Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cok Cok teşekkür ederim cevabın icin.Bende 5. Günümü bitireceğim bu gece.2,700 verdim hemde acemice uygulayarak.5 gündür forumu okumaktan yerimden bile kimildayamadim.( sporsuz) 2,700 :KK39: Ama bu sitede herseyi buldum sayenizde.Motivasyon da süper.Hepinize canigonulden Tesekkurler.En Büyük KK

Gel kız gel... Daha ne kilolar verirsin burda... Ben de, benden daha tecrübeli arkadaşlar da sorularını cevaplamaya çalışırız. Süper gidiyosun. Devam...:KK9::KK9::KK9:

Çok uykusu var emme uyumuyo sersumum:KK53:
İştahı yok patates kızarttım ona demin yiycem dedi yemedi eskiden olsa patates kızartmasını affetmezdim offf ev miss gibi koktu Sersumum:KK53::KK53::KK53:

Oyamın dediği gibi inş bi kırmızı kurdelayla daha açılışa gerek kalmaz:KK34:

Kıyamam ona ya... Boğazı mı acıyor acaba?

Sen de kızartma kokusunu duyup dellenme sakın bu saatte... Gerçi ben de kime söylüyorsam...

sersumum bana herseyı de ama kılo veremıyorum deme yaw:KK1: ımza:butık alı:KK1:

ıyınıyetlımde gelmıs naptın bacım cok yoruldun dımı bugun uzat soyle ayaklarınıda dınlen bakem bıraz:nazar:

Yok Papişimmm:KK16: yarın yorulcam ben:KK1::KK1::KK1: :emir_bebek:uyanıkken bişi olmuyo:KK19:
Ama sen çok yoruldun bitti mi temizlikler:KK34:
Sporunu da yaptın 1.5 saat yürüyüş:nazar::KK9::KK9::KK16::KK54:

Kıyamam ona ya... Boğazı mı acıyor acaba?

Sen de kızartma kokusunu duyup dellenme sakın bu saatte... Gerçi ben de kime söylüyorsam...

İnşallah öyle değildir canımm:26: hergün aynı uyumak istemiyor oyun oynayacağım diye:KK1::KK1: iştahı da çok değişken bazen çok güzel yiyor bazen yemiyor:KK34:
Bi dene bilem yemedim oyam aldığım şeyleri giyemem yoksa şakası yok:KK9::KK9:

kızlar yarın annemlere gidiyorum..şimdiden herkesin bayramını kutluyorum.sevdiklerinizle mutlu,güzel bayramlar geçirin inşallah:KK16::KK16:
pazartesi günü görüşürüz artık.herkesi çooooook öpüyorum:KK54::KK54::KK54:

Canım senin de bayramın kutlu olsun.Çok keyifli bir tatil olsun inşallah.

Kızlar, 80leri seyrediyor musunuz?

Benim annemler de günlerde böyle oynarladı:)))

Bir de her çeşit sigaradan alınır, salondaki gümüş gondolun içine özenle dizilir, sonra da misafirlere ikram edilirdi şeker gibi...

Ne tuhaf geliyor şimdi...

Bir de her çeşit sigaradan alınır, salondaki gümüş gondolun içine özenle dizilir, sonra da misafirlere ikram edilirdi şeker gibi...

Ben izlemiyorum ama siz beni alıştıracaksınız sanki açtım bende:KK1::KK1:

Ben kaçtım arkadaşlar. Hepinizi öpüyorum.

İyiniyetlim, sana da iyi geceler. Yarın için şimdiden kolay gelsin.

Adına da "Misafir sigarası" derlerdi di mi :)

Çok alemsin ya:KK60::KK60:

Sersum, inş makinen bir problem çıkartmaz tam da bayram arifesinde... Klimadan sonra bir kırmızı kurdeleli açılış da bulaşık makinesine yapmayasın...
aman dur kıss..kurdele murdele olmasın..battık bu ay zatenn..:KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60::KK60: kırmızı kurdelasız olmaz orda:KK60::KK60::KK60:
nayır nolamazz..:KK60::KK60::KK60:
Çok uykusu var emme uyumuyo sersumum:KK53:
İştahı yok patates kızarttım ona demin yiycem dedi yemedi eskiden olsa patates kızartmasını affetmezdim offf ev miss gibi koktu Sersumum:KK53::KK53::KK53:

Oyamın dediği gibi inş bi kırmızı kurdelayla daha açılışa gerek kalmaz:KK34:
ah kıyamam yaa ..bi sıkıntısı mı var acep..:26::26:
sakın yeme patateslerden :KK20::KK20:

demin benim kızım da çayın içine en sevdiğim e.ti kakaolu bisküviyi bandıra bandıra yedi:KK5::KK5:..ama tuttum kendimi yemedim..:KK4::KK4:

evet seyrediyorum..:KK52::KK52:
biz de küçükken annemler gün yapar oynarlardı:KK52::KK52:..biz de evde kudururduk:KK52::KK52:..çok zevkliydi yaww..

sigara olayı da olurdu dediğin gibi..bi de yanımızda da pöfür pöfür içerlerdi..nekadar kötü yaa..bilinçsizler miş..o zamandan kalma hala ciğerimde eserler gözüküyor filmde..halbu ki hiç içmedim ve ortamda dahi durmam:26:..anne babalarımızın ciğerlerimize hediyesi:KK5::KK5:

Ben izlemiyorum ama siz beni alıştıracaksınız sanki açtım bende:KK1::KK1:
izle tatlım yaa çok güzell..:KK52::KK52:
Ben kaçtım arkadaşlar. Hepinizi öpüyorum.

İyiniyetlim, sana da iyi geceler. Yarın için şimdiden kolay gelsin.
ne kaa çabuk kaçtın gıı..daha karpuz kesecektik..:KK52::KK52::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Canlar kaçıyorum ben de.Öptüm herkesi.İyi geceler&tatlı rüyalar.Yarın da herkese kolay gelsin...

sersumcuğum geldim canım geldim sizsizolmuyo:KK16:bulaşık makinan sorun çıkarmış umarım düzelir kurdelesiz..

kızlar yarın annemlere gidiyorum..şimdiden herkesin bayramını kutluyorum.sevdiklerinizle mutlu,güzel bayramlar geçirin inşallah:KK16::KK16:
pazartesi günü görüşürüz artık.herkesi çooooook öpüyorum:KK54::KK54::KK54:

leylakcım senınde bayramın kutlu olsun sende benım gibi her hafta sonu
annenlerdesin
slmlarımı ilet öpüyorum:KK16::KK16::KK16:

Cok Cok teşekkür ederim cevabın icin.Bende 5. Günümü bitireceğim bu gece.2,700 verdim hemde acemice uygulayarak.5 gündür forumu okumaktan yerimden bile kimildayamadim.( sporsuz) 2,700 :KK39: Ama bu sitede herseyi buldum sayenizde.Motivasyon da süper.Hepinize canigonulden Tesekkurler.En Büyük KK
canım süper gidiyorsun bir kac ay sabret emin ol basarırsın biz hep burdayız sana destek oluruzEn Büyük KKEn Büyük KK

Sağol Oyam iyi gecelerrr:KK16: ben de kaçıyorum sersumum sana da iyi geceler asyamda burda sanırım asyam sana da iyi geceler
sana da iyi geceler canım öpüyorum :KK16:

X