Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aksam yemicem dedim ve de yemedim, sadece küçük bir ısırık elma yedim,7-8 fındık yedim:KK9::KK9::KK9:

ayrıca bugün 2 saat tempolu yürüyüş yaptım

ptesiye kadar tartılmıcam

aksam yemicem dedim ve de yemedim, sadece küçük bir ısırık elma yedim,7-8 fındık yedim:KK9::KK9::KK9:

ayrıca bugün 2 saat tempolu yürüyüş yaptım

ptesiye kadar tartılmıcam

kızlar birsey sorucam, kimi menülere bakıyorum karataya pek uymuyor gibi geliyor, ayrıca cok fazla yemek var gibi geliyor,ben ki yemeyi cok seven bir insanım ama rejim yapmadığım dönemde bile o kadar yemek yemem, yani demek istediğim şu uysak da uymsak da yediklerimizi yazıcakmıyız

yoksa o kadar yeme hakkımız varsa, kendime boşuna işkence yapmak istemiyorum da:)

herkese iyi geceler kızlar:80::80::80:

Sana da iyigeceler canım bol leptinler:107:

iyiaksamlar kızlar.
bayramda ve öncesınde cok kilo aldım.
göbek kalça aldı basını gıttı..
yarın annem ve babam memelekete gidiyorlar..
artık yenı bır baslangıc yapmalıyım..
hadisede 1,5 ayda 13 kilo vermiş ama hiç saglıklı bır durum degıl..
iyiki varsın karatay!!

Canım biz burada sağlıklı olarak kilolarımızı veriyoruz,sen de daha sık gel buraya,tüm fazlalıklar gidecek inşallah:KK76:

[[/B][/COLOR]
Ay bende çoookk severim.Hatırlatmasaydın keşke. Yaşadığım yere Allahtan pek yapan yok. Bende yememek için yapmam :KK9:

Benim en sevdiğim tatlıdır ve ne kadar yersem yiyim doymam.Du bakalım nasıl olucek bu sene...Yapar annemleri çağırırım , herkes hem nefsini köreltir hem de çok yememiş olur ...İnşallah yani...[/QUOTE]

Ben de çok severim ama evdekilere yedirmekten bana sıra gelmez inşallah:90:

yukarda pestil lafı gecmiş bencede afiyetle ye canım,biz de pestil yaparız,annemler daha doğrusu, pestile un katmayız,sadece yapısmasın diye hafif nişastalarız,o kadardan bişi olmaz, ayrıca bildiğimiz kuru kayısı gibi,hem lezzetli hemde cok sağlıklı

verirsin tabi canım
:KK34::KK34:hem emzirirken ekstra kalori de harcıyosun zaten,kolayca verirsin.
hatırlıyorum sen yürüyüşlerini de aksatmazdın,bebeğinden vakit bulursan yine yürüyüşe de başlarsın belki,hemencik gider kiloların
o zaman:KK76::KK76::KK76:
evet koşu bandım var, ona da başlıcam yakında inş.
karataya tam uyup meyveyi fln da kesersem süt azalıcak sanırım.. spor şart:KK52:

Tekrar hoşgeldin canım,emzirdiğin için daha da kolay verirsin kilolarını:KK16:
hoşbuldum:KK16:

kizlar ben karatay diyeti degilde yasakli seyleri cikararak ve bol su icerek 15 gunde 3 kilo vermisim sizce iyimi okadar dikkat etmeme ragmen cok azima geldi morelim bozuldu ya en iyisi ay sonunda tartilmak :-( daha cok verseydim iyice motive olurdum ama simdi hevesim kirildi biraz uff :-(

Son düzenleme:
tamam bundan sonra sabahları tartılayım wcden sonra:) bir de sormam lazım, karataya başladığımdan beri bir şişkinlik var bende ve eskisi gibi wcye gidemiyorum, sebze de yiyoruz hep lifli ama neden acaba? annem keten tohumu ye diyor ama o da selülit yapıyormuş.. neyse şimdi uyuyayım yarın bir sınavım var sabah erken kalkcam, hepinize iyi geceler:*

Su an kargalarla beraber kahvalti ediyorum resmen:KK70: gunaydinlar efendim

sabah 6-7 arasi

Yarim avuc beyaz peynir
Bir cay tabagi ceviz badem karisimi
2 ceri domates
Yarim salatalik
4 nane yapragi
7 -8 tane yesil zeytin
1 bardak kakaolu sut sekersiz
Tereyagli kirmizi biber

Selam oyam

Menüler çok güzel ,sporun harika, yemediklerin için de tebrik ederim:KK16:

Benim de canım leylakcım gibi kekten çekti ama sen sakın yeme:KK34:

Tüh, keşke yazmasaydım keki... Leylakımın da canı çekmiş...

canımm sana da selamm.:KK19::KK19::KK19:

ayrıca keki ve revaniyi yemediğin için :KK9::KK9: spor için :KK9::KK9:

Size söz vermiştim, bayramdan sonra kaçamaksız diye... Sözümü tuttum. 0 Kaçamak. Darısı bugüne bakalım. Ben de sizden bekliyorum bu performansı ona göre.
Yalnız pilatesten dolayı karnım çok ağrıyor. Özellikle de en alt kaburgamın orası. Hamlamış resmen.

Günaydınlar

Hepimizin günü güzel geçer umarım

Sabah kahvaltım:KK56:

Menemen,domates,peynir,zeytin,ceviz,badem,fındık,omega3,1lokma ekmek tereyağı için

Tüh, keşke yazmasaydım keki... Leylakımın da canı çekmiş...

Size söz vermiştim, bayramdan sonra kaçamaksız diye... Sözümü tuttum. 0 Kaçamak. Darısı bugüne bakalım. Ben de sizden bekliyorum bu performansı ona göre.
Yalnız pilatesten dolayı karnım çok ağrıyor. Özellikle de en alt kaburgamın orası. Hamlamış resmen.

Yaz canım sen ,yemediklerimizi de yazalım ki birbirimizi daha çok motive edebilelim:KK9:

Ağrılar olsun canım,sen devam et ,bugün ben de yapıcim inşallah

Hepimiz için kaçamaksız bir gün olsun

kızlar birsey sorucam, kimi menülere bakıyorum karataya pek uymuyor gibi geliyor, ayrıca cok fazla yemek var gibi geliyor,ben ki yemeyi cok seven bir insanım ama rejim yapmadığım dönemde bile o kadar yemek yemem, yani demek istediğim şu uysak da uymsak da yediklerimizi yazıcakmıyız

yoksa o kadar yeme hakkımız varsa, kendime boşuna işkence yapmak istemiyorum da:)
un ve seker ıcermeyen herseyden doyuncaya kadar yıyebılırsın canım

kizlar ben karatay diyeti degilde yasakli seyleri cikararak ve bol su icerek 15 gunde 3 kilo vermisim sizce iyimi okadar dikkat etmeme ragmen cok azima geldi morelim bozuldu ya en iyisi ay sonunda tartilmak :-( daha cok verseydim iyice motive olurdum ama simdi hevesim kirildi biraz uff :-(

cabuk verılen cabukta gerı gelır unutma canım az versen bıle ıstıkrarla devam etmen onemlı olan.gecen bır dıyetısyene sordu spıker ne sıklıkla tartılıyorsunuz dıye 3 ayda bır dedı bende o kadar sabredemem dogrusu

gunaydın kızlar hepınıze guzel bır gun dılıyorum

kahvaltım

kavurmalı yumurta
5 adet zeytın,peynır
acı bıber tursusu
k.t ev yogurdu
bırkac fındık,omega3

:KK74::KK74::KK74:günaydınlar dayanışmacı arkadaslarım .:KK9:Menümü vereyim sabah (07:30-08:00) : Yasemin'i yeşil çay,2 k.k. Yumurta, 2kasik zeytinyağlı lor peyniri,1 iç ceviz,4 fındık :KK56: spor olarak yoga ))))))

Papişim erkencisin günaydın çocukları bıraktın sanırım:KK16::KK16:

Sabah kaçamaksız bi kahvaltı ettim efferin bana:KK34: Bu arada tartıldım 56.2 olmuşum yine göbek fırtladıin
tulum peyniri
2 yumurta
2 zeytin
domates biber
çay
ceviz
hıh omegalarımı unuttuğumu hatırladım:26:

yemediklerimi de yazacağım: peynirli mayalı poğaçalar veee peynirli su böreği daha fazla kilo almaya niyetim yok:KK33:

Kahvemi de içtim:nazar:
Hepinize güzel bir gün diliyor ve öpüyorum:KK54:

Son düzenleme:
eveeeet adet bitince veririm diye düşündüğüm kilocuklarımla geri geldim. en son bildirimdsee 66,6 idim fakat bu sabah 68,1 ile aranızdayım====+1,5:26:
işin kötüsü 4 haftada 900 gram verip 10 günde 1,5 kilo almak, yapacak bişey yok, devam.

bu sabah: 2 dilim kaşar peyniri, 1 çay bardağı fındık,

az önce trabzon hurması

X