Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar ben biraz sonra işimden çıkıcam
gecede yazdığım gibi uçağım var
Allah nasip ederse aileme kavuşucam
kendinize çok iyi bakın şimdiden hepinizin
bayramını kutlarım herkese mutlu neşe dolu
bayramlar dilerim arada telefondan girer yazarım size
1 hafta ordayım çünkü hoşçakalın :KK3::KK3: :KK16::KK16:

kısslar yavv..

Jillian Michaels - 30 Day Shred yapan var mı..o nasıldır...link bilen varsa yollayabilir mii.:KK34::KK34:

iyi yolculuklar tatlımm..güle güle git gel...:KK16::KK16::KK16:

canım ayçiçek yağı yerine fındık yağı kullanabilirsin hocamızın tavsiye ettiği yağlardan ben kızartmalarda
ya da eşimin tereyağ sevmediği pilavda makarna da azıcık tereyağı koyup gerisini fındık yağı koyuyorum
çok hafif tadı çok güzel ben tavsiye ederim sana ben artık margarin, ayçiçek yağı, mısır özü yağı bunları
kesinlikle kullanmıyorum en azından ben yemiyorum ama eşim margarin yiyor mesela ailesi de yemeklere
de kullanıyor :KK50:

evet canım öyle onlarda öyle diyor zaten sağolsunlar
çok sağol canım güzel dileklerin için söylerim tabi söylemem mi :KK16::KK16::KK16::KK16:

sağol canım verdiğin öneriler için fındık yağı hiç denemedim denemekte fayda var:)zayıfladıktan snra bebek düşünüyorum bakalım kısmett bi zayıflasydıkk.bari biz çocuklarımıza daha sağlıklı faydalı şeyler yedirriz.yemek yeme alışkanlığı kesinlikle aileden geliyo

sabah: 4 zeytin
peynir
fındık badem
domates

öğlen: 3 kepçe keşkek
1 dilim kabak tatlısı
salata

akşam:1,5dilim su böreği
kıymalı yumurta
yoğurt
5 adet çifte kavrulmuş lokum:KK43:(

gunaydin kizlar..
3 gundur 50 -55 dk lik spor yapiyorum fakat kiloda inis yok..spora basladigim kilodayim hatta artida..cok arastirdim spor yapaanlarin artiya ciktigini diyet yapanlarin kilo verdigini okuhdum..uff spor yapmayi seviyorum ama kilomundq indigini gormek istiyorum.. o yuzden artik haftada 3 gunden fazla spor yapmama kaari aliyorum .. umarim dogru yapiyorumdur..
bu kadar spor yapip kilo veremedigimi gorenler diyetini degistir desede ben karatayi cok seviyorum...
neyse bugun ve yarin spor yapmiyorum..pazartesiden itibaren sadece 3 gun yapip denicem bakalim nasil etki yapicak..r:KK50:

canım ilk başlarda öyle oluyor , kilo gitmiyormuş gibi ama sonra birden gidecek merak etme, bence sporunu hiç bırakma:KK8:

Yemediklerin , yemeyeceklerinin teminatıdır ; iradene hayran oldum :)

Birdy teşekkürler güzel sözlerin için:KK16:

:KK16::KK16::KK16:

süppersin tatlım..:KK16::KK16::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:

ben de zor dayandım ama izledim sonuna kaa..:KK1::KK1::KK53::KK53::KK53:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:KK16::KK16::KK4:

aynen benim de kafamda dönüp duruyor bu melodi:KK1::KK1:..çok gıcık oldum ama işini iyi yapmış insanın aklına takılıp kalıyor..:KK60::KK60:

Sağol tatlım:KK16:

Ben dayanamadım tatlım, uyku tatlı geldi, yattım, zaten nadirdir o saatlerde birşeyi sonuna kadar izlediğim:KK1:

selamlar arkadaslar

26 eylulde basladım 90 kilo ile bugun kalktgmda 86.7'ydi nasıl gidiyo sizce ?

Sabah 45 dk yürüyüş 45 dakika spor aletlerii

kahvaltı 5 6 zeytn biraz peynir ciğer yedim biraz domates salatalık

Canım gayet iyi gidiyorsun, sporunu da ihmal etmiyorsun , böyle devam:KK34:

menü bildirimii..:KK56::KK56::KK56:

dün ki menülerimm..:KK56::KK56:

sabah:KK56::KK56:

klasik karatay kahvaltısı

öğle:KK56::KK56:

rosto köfte
tarhana
:KK56::KK56:

akşam:KK56:

yoğurt çorbası
tavuk sote
bulgur pilavı

bu sabah

salçalı peynirli omlet
2 sigara böreği:KK17:
sucuk
salata domates
zeytin peynir

türk kahvesi ve 1 bayramlık çikolata:18:

bayram için aldığım çikolataları gözümün önünden kaldırmam lazım..yoksa dayanamıyorum..:KK53::KK53:

Ben de senin gibi Bayram çikolatasına hiç dayanamam:KK53:

Merhaba kızlar:KK52::KK52::KK52:
Sizi çok özledim:KK19:
Malesef derslerimin başlamasıyla iyice vakit bulamaz oldum size yazmak için.:KK17: haftada 32 saat dersim var, hazırlandığım bir yarışma var (onun için de ekstra çalışıyorum), üyesi olduğum bir kulüp var.
Bu hafta yine bir dersim için Muğla'ya gittim. Şimdi evdeyim fakat pazartesi İstanbul'a gidiyorum.:KK55: Leyleği bu ara havada gördüm yani:KK9: Tabii bu durumlarda size yazmamı ekstra engelliyor :KK17:
Gittiğimden beri ara ara kaçamaklar yaptım ama asla abartmadım hala 20.00 ve 4 saat kuralına uyuyorum.Her ne kadar bazen yemeğim 21.00'ı bulsa da tartılmıyorum ama kilomda bir artış yok gibi duruyor:nazar::nazar:
Hepiniz çok çok iyisinizdir umarım. :KK16: Bir kaç yeni arkadaş gelmiş hoş gelmişler:KK16:
Unutmadan yazayım: çarşamba akşama propycil ile konuştum. Kortizon tedavisi alıyormuş, bir süre hastanede kalmış ama eve geçiyordu. yaklaşık 20 gün evde. Sesi iyi geliyordu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen arkadaşımız iyileşsin tez zamanda inşallah:KK16: Aslında aynı anda gelelim topiğe dedik ama sanırım müsait değil şu an:26:

Canım hoşgeldin

Biz iyiyiz tatlım sen nasılsın

Okul çok yoğun galiba canım kolay gelsin

Dualarım propycille inşallah biranönce sağlığına kavuşur canım Allah'ın izniyle:KK16:

Son düzenleme:

Canım iyi yolculuklar.Sana ve ailene de çok sağlıklı ve neşeli bir bayram diliyorum.

kısslar yavv..

Jillian Michaels - 30 Day Shred yapan var mı..o nasıldır...link bilen varsa yollayabilir mii.:KK34::KK34:
Sersumcum ben onun bir sonraki versiyonunu yapıyorum : J. M. Ripped in 30 days.Şiddetle tavsiye ederim.30 dakikalık bir program ama vücudunda çalışmayan yer kalmıyor.Bende DVDsi var ama link bulmaya çalışayım.Bulursam haber vericem.

Kızlar , durduk yere 10 tane kestane yedim.Açtım-baktım 200 kalori ediyor.1 şınav=1 kalori hesabından 200 şınav ceza kestim kendime.10'ar lık 20 set yapıcam.5 set bitti.Değişiklik olsun diye her seti evin başka bir yerinde yapıyorum.Siz siz olun kestane yemeyin.Bedeli çok ağır çoook...

Süpersin canım yaa:KK9:

Hülyacım iyi tatiller canım , iyice dinlen tatilde, sen de kendine iyi bak canım:KK16:

Sersumcum ben onun bir sonraki versiyonunu yapıyorum : J. M. Ripped in 30 days.Şiddetle tavsiye ederim.30 dakikalık bir program ama vücudunda çalışmayan yer kalmıyor.Bende DVDsi var ama link bulmaya çalışayım.Bulursam haber vericem.

ok canım..bulursun umarım ben bulamadım:KK14::KK14:
Ben dayanamadım tatlım, uyku tatlı geldi, yattım, zaten nadirdir o saatlerde birşeyi sonuna kadar izlediğim:KK1:

Ben de senin gibi Bayram çikolatasına hiç dayanamam:KK53:

ben her gece tv yi kurup uyumaya alıştım:KK1::KK1:..o kendi kendine kapanıyo ben uyuduktan sonra..:KK53::KK53:

çok güzel çikolatalar yawww...hepsini de antep fıstıklı aldım..ona da bayılırımm:KK53::KK53::KK53:

Yarar yarar.Ben sabah yürüyüş yapmıştım da baymasın diye şınav cezası verdim.Fakat kestane de çok lezzetliymiş arkadaş :)

bugün ben de ilk defa actifray da kestane pişirdim..çok güzel oldu:KK56::KK56:.. 2 dene yedimm:KK23::KK23::KK23:

$384247_535170779830222_2002632801_n.jpg

yımırtacı kısslarr hepimize gelsin..:KK60::KK60::KK60:

bugün ben de ilk defa actifray da kestane pişirdim..çok güzel oldu:KK56::KK56:.. 2 dene yedimm:KK23::KK23::KK23:[/QUOTE]

Afiyet olsun Sersumcum.2 dene için ceza kesilmez , şanslısın netekim..

kızlar ben hala kitabı okumaktayım 2 serisinide almştım kitabın.kitaptaki şeyler mantıklı ama ya köyde yaşıcaksın yada elin uzun ve cebin dolu olacakki o organik ürünleri bulabilmek için.bende işin mantığını uygulayıp ayrntılara takılmıcam ekmek şeker yok aburcubur yok akşam 8den sonra bişey yemek yok.bulgurla makarna yasak ama arada yemeyi düşünüyorum.birdee sürekli tereyağı ve zeytin yağı bayar beselin kalp dostu yağları var ya kutuda onlardan alayım diyrm yemekleri filn onla yapıym en azndan daha sağlıklıdr.bayramdan snra tam randımanlı başlıcam inşallah şuan psiklolojimi diyete hazırlama aşamasındaym:))
Bulgur yasak mı? Yenebilir diye okuduğumu hatırlıyorum ben :KK43:((

canım hoşgeldin nasılsın

propycil'den haber getirmişsin çok tşkler umarım iyidir ve en kısa zamanda da eski sağlığına
kavuşacaktır dualarımız hep onunla :KK16::KK16::KK16::KK16:

sende özletme kendini fazla arada fırsat buldukça uğra buraya :KK16::KK16::KK16:
hoş buldum canımcım:KK16: arada gireceğim ama her gün giremem malesef:KK17:

selam tontişler
ne haber,benim durum kötü,durup durup ekmek helva filan yiyorum,Allah beni islah etsin,ben nasıl disipline giricem ya,bi de çalışmaya başlıycam iyimi:KK52:,bunca yıl sonra bi garip olacak,hayırlısı bakalım,bana cevap yazın ya,kendi kendime söylenip durmak istemiyom bi zahmet ablacım ya:KK53:
sakın yeme onları.insan yapacak bir şey bulamayınca ve stres altındayken yemeğe saldırır, dikkat et oyala kendini bir şeylerle.kitap oku, spor yap, film izle:KK34:

bugün 11.35'de uçağım vardı Antalya'ya memleketime gidiyorum
ama sevincimi kursağımda bıraktılar uçağı bir saat 15 dk ertelemişler
00:45'de kalkıcakmış 2'de Antalya'ya inse halamlara gitmem 3'ü bulucak
yani gecenin bi saatinde insanlar da uykusuz kalıcak benim yüzümden sinir
oldum ya :95:
iyi yolculuklar ve iyi bayramlar canım:KK16: uçağın rötar yapmasını bende hiç sevmem bir keresinde Mısır'a giderken 6 saat rötarlı kalkmıştı uçağımız, hava çok sisliydi.
asyaates ne yarışması ,büyük risk mi?:KK52:
:KK9: :KK9: ayy canım büyük risk dedin güldüm valla:KK9: :KK9: eee tabii açıklamayıp yarışma deyince yanlış anlaşılıyor, suçlu benim.hemen anlatayım:
ABD Enerji Bakanlığının düzenlediği bir yarışma, adı Solar Decathlon. Güneş enerjisini verimli kullanmak ile ilgili dünyaca tanınmış bir yarışma ama türkiyede bugüne kadar katılan olmamış. ilk katılan takım biz olduk.hatta ilk elemeyi geçtik, dünyada 20 takım arasına girdik:KK76: şimdi son eleme için hazırlanıyoruz.Allah nasip ederse Ağustos ayında Çin'e gitcez son eleme için:KK76:

hoşgeldin çıtırımm..çok öslettin bu sefer kendini..dur öpem :KK19::KK19:
propumundan da haber getirmişsin:KK52:..ikinizi de çok ösledik..dualarımız hep onunla:KK16::KK16::KK16:..Allahım acil şifalar versin inşallah..:KK16::KK16:

sağol bebemm:KK54::KK54:..iyiyim çok şükür..alıştık be tatlım..alışmasan naapçan:KK5:..neyse ki kızım çok daha mutlu:KK24::KK24:..lojman içinde kanka yaptı kendine..içeri girmiyo.:KK52::KK52:.
en son bıraktığımda bahsediyordun kızının arkadaşından canım. Her şeyin yolunda gitmesine sevindim.:KK16: inşallah fırsat buldukça gireceğim canım benim özlüyorum sizi, hep aklımdasınız. Propycil de merak ediyor sürekli sizi:KK1:

sersumcum,valla durum fena büyük beden modellere bakınca kendimi intihar edesim geliyor:KK53:,ne giyecem ben ya,zayıflayamıyorum da üstüme giyecek bişeyim kalmadı iyimi?:KK17:
sabır, sabır:KK20: elbette sen de 36 beden giymeye başlayacaksın yeter ki azmini ve sabrını yitirme:KK34:

Canım hoşgeldin

Biz iyiyiz tatlım sen nasılsın

Okul çok yoğun galiba canım kolay gelsin

Dualarım propycille inşallah biranönce sağlığına kavuşur canım Allah'ın izniyle:KK16:
evet ficansım çok yoğunum, gerçi sen biliyorsun buluştuğumuzda bahsetmiştim bu yoğunluktan.

link verirseniz bende yaparım, merakla takipteyim link için:KK33:

Eki Görüntüle 536933

yımırtacı kısslarr hepimize gelsin..:KK60::KK60::KK60:
canım benim çok güldüm :KK9: anneme de gösterdim o da çok güldü:KK9: :KK9: teşekkürler paylaşım için:KK16:

:KK9: :KK9: ayy canım büyük risk dedin güldüm valla:KK9: :KK9: eee tabii açıklamayıp yarışma deyince yanlış anlaşılıyor, suçlu benim.hemen anlatayım:
ABD Enerji Bakanlığının düzenlediği bir yarışma, adı Solar Decathlon. Güneş enerjisini verimli kullanmak ile ilgili dünyaca tanınmış bir yarışma ama türkiyede bugüne kadar katılan olmamış. ilk katılan takım biz olduk.hatta ilk elemeyi geçtik, dünyada 20 takım arasına girdik:KK76: şimdi son eleme için hazırlanıyoruz.Allah nasip ederse Ağustos ayında Çin'e gitcez son eleme için:KK76:

Canım , çok gururlandım , inan göğüsüm kabardı.Bu başarılarınız maalesef medyada hiç yer bulamıyor , dolayısıyle bizlerin de haberi olmuyor.Hem seni hem de diğer takım arkadaşlarını gönülden tebrik ediyorum.İnşallah gelecek elemede de herşey yolunda gider.Bol şans diliyorum hepinize.

X