Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar..!!
cok alakasız ama 3.bebek için bir turlu karara vertemıyorum.
cocuklarım 11 ve 7 yaşında..tam rahat ettıgım bır dönemdeyim..
düşünüyorum ama çok kararsızım..

Benim büyükler 7(erkek) ve 9(kız) yaşındayken 3 yü doğurdum. Şimdi 3 yaşında. Bilerek ve çooook isteyerek oldu. Ben eşimi ikna ettim hatta. Daha doğrusu en son, "ben bu çocuğu yapıcam.inat edersen sperm bankasına gider, neyse parası veririm. Gel senden olsun" dedim:)))

Şaka bir tarafa, önce yeni düzene alışmamız gerekti. Bir an bile pişman olmadım. Aksine içime sindire sindire büyütüyorum onu. Gerçi bir yardımcım var ama inan ben arkadaş toplantılarının çoğuna bile onunla gittim. Yardımcıma bırakmadım. Herkes kendi ortamını en iyi kendi bilir tabii ama ben hiç pişman değilim. Büyükler de iyi adapte oldu. Hele 2 oğlan acayip kuduruyorlar. Evin neşesi oldu:)

Biraz karışık oldu ama inşallah cevaplayabilmişimdir.

Sizin için hayırlısını versin Rabbim.

Son düzenleme:
Kuzu06 da dayanamıyo senin gibi:KK1::KK1: ama o habire yiyo:KK1::KK1::KK1: sen gene arada yiyosun:KK34:

Bi fırın tepsisi kendi açtığım börekten bi dilimin yarısı bi parça yedim sadece ben:KK33: eşim 2 dilim birden yidi demin:KK1::KK1: Ben de kızım kabaklı yemem diye tutturunca bakıcıma verdim tepsinin yarıdan fazlasını:KK52::KK52:

kaçamakları artırdığımı biri farketti sonunda...çanta geldi demekki kendime çekidüzen vermem lazım...
ilgin için teşekkür ederim iyiniyetlim:) vermem gereken kilo 3kg. dolayısıyla çok sıkı tutmuyorum. buara gezmelerimde çoktu oyüzden abarttım ama geçen haftalarda çok sıkı karatay yapıyordum.hayatımda tıkabasa yediğim ve zevkle kilo verdiğim tek diyet diyebilirim... yarından itibaren menülerim kaçamaksız olacak madem takipteyim dikkat etmem lazım dimi?

Merhaba iyi geceler kizlar..

dun maalesef nete giremedim .. inanilmaz yogun karmasik bir gundu .. ama guzel bir gundu ve kacamaksizdi .. ve bu gunde kacamak yapmadim.

kahvaltimda ;
1 elma
bir kac zeytin
avuc icim kadar keci peyniri
domates , salatalik
bir cay bardagi kadar badem findik ceviz karisimi
ve bir fincan kahve

spor - deli gibi ev isi ve bir saat tempolu yuruyus yaptim

aksam yemegimde saat 17.30 gibi bitti
gercek degirmende ogutulmus undan (iki yemek kasigi) kabak mucveri (bi kac tane)
sebzeli et sote
minicik bi kase yogurt
limon cayi
su :KK34:

kızlar toparlanıyorum..tahlil yaptırdım geçen gün kanım 14.2 çıktı hayatımda ilk defa 14 oldu ...ama ilk defa da kolesterolumyüksek çıktı hem hdl hem ldl yüksek hdl73.60 ldl 178.80...karaciğer enzimlerinden ast 41 çıktı o da yüksekmiş diğer herşey normal ..artık daha iyiyim ama uykuyla hala aramız çok iyii...tam anlamıyla geri dönmek istiyorum size ve karataya umarım bayram sonrası olur..umarım kilo vermeye de başlarım

kızlar toparlanıyorum..tahlil yaptırdım geçen gün kanım 14.2 çıktı hayatımda ilk defa 14 oldu ...ama ilk defa da kolesterolumyüksek çıktı hem hdl hem ldl yüksek hdl73.60 ldl 178.80...karaciğer enzimlerinden ast 41 çıktı o da yüksekmiş diğer herşey normal ..artık daha iyiyim ama uykuyla hala aramız çok iyii...tam anlamıyla geri dönmek istiyorum size ve karataya umarım bayram sonrası olur..umarım kilo vermeye de başlarım

Cnm gecmis olsun benden tavsiye eczacıyim bu arada, hdl iyi kOlestroldur onemsemee cok, ama ldl yüksek, ilaç verilecek kadar degil ama az kalmış,aksam uc dort cevizi bir bardak suya koy sabah o suyu iç cevizleri ye, mutlaka kızartmadan uzaklas haslama ye, kırmızı et yeme, bol spor yap,1 ay sonra bir daha olctur bu dediklerimle bile 120 lere düşersin, kanın cok guzel , ast biraz yüksek ilaç kullanıyorsan ondan olabilir Yada ldl den dolayı karaciğerin tepki vermiş olabilir, bunun icin bolboll su iç, alt degerin kac o da yuksekmi

Son düzenleme:
Evet tüm arkadaşlara günaydın.Bayram temizliği yapanlara,işinin başına geçenlere,dünya işlerine dalanlara hepimize Allah kolaylık versin.Hepimize iyi bir gün diliyorum. Evet, ben bu karatay diyetini Cumadan beri acemice uygulamaya çalıştım.YAni 4 gündür.Dün kitabını aldım.Soyle bir göz gezdirdim.Ama Cumadan beri bu formu bastan sona okumaya çalışıyorum.Bu bana daha fayda sağladı.Hepinize teşekkür ederim.Ozellikle gul63 Arkadasımıza.Yilmadan herkese cevap vermiş.Ben forumun 57. Sayfasındayım.Okumaya devam.Cok şey öğrendim.Gelelim cumadan bu güne (yani 4 günde ) verdigim kiloya.Tammmm 2,700 gr...:KK16: YAsasin...

3. çocuk için fikir soran arkadaş: çocukların epey büyümüş, muhakkak zorlukları olur ama üç küçük çocuğa bakmaktan daha kolay olacaktr. yaşın da eğer gençse düşünebilirsin... yaşına 20 ekle eğer o yaşta evinde genç birinin olması-yalnız kalmamak seni mutlu edecek ve üniversite vs. masraflarının olması seni korkutmuyorsa bence 3. bebeği düşünebilrsin.
bu arada benim 3,5 yaşında ve 1 yaşlarında ikiz erkek çocuklarım var, benim için çooook zor, dua edin, hakikaten zorlanıyorum. sonrası kolay olacak diye düşünüyorum hatta ilk doğdukları zamana göre bile şimdi rahataım umarım yüküm hafifleyecek...

kızlar regl dönemimdeyim, haftasonu gene antikaratay şeklinde geçti dün de kendimi toparlayamadım ve +1,9um...bayram tatil boyunca da foruma giremeyeceğim. umarım tekrar kilom azalıııırrrr

gunaydın kızlar hepınıze guzel bır gun dılıyorum.bugun ve yarın dıp kose temızlenıp yıkamadan gelen halılarımı serıp kıs sezonunu acmam,bayram ıcınde sekerpare pohaca ve sarma yapmam gerekıyo:))bu arada dun aksam ıyınıyetlım leylakım sersumum ve ıgneoyamın sohbetını okudum yıne kacırdım cok keyıflıymıs.sabah erken kalkıyorum aksam 22 de de :emir_bebek:uyuturken uyuyup gıdıyorum.baska bır aksama artık:))ıgneoyam masajdan gelınce yaz bakem nasıl gectı.ıyınıyetlım hıcbırseyın keyfını bozmasına ızın verme bız varız senı yanlız bırakmayız kaynanatör elıne:))

günaydın , temizlik ve tatlı olayları başladı. herkese kolay gelsin. bende biraz temizlik yapıp ardından okula gideceğim.

Evet tüm arkadaşlara günaydın.Bayram temizliği yapanlara,işinin başına geçenlere,dünya işlerine dalanlara hepimize Allah kolaylık versin.Hepimize iyi bir gün diliyorum. Evet, ben bu karatay diyetini Cumadan beri acemice uygulamaya çalıştım.YAni 4 gündür.Dün kitabını aldım.Soyle bir göz gezdirdim.Ama Cumadan beri bu formu bastan sona okumaya çalışıyorum.Bu bana daha fayda sağladı.Hepinize teşekkür ederim.Ozellikle gul63 Arkadasımıza.Yilmadan herkese cevap vermiş.Ben forumun 57. Sayfasındayım.Okumaya devam.Cok şey öğrendim.Gelelim cumadan bu güne (yani 4 günde ) verdigim kiloya.Tammmm 2,700 gr...:KK16: YAsasin...

kutlarım canım, 4 günde çok güzel kilo vermişsin :KK3:

Uzuun bir aradan sonra herkese merhaba
Nasılsınız papadiyam,leylam,esasım,iyiniyetlim ve adını hatırlayamadığım tüm mücadeleci arkadaşlarım:KK16:
Bizi sorarsanız iyiyz oğlumla 20.haftaya girdik çok şükür..
Kilolarım aldı başını gidiyor ama olsun ben doğumdan sonra yine Karatay'ıma döneceğim inş.
Neler var neler yok deyin hele bi:)

Arkadaslar bu omega 3 kapsülünü kullanan var mı ? Kullanan varsa ne marka günde kaç tane kullanılmalı ? Beni aydınlatırsanız sevinirim.Marincup diye duydugum var.O nasıl ?

kutlarım canım, 4 günde çok güzel kilo vermişsin :KK3:

Tesekkurler lacey:KK3:Ekmeği ,abur cuburu,çikolatayı,tuzu bir anda kesmenin etkisi sanırım.Valla birde zinedim ki sormayın:124::124::KK9::KK9: Bıktım artık hayat boyu al ver al ver.Bu sefer dönüşü olmayan bir yola girdim.kilom suan 77,400. Boyum 159. Ve ben kilolarıma elveda diyeceğim.Bir daha asla onları hayatımda istemiyorum.Defolun kilolar :KK9:

X