Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

şu an tartıldım ve tam bir hayal kırıklığı, dün abarttığım için olsa gerek 52küsürlerden 53küsürlere geçiş yapmışım , böyle olunca hevesim kırılıyor

Senin de kutlu olsun bayramın canım,işlerinde de kolaylıklar

sağol canım

Topikçe toplanalım o zaman leylakım

Sporun için Canım

Canım ya bende kendimi resmen kalınlaşmış hissediyorum,+2 kilodayım ben de ,hemen onu telafi etmem lazım:18:

kesinlikle artık toparlanma zamanı ficanscım
Çok geçmiş olsun canım,ilaçlarını ihmal etme

sağol canım,ihmal etmiyorum

slm kızlar telefondan bağlanma çilesi bitti yaşasın bilgisayar
sabah: kuşbaşılı ymurta1 peynir 8 zeytin
öğlen tavuk çorbası az ekmek
akşam kavurma roka az yoğurt
kendimi incelmiş hissediyorum yarın tartıda güzel şeyler görmeyi bekliyorum
hepinizi optum

şu an tartıldım ve tam bir hayal kırıklığı, dün abarttığım için olsa gerek 52küsürlerden 53küsürlere geçiş yapmışım , böyle olunca hevesim kırılıyor

Canım bu saatte tartılmamanı tavsiye ederim,sabah aç karnına wc den sonra tartılıyoruz hepimiz,diğer saatlerde çok farklı çıkıyoruz tartıda

Ficansım Leylakım midem bulanana kaa yedim bugün Ama başka zaman yemiyoruz canım istedi

afiyet olsun o zaman iyiniyetlim.akşam yemeğini çok merak ettim ama,şuan çok açım ya,sanki benim mideme bi faydası olacak

bu saatte tartılınır mı kıssss

hoşgeldin aramıza
topiğimizin kuralları 2 hafta düzenli menü bildirimi sonunda cuma günü kilo bildirim listesine giriyorsunuz..başarılar..
Hoşduldum Kilo bildirim listesini kendi içinizde mi oluşturuyorsunuz?? Bizde takım olarak her cuma kilo bildirimi yapıp liste oluşturuyoruz.Diğer takımlarla yarışıyoruz.Zaten biliyorsunuzdur da yine de paylaşmak istedim O yüzden sorun olmaz. Düzenli menü bildirimini kesinlikle yaparım. Daha öncedende dediğim gibi yorumlarınız benim için önemli.Karatay ın 1. kitabını okudum ancak 2 ve3 ü henüz almadım.

Kızlar yaa , "önümüz açık" demişsiniz ama yanlış bilmiyorsam önümüzde çok sevgili "aşure ayı" var ki ; ben onu hem çok güzel pişirir hem de çok güzel yerim valla.Yandık annem yandık...
Ay bende çoookk severim.Hatırlatmasaydın keşke. Yaşadığım yere Allahtan pek yapan yok. Bende yememek için yapmam

Son düzenleme:
Protein***ve***karbonhidrat***açısından zengin bir***kahvaltı***güne daha zinde başlamanızı sağlar. Üstelik günün tamamını hafif yiyerek geçirmenize de olanak tanır. Yapılan bir araştırma kahvaltıda***çikolata***yiyerek***zayıflandığını***açıkladı…

Tel Aviv***Üniversitesi tarafından yapılan bir***araştırmaya***göre sabah, günün tatlı yemek için en uygun zamanı. Günün bu saatlerinden metabolizma çok hızlı oluyor ve tüm ekstra kaloriler kolayca yakılabiliyor.

Araştırmacılardan Prof. Daniela Jakubowicz’e göre sabah kahvaltıda yenilen bir parça kek veya çikolatalı tatlı sayesinde yeteri miktarda karbonhidrat***ve protein alınabiliyor. Bu şekilde beslendiğinizde gece yarısı mide kazınmalarından da kurtulmuş oluyorsunuz.

Araştırmacılar diyabeti olmayan 193 obez hastayı incelemek için 2 gruba ayırdı. İlk gruba düşük karbonhidratlı 300***kalori***içeren bir kahvaltı verildi. İkinci grup ise 600 kalori içeren dengeli bir kahvaltı ile güne başladı. İkinci grubun kahvaltısından çikolatalı kek veya tatlı bulunuyordu. 32 hafta boyunca süren araştırmanın 16. haftasında her iki gruptaki kişilerin de 15 kg verdiği gözlemlendi. Ancak bir diğer 16 haftalık periyot sonrasında düşük karbonhidratlı kahvaltı verilen grup, verdiklerinin üzerine 10 kg geri aldı. Kahvaltıda tatlı yiyenler ise 7 kilo daha verdi. 32 haftalık toplam araştırma süresince ikinci grup ilk gruptan ortalama 40 kilo daha fazla kaybetti.

Araştırma çerçevesinde her gruptaki kişiler de aynı oranda kalori aldılar. Erkekler günlük 1600 ve kadınlar 1400 kalori tüketti. Ancak 300 kalorilik 1. gruba mensup katılımcılar yediklerinden tatmin olmadıklarını vurguladılar. Gün boyu gizlice şekerleme ve tatlı yediklerini de itiraf ettiler.

Kızlar ya siz hangi omega-3 markasını kullanıyorsunuz?
ayın sonuna geldik,maaşımı alcam.. ben de alıcam omega-3

Canım ben Marin.cap Special Omega 3 kullanıyorum içinde 45 adet var fiyatı 30 tl civarı, çok marka var ben de ilaç firması olduğu için bunu alıyorum

Selam canlar.

Leylakım, ficansım, sersumum... Önce sizlere selam eder, sonra bildirimimi sunarım:

Sabahı yazdım zaten.
Öğlen 14:00

1 tabak kavurma, 1 bardak ayran.

Akşam: 19:30
1 tabak çorba, 1 tabak yeşil fasulye, 1 avuç kuruyemiş.

Biraz önce acıktığımı hissettim. Evde de börek, tarçınlı cevizli kek ve revani bana bakıyor. Gündüzden tahmin etmiştim böyle olabileceğini, ayran yapıp dolaba koymuştum. Gittim ondan içtim 1 bardak. Şimdi daha iyiyim. Açlığımı bastırdı.

Bu arada, 4 km/45 dakika yürüyüş, 100 mekik cepte.

Son düzenleme:

ben de şuan nasıl açım anlatamam oyamayran yapmaya üşendim nedenseama o cevizli tarçınlı keki nasıl canım çekti anlatamam
sporun için de

iyiaksamlar kızlar.
bayramda ve öncesınde cok kilo aldım.
göbek kalça aldı basını gıttı..
yarın annem ve babam memelekete gidiyorlar..
artık yenı bır baslangıc yapmalıyım..
hadisede 1,5 ayda 13 kilo vermiş ama hiç saglıklı bır durum degıl..
iyiki varsın karatay!!

[[/B][/COLOR]
Ay bende çoookk severim.Hatırlatmasaydın keşke. Yaşadığım yere Allahtan pek yapan yok. Bende yememek için yapmam
[/QUOTE]

Benim en sevdiğim tatlıdır ve ne kadar yersem yiyim doymam.Du bakalım nasıl olucek bu sene...Yapar annemleri çağırırım , herkes hem nefsini köreltir hem de çok yememiş olur ...İnşallah yani...

canımm sana da selamm.

ayrıca keki ve revaniyi yemediğin için spor için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…