Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar kızlar:KK16:

öğlen 13.00 gibi 1 kase barbunya,1 kase yoğurt yedimm:KK56:
akşam çeyrek palamut,3-4 çatal salata ve 1 minik kase çiğ fındık yedim...spor yapamıyorum ama halsizlik var:KK25:

Dün toplantı vardı eve gidişim beş buçuğu buldu bugün ve yarın da var :KK3::KK3::KK3::KK3: geliyolar soldan soldannnn:KK3::KK3::KK3::KK3:

Öğleyin :KK56::KK56::KK56::KK56:
Yarım kase Muğla tarhanası
1 lahmacun
salata
3-4 kaşık yoğurt
1 küçük m.gnum:KK53::KK53:
üzerine kahvemi de içtim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sabah 2 hurma ve çilek yemiştim..
Akşama yemezsem çok seviniciimm:KK34:
Eveeettt 3. öğünüm:KK60:60:KK60: aaa yarın oruç tutacağım yidim valla:KK1::KK1::KK1:
4 ızgara köfte, 1 yumurta sarısı -1 kırmızı biber 1.5 domates 3 yeşil biber- ızgarada pişirdim onlariii az yoğurt
üzerine kızımın yaptığı sade kahvem:nazar::nazar: şimdi de kızımın bu sefer gönüllü yapıp getirdiği sütlü kahvem:nazar::nazar::nazar::nazar:
akşam akşam biraz fazla cısslı olmuş emme olmuş artıkın..bi çanta yolluyom :KK22::KK1:

kısss ona çaktırmadan yine değiştir pantolonunu..:KK34: kesin ahı tuttu yaww...:KK60::KK60::KK60:

:KK19::KK19::KK19::KK16::KK16:

tatlım kolay gelsin..:26:

sakın söyleme kıss..amma dalga geçer seninle sakın sakın :KK30::KK30::KK1::KK1:

sağol sersumum bi perşembe günü toplantı yok.. Neyseki temizlik haftam değil.. Haftaya temizliğimi kendim yapacağım.. Kendi yaptığın gibi olmuyor birini alınca:112:

Son düzenleme:
iyi akşamlar iyiniyetli sersum özlemkartal aşağıda ismini gördüğüm arkadaşlar çıkmam gerekiyor size iyi sohbetler :KK16::KK16::KK16:

hoşbulduk balım:KK19::KK19:
ilk işim gizli gizli terziye gidip daralttırmak oliciiik:KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK16:
Eveeettt 3. öğünüm:KK60:60:KK60: aaa yarın oruç tutacağım yidim valla:KK1::KK1::KK1:
4 ızgara köfte, 1 yumurta sarısı -1 kırmızı biber 1.5 domates 3 yeşil biber- ızgarada pişirdim onlariii az yoğurt
üzerine kızımın yaptığı sade kahvem:nazar::nazar: şimdi de kızımın bu sefer gönüllü yapıp getirdiği sütlü kahvem:nazar::nazar::nazar::nazar:

sağol sersumum bi perşembe günü toplantı yok.. Neyseki temizlik haftam değil.. Haftaya temizliğimi kendim yapacağım.. Kendi yaptığın gibi olmuyor birini alınca:112:

ben bir kez temizlikçi aldım arkasından ben temizledim bidaha da almadım..:KK60::KK60::KK60:
kendin yap daha iyi canım..:KK16:

iyi akşamlar iyiniyetli sersum özlemkartal aşağıda ismini gördüğüm arkadaşlar çıkmam gerekiyor size iyi sohbetler :KK16::KK16::KK16:

sağol canım..sana da iyi akşamlar..:KK16::KK16:

ben bir kez temizlikçi aldım arkasından ben temizledim bidaha da almadım..:KK60::KK60::KK60:

Ben camları anca bir günde dinlene dinlene yapıyorum. Onlar her yerin camlarını siliyor ama bi açın camları çerçeveler silinmemiş.. En son aldıklarım sineklikleri bile silmemiş.. Banyoyu günlük temizler gibi temizlemiş.. Ne koltuk silindi ne halılar boşveerrr en güzeli sinir olmaktansa kendin yapmak:KK9::KK9::KK9:

Ben camları anca bir günde dinlene dinlene yapıyorum. Onlar her yerin camlarını siliyor ama bi açın camları çerçeveler silinmemiş.. En son aldıklarım sineklikleri bile silmemiş.. Banyoyu günlük temizler gibi temizlemiş.. Ne koltuk silindi ne halılar boşveerrr en güzeli sinir olmaktansa kendin yapmak:KK9::KK9::KK9:

kesinlikle aynı fikirdeyim...:KK19::KK19::KK19:

Tamam Özlemcim senin için de mıncıklarım ne demek gelsin babasıyla geziyorlar dışarıda:KK34:

Kızımın çenesi düştü susmuyooooo hem yazıyorum hem onu dinliyorum hem kahvemi içiyorum:KK37:

Ben de içtim kızımın kahvesini. Bugün kızım okula gitmedi. Uyuyakalmışız. Bayram alışverişine gittik biz de. Dün küçüğe bayramlık almıştık. Bugün de kızıma aldık. 1 kez 3üyle beraber çıktım. Hepimiz birbirimize girdik. En iyiysi tek tek alışveriş:)

Kızım kışlık ekoseli bir etek ve üzerine oturan ince bir kazak aldı. Altına da çizme... Genç kız olmuş be... Çok yakıştı.

kesinlikle aynı fikirdeyim...:KK19::KK19::KK19:

Valla bu konuda size katılmıyorum. Başkasına yaptırabildiğin hiçbir şeyi kendin yapmayacaksın. Ben bunu hayat tecrübesiyle öğrendim. Keşke daha önce bilseymişim.

80 lerde diyet konusu var.

En son: " Bunu da yiyeli de sonra yemeyiz." diyorlardı. Çok tanıdık geldi:))

Ben de içtim kızımın kahvesini. Bugün kızım okula gitmedi. Uyuyakalmışız. Bayram alışverişine gittik biz de. Dün küçüğe bayramlık almıştık. Bugün de kızıma aldık. 1 kez 3üyle beraber çıktım. Hepimiz birbirimize girdik. En iyiysi tek tek alışveriş:)

Kızım kışlık ekoseli bir etek ve üzerine oturan ince bir kazak aldı. Altına da çizme... Genç kız olmuş be... Çok yakıştı.

Valla bu konuda size katılmıyorum. Başkasına yaptırabildiğin hiçbir şeyi kendin yapmayacaksın. Ben bunu hayat tecrübesiyle öğrendim. Keşke daha önce bilseymişim.

kızın güle güle kullansın cicilerini canım:KK16::KK16:..çok çabuk büyüdüler maalesef..:KK5::KK5:

canım sen hep iyi iş yapanlara denk gelmişsin demek ki.:KK34:.benim aldığım kadı ben 8 aylık hamileyken di..kapıları o gidince bi kontrol ettim cif içinde durulamamış ..alırsın bezi eline hamile hamile kapı sildim..o oldu tööbe ettim..:KK35::KK35::KK35:

kocişim maçı açtı yawww:KK37::KK37:..geçen hafta ben gittim sıra sende didi:KK51::KK51:..ben yatakodasına gidip ordan seyredicem 80 leri kısslar..hepinize iyi geceler...:KK54::KK54:
:KK55::KK55::KK55:

X