:KK16::KK16: bence hiç kafana takma, hormon değerleri menstruasyon dönemine göre değişebiliyor. bir gün yüksek çıkan değer bir gün düşük çıkabiliyor. biliyorsun yaşım genç, pek görmüş geçirmişliğim yok bu konuda ama şunu söyleyim:ben hormon testi yaptırdığım zamanlarda doktorum özellikle söylüyor şu gün gel diye:KK20:
hiç üzme, strese sokma kendini. kontrol ettir yakın zamanda yine ama unutma:KK20:

menevsehulya bebiş haberleri var sanırım:KK9::KK9: hayırlısı olsun, sağlıkla kucağına alırsın umarım :KK16::KK16::KK16:

kahvaltı:
1,5 yumurtadan omlet
bir avuç fıstık
zeytin
peynir
çay
kavun

öğlen bitki çayı içtim

akşam: sebzeli et haşlama( 1 parça patates koydum)
turşu
yoğurt
salata
kavun

bugünde wc ye çıkmadım pöfff
günkurusu kalmadı yarın almalı yoksa patlayacağım..

kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
sizi çok ihmal ediyorum affedin beni.hepinizi çok özledim lakin çok çok çok yoğunum eve gidiğ yatağa zor atıyorum kendimi:KK14:
Karatay da yalan oldu son dönemde malesef:KK17: +1-1,5 kilodayım ama önemsemiyorum :KK1:
umarım ben yokken çok güzel kilolar vermişsinizdir:KK16: ben artık arada kaçamak yaparak devam ediyorum bu halimden memnunum kendimi kasmıyorum:KK9::KK9: yeri geliyo semerime kadar yiyorum yeri geliyo unutuyorum yemeği:21::21:

canım benim çok geçmiş olsun:KK16::KK16: bence hiç kafana takma, hormon değerleri menstruasyon dönemine göre değişebiliyor. bir gün yüksek çıkan değer bir gün düşük çıkabiliyor. biliyorsun yaşım genç, pek görmüş geçirmişliğim yok bu konuda ama şunu söyleyim:ben hormon testi yaptırdığım zamanlarda doktorum özellikle söylüyor şu gün gel diye:KK20:
hiç üzme, strese sokma kendini. kontrol ettir yakın zamanda yine ama unutma:KK20:

menevsehulya bebiş haberleri var sanırım:KK9::KK9: hayırlısı olsun, sağlıkla kucağına alırsın umarım :KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin canım...biz de seni özlüyoruz asyacım:KK16::KK16:
amerikayı sandy kasırgası vurdu,topiği de kurban bayramı:KK9::KK9:çoğumuz + lardayız asyam,ama tam gaz karataya devam ediyoruz...(propycil muhtarım gibi kısa özet geçtim:KK1::KK1:bu arada senin haberin vardır belki,propycil nasıl,iyi mi?konuşursan bizden çok çok selam söyle canım:KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin canım...biz de seni özlüyoruz asyacım:KK16::KK16:
amerikayı sandy kasırgası vurdu,topiği de kurban bayramı:KK9::KK9:çoğumuz + lardayız asyam,ama tam gaz karataya devam ediyoruz...(propycil muhtarım gibi kısa özet geçtim:KK1::KK1:bu arada senin haberin vardır belki,propycil nasıl,iyi mi?konuşursan bizden çok çok selam söyle canım:KK16::KK16::KK16:

hoşbuldum canım:KK16: propycilden malesef haberim yok, haber alınca hemen paylaşıyorum sizle. Son görüşmemizde 20 gün sonra yeniden doktora gitcem demişti, şu ara hastane de olması muhtemel o yüzden rahatsız etmek istemedim:26:
++ ları hiç sorma kurban bayramı ikramlarından kaçayım diye tatile gittim bu sefer de arkadaş ortamı yedirdi. kahvaltı yapmadım genelde, birde gece yedim:KK14: kızartma yedim, tatlı yedim, ekmek yedim, patates yedim yedim de yedim yani:KK9: ama kafaya takmayıp olabilir demek işime geliyor hem de stres yapmıyorum kendime:KK34:
leylakım muhtarı olmuşsun sen de:KK9: bilgilendirmen için teşekkür ederim canım:KK19:

hoşbuldum canım:KK16: propycilden malesef haberim yok, haber alınca hemen paylaşıyorum sizle. Son görüşmemizde 20 gün sonra yeniden doktora gitcem demişti, şu ara hastane de olması muhtemel o yüzden rahatsız etmek istemedim:26:
++ ları hiç sorma kurban bayramı ikramlarından kaçayım diye tatile gittim bu sefer de arkadaş ortamı yedirdi. kahvaltı yapmadım genelde, birde gece yedim:KK14: kızartma yedim, tatlı yedim, ekmek yedim, patates yedim yedim de yedim yani:KK9: ama kafaya takmayıp olabilir demek işime geliyor hem de stres yapmıyorum kendime:KK34:
leylakım muhtarı olmuşsun sen de:KK9: bilgilendirmen için teşekkür ederim canım:KK19:

anladım canım,inşallah iyidir canım propycilimiz
:KK16::KK16::KK16:
aynen ben de yedim de yedim kurban bayramında,şimdi de + larla uğraşıyorum işte:KK1::KK1:ama dediğin gibi kafaya takmayınca daha çabuk gidiyo fazlalıklar:KK34::KK34:

Son düzenleme:

anladım canım,inşallah iyidir canım propycilimiz
:KK16::KK16::KK16:
aynen ben de yedim de yedim kurban bayramında,şimdi de + larla uğraşıyorum işte:KK1::KK1:ama dediğin gibi kafaya takmayınca daha çabuk gidiyo fazlalıklar:KK34::KK34:
birde 1-2 gün protein ağırlıklı beslenince daha rahat veriyorsun bu ani ++ ları haberin olsun:KK34:

asyam hosgeldın leylakım selam:KK54:

ıkıncı ogunum

etlı mantar
bulgurlu domates corba
sodan,acı bıber,omega3
tahın helvası

asyam hosgeldın leylakım selam:KK54:

ıkıncı ogunum

etlı mantar
bulgurlu domates corba
sodan,acı bıber,omega3
tahın helvası