Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

menü bildirimii..:KK56::KK56::KK56:

dün ki menülerimm..:KK56::KK56:

sabah:KK56::KK56:

klasik karatay kahvaltısı

öğle:KK56::KK56:

rosto köfte
tarhana
:KK56::KK56:

akşam:KK56:

yoğurt çorbası
tavuk sote
bulgur pilavı

bu sabah

salçalı peynirli omlet
2 sigara böreği:KK17:
sucuk
salata domates
zeytin peynir

türk kahvesi ve 1 bayramlık çikolata:18:

bayram için aldığım çikolataları gözümün önünden kaldırmam lazım..yoksa dayanamıyorum..:KK53::KK53:

Merhaba kızlar:KK52::KK52::KK52:
Sizi çok özledim:KK19:
Malesef derslerimin başlamasıyla iyice vakit bulamaz oldum size yazmak için.:KK17: haftada 32 saat dersim var, hazırlandığım bir yarışma var (onun için de ekstra çalışıyorum), üyesi olduğum bir kulüp var.
Bu hafta yine bir dersim için Muğla'ya gittim. Şimdi evdeyim fakat pazartesi İstanbul'a gidiyorum.:KK55: Leyleği bu ara havada gördüm yani:KK9: Tabii bu durumlarda size yazmamı ekstra engelliyor :KK17:
Gittiğimden beri ara ara kaçamaklar yaptım ama asla abartmadım hala 20.00 ve 4 saat kuralına uyuyorum.Her ne kadar bazen yemeğim 21.00'ı bulsa da tartılmıyorum ama kilomda bir artış yok gibi duruyor:nazar::nazar:
Hepiniz çok çok iyisinizdir umarım. :KK16: Bir kaç yeni arkadaş gelmiş hoş gelmişler:KK16:
Unutmadan yazayım: çarşamba akşama propycil ile konuştum. Kortizon tedavisi alıyormuş, bir süre hastanede kalmış ama eve geçiyordu. yaklaşık 20 gün evde. Sesi iyi geliyordu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen arkadaşımız iyileşsin tez zamanda inşallah:KK16: Aslında aynı anda gelelim topiğe dedik ama sanırım müsait değil şu an:26:

evet tatlim liste icin yazmadim kilomu sadece bilgi vermek icindi..
bugun 2 .ogunum 16 civariydi
1,5 lagmacun yesillik turp 3 kasik yogurt

canım kusura bakma bende diğer yeni gelen arkadaşlara haksızlık olmasın diye sordum arkadaşlarıma :KK34:

Merhaba kızlar:KK52::KK52::KK52:
Sizi çok özledim:KK19:
Malesef derslerimin başlamasıyla iyice vakit bulamaz oldum size yazmak için.:KK17: haftada 32 saat dersim var, hazırlandığım bir yarışma var (onun için de ekstra çalışıyorum), üyesi olduğum bir kulüp var.
Bu hafta yine bir dersim için Muğla'ya gittim. Şimdi evdeyim fakat pazartesi İstanbul'a gidiyorum.:KK55: Leyleği bu ara havada gördüm yani:KK9: Tabii bu durumlarda size yazmamı ekstra engelliyor :KK17:
Gittiğimden beri ara ara kaçamaklar yaptım ama asla abartmadım hala 20.00 ve 4 saat kuralına uyuyorum.Her ne kadar bazen yemeğim 21.00'ı bulsa da tartılmıyorum ama kilomda bir artış yok gibi duruyor:nazar::nazar:
Hepiniz çok çok iyisinizdir umarım. :KK16: Bir kaç yeni arkadaş gelmiş hoş gelmişler:KK16:
Unutmadan yazayım: çarşamba akşama propycil ile konuştum. Kortizon tedavisi alıyormuş, bir süre hastanede kalmış ama eve geçiyordu. yaklaşık 20 gün evde. Sesi iyi geliyordu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen arkadaşımız iyileşsin tez zamanda inşallah:KK16: Aslında aynı anda gelelim topiğe dedik ama sanırım müsait değil şu an:26:

canım hoşgeldin nasılsın

propycil'den haber getirmişsin çok tşkler umarım iyidir ve en kısa zamanda da eski sağlığına
kavuşacaktır dualarımız hep onunla :KK16::KK16::KK16::KK16:

sende özletme kendini fazla arada fırsat buldukça uğra buraya :KK16::KK16::KK16:

selam tontişler
ne haber,benim durum kötü,durup durup ekmek helva filan yiyorum,Allah beni islah etsin,ben nasıl disipline giricem ya,bi de çalışmaya başlıycam iyimi:KK52:,bunca yıl sonra bi garip olacak,hayırlısı bakalım,bana cevap yazın ya,kendi kendime söylenip durmak istemiyom bi zahmet ablacım ya:KK53:

herkese merhaba :KK3:

akşam yemeğinde

2 tabak taze fasulye
ve salata yedim

eşime poğaça ve susamlı tuzlu kurabiye yaptım
bir tane bile yemedim kokusu doyurdu zaten beni
benim yerime eşim götürür nasılsa onları :KK70:

bugün sabah kahvaltısında

2 k.k.yumurta
1 ç.b. ceviz
12 s.zeytin
1 b.süt
salatalık-y.biber
peynir

bugün 11.35'de uçağım vardı Antalya'ya memleketime gidiyorum
ama sevincimi kursağımda bıraktılar uçağı bir saat 15 dk ertelemişler
00:45'de kalkıcakmış 2'de Antalya'ya inse halamlara gitmem 3'ü bulucak
yani gecenin bi saatinde insanlar da uykusuz kalıcak benim yüzümden sinir
oldum ya :95:

herkese merhaba :KK3:

akşam yemeğinde

2 tabak taze fasulye
ve salata yedim

eşime poğaça ve susamlı tuzlu kurabiye yaptım
bir tane bile yemedim kokusu doyurdu zaten beni
benim yerime eşim götürür nasılsa onları :KK70:

bugün sabah kahvaltısında

2 k.k.yumurta
1 ç.b. ceviz
12 s.zeytin
1 b.süt
salatalık-y.biber
peynir

bugün 11.35'de uçağım vardı Antalya'ya memleketime gidiyorum
ama sevincimi kursağımda bıraktılar uçağı bir saat 15 dk ertelemişler
00:45'de kalkıcakmış 2'de Antalya'ya inse halamlara gitmem 3'ü bulucak
yani gecenin bi saatinde insanlar da uykusuz kalıcak benim yüzümden sinir
oldum ya :95:

bişey olmaz ya,biriki saat uykunun lafımı olur,seni seviyorlarsa tabi,hala sever tabi,sever sever sıkma canını:KK9:

kızım 4.5 yaşında ,sabahtan beri beş dakika huzur vermedi yav,enerjisine yetişemiyorum,yaşlandım ya la:2:

abavvvv,bi cevap veren olmadı ya la:KK30:

bişey olmaz ya,biriki saat uykunun lafımı olur,seni seviyorlarsa tabi,hala sever tabi,sever sever sıkma canını:KK9:

geldim canım müşteri geldi ona cevap yetiştiriyordum :KK9:

evet halamda öyle diyor artık bir günlük rahatsızlık vericez yapıcak bişi yok :KK9:

sen yaşlanmamışsındır da afacanın enerjisi tavandadır canım Allah kolaylık versin :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Beybiler ,

Bayramda Karatay 'a uygun tatlı olarak ne yiyeceğiz... Dün biraz araştırdım da onlar da misafirin önüne cıkmaz gibi ... : (

2-3 muz
4-5 hurma (suda bekletilecek)
Ceviz

** Tüm malzemeleri rondoda karıstır. Hindistan cevizi serperek tüket..

Off misafire bunu mu vercem yani...

geldim canım müşteri geldi ona cevap yetiştiriyordum :KK9:

evet halamda öyle diyor artık bir günlük rahatsızlık vericez yapıcak bişi yok :KK9:

sen yaşlanmamışsındır da afacanın enerjisi tavandadır canım Allah kolaylık versin :KK9::KK9:

cumartesi çalışıyon Allah kolaylık versin:KK19:

Beybiler ,

Bayramda Karatay 'a uygun tatlı olarak ne yiyeceğiz... Dün biraz araştırdım da onlar da misafirin önüne cıkmaz gibi ... : (

2-3 muz
Ceviz

misafirler karataycı değildir büyük ihtimal,sen aç baklavanı böreğini rahat ol:KK52:

Beybiler ,

2-3 muz
Ceviz

misafirler karataycı değildir büyük ihtimal,sen aç baklavanı böreğini rahat ol:KK52:

bencede sen baklavanı böreğini ikram et canım ama sen yeme :KK34:

cumartesi çalışıyon Allah kolaylık versin:KK19:

sağol canım bu günü atlatsam bir hafta tatil yapıcam dinlenicem ama işte
akşama kadar burdayım daha :KK50:

Beybiler ,

2-3 muz
Ceviz

Ben yıllardır bayramda kek yapıyorum.En masumu gene o.Hele bol cevizli olursa küçük bir dilim fazla zarar etmez.Üstelik misafirlere de ayıp olmaz.
Lakin ben bu bayram ailecek bizde toplanılacağından mütevvellit baklava yapmayı planlıyorum.Nüfus fazla olacağından yenip bitecek ve böylece bizim de bitirmek zorunda kalacağımız baklavamız olmayacak.Artarsa da , 3 aile olacağız , kalanı üçe paylaştırıcam.Hem herkesin nefsi körelir hem de hiç kimse fazla kalori almaz.

Kızlar , durduk yere 10 tane kestane yedim.Açtım-baktım 200 kalori ediyor.1 şınav=1 kalori hesabından 200 şınav ceza kestim kendime.10'ar lık 20 set yapıcam.5 set bitti.Değişiklik olsun diye her seti evin başka bir yerinde yapıyorum.Siz siz olun kestane yemeyin.Bedeli çok ağır çoook...

merhaba kıslarr ancak girebildim
kilo veren herkesi kutluyorum hülyacım ellerine sağlık canım sanada iyi tatiller :KK16::KK16:

dün akşam
tavuk sote
salata
1 kase aşure :KK17::26:

sabah klasik kahvaltım
domates-salatalık
peynir
tavada zeytinyağlı 2 yumurta
3 ceviz
6 zeytin
şekersiz çay

2. öğünüm hazırlanıyor
közlenmiş patlıcan kırmızı biber salatası
çoban salatası
soğan salatası
fırında levrek

Kızlar , durduk yere 10 tane kestane yedim.Açtım-baktım 200 kalori ediyor.1 şınav=1 kalori hesabından 200 şınav ceza kestim kendime.10'ar lık 20 set yapıcam.5 set bitti.Değişiklik olsun diye her seti evin başka bir yerinde yapıyorum.Siz siz olun kestane yemeyin.Bedeli çok ağır çoook...

kestane mevsimide geliyor canım bakalım nasıl dayanıcaz :KK50:

yaf bu güzel olan her şey neden zararlıdır ki anlayamadım gitti :44:

kış geliyo bak patlamış mısır da yiyemiycez :KK19:

X