Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hepinize günaydın kızlar dün platese gittim heryerim tutuldu
sabah kahvaltımı çok iyi yapmıyorum çünkü öglen dışarda yemege gidicez biraz igde ve kuruyemiş yiyorum hepinizi çooook öpüyorum

Sabah çok iyi doymayacağın için öğleyin daha çok yemeyesin. Bence kahvaltını güzelce etseydin daha iyi olurdu:KK34:

selamlarrrrr

dün aksam kara lahana yemegi ve salata yedim ..aksam 9 da yeşil çay ictm o kdr.

bu sabah 1.5 saat yürüyüş + spor aletleri. daha kahvaltı yapmadım oda klasik karatay olcak tabii :))) iyi günlerr

Yarın orucun Rabbim izin verirse..

Bugün kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
bir dilimden az kek
domates kırmızı biber
beyaz ve tulum peyniri
çay
az fındık

4 omega 3
Birazdan adaçayımı içerim. Sizlere de afiyet olsun:nazar::nazar::nazar:

ya bu regl meselesi yüzünden kılo werdım mı weremedım mı anlamıyorum. gerçi yürüyüş yapamıyorum 2 haftadır ama kılom da aynı bazen 68 çıkıyo akşamları. azönce 68.4 çıktı ama regl olamadım onun şişliği de war. bugunde yürüyüş yapamıcam sanırım. akşam yemek yapıcam eşim benden 2 saat sonra ewe geldiği için anca yaparım yemeği. yarın yürücem inş
sabah :
2 yumurta
zeytin
ceviz yemek istemedı cnm
offf offfff :84:

sabah kahvaltımm

5 6 zeytin cok az peynir bol yumurtalı piyaz (fasulye yememeliımıydm terddutte kaldım ama yedim yumurtalı die)

ceviz badem azar azar salatalık 1 bardak şekersiz çayy

iyii günler

abowww..gelince tekmil ver bakalım bizee...neler yidin içtin :KK20::KK34::KK34:
:26:ne desem ki.hadi söylim bakalım.1 kase corba,5 kasık pirinç pilavı,5 kasık kadar et sote,patates,patlıcan kzartma,1 dilim baklava,2 kasık dondurma:KK5::KK5:hala tokumm

sağol leylakım sen de kesin yürümüşsündür :KK9::KK9::KK9::KK9::KK1::KK1:
Papişim nirde:26:
nazfiliz nirde yoklama bitti:KK1::KK1:

Reyhancım za:KK1:n 45 dakika sürüyo ya her gün kolaylıkla yapıyorum:112:
:nazar::nazar:

Yarın orucun Rabbim izin verirse..

Bugün kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
bir dilimden az kek
domates kırmızı biber
beyaz ve tulum peyniri
çay
az fındık

4 omega 3
Birazdan adaçayımı içerim. Sizlere de afiyet olsun:nazar::nazar::nazar:
Allah kabul etsin

ya bu regl meselesi yüzünden kılo werdım mı weremedım mı anlamıyorum. gerçi yürüyüş yapamıyorum 2 haftadır ama kılom da aynı bazen 68 çıkıyo akşamları. azönce 68.4 çıktı ama regl olamadım onun şişliği de war. bugunde yürüyüş yapamıcam sanırım. akşam yemek yapıcam eşim benden 2 saat sonra ewe geldiği için anca yaparım yemeği. yarın yürücem inş
sabah :
2 yumurta
zeytin
ceviz yemek istemedı cnm
offf offfff :84:
olursun inşallah takma kafana

leylakım kıss pembe pantalon duruyo mu :KK60::KK60:

duruyo sersumum ama,kocişin ahı tuttu galiba:KK9::KK9::KK9:38 beden almıştım,tam parasını öderken baktım leke var değiştireyim dedim ama 40 almışım yanlışlıkla,ütülerken farkettim:KK60::KK60::KK60:şimdi bol geliyiii napıcam bilmem:KK24::KK24::KK24:

430072_10151189293669255_783007283_n.jpg

:KK60::KK60::KK60:

Herkese merhaba :KK3:

akşam 1,5 tabak tavuk sote
ve salata yedim

bugün sabah

2 r. yumurta
1 b.süt
1 ç.b. ceviz
12 s.zeytin
domates-salatalık
peynir

herkese güzel günler olsun:21::21::21:
kahvaltım:KK56::KK56:
sucuklu yumurta
domates
salatalık
peynir
zeytin
biraz kaju

birazdan da yürüyüş
:124::124::124:

merhabalar arkadaşlar.
hafta sonu çok yoğun geçti.aranıza katılamadım.
kızım grip oldu,onu dr.a götürdük.akşamada düğün vardı.
dünde oğlumu dr.a götürdüm.hasta değil amaaa.
kilo almak için uğraşıyo
:KK9:
oğlum 19 yaşında.boy 1.75 kilo 58.
normal aslında ama sporada gidiyor.biraz daha yapılı olmak istiyor.
bugünde diyetisyene götürcem oğluşu.
ay diyorumki kadın diycek oğlum sen git.anneni tedavi edeyim
:KK1:
dünki menümüde yazayım arkadaşlar.
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
AKŞAM
ızgara tavuk,yeşil salata,bulgurlu kabak yemeği
spor yapamadım maalesef.
bakalım akşama allah kerim.

Dün toplantı vardı eve gidişim beş buçuğu buldu bugün ve yarın da var :KK3::KK3::KK3::KK3: geliyolar soldan soldannnn:KK3::KK3::KK3::KK3:

Öğleyin :KK56::KK56::KK56::KK56:
Yarım kase Muğla tarhanası
1 lahmacun
salata
3-4 kaşık yoğurt
1 küçük m.gnum:KK53::KK53:
üzerine kahvemi de içtim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sabah 2 hurma ve çilek yemiştim..
Akşama yemezsem çok seviniciimm:KK34:

merhaba kızlar diyet aynen devam ediyor
dün akşam yediğimi yazayım
4-5 kaşık tavuk suyuna bulgur pilavı
1 tabak türlü
ayran

bu sabah klasik karatay kahvaltım

akşamada fırında köfte
közlenmiş patlıcan kırmızı biber
cacık

spor: 2 gün yapmadım ama bu sabah 8 km yürüyüş+1 saatde parkdaki aletlerde egzersiz :21::21:
şimdi 2. kupa yeşilçayımı :nazar: içerken geçmişi okuyacam

duruyo sersumum ama,kocişin ahı tuttu galiba:KK9::KK9::KK9:38 beden almıştım,tam parasını öderken baktım leke var değiştireyim dedim ama 40 almışım yanlışlıkla,ütülerken farkettim:KK60::KK60::KK60:şimdi bol geliyiii napıcam bilmem:KK24::KK24::KK24:

Gerçekten de eşinin ahı tuttu:))))))

Kahvaltı: 2 dilim kaşar, domates, maydonoz, ballı süzme yoğurt. Ceviz ve yumurta yiyemedim bu sabah. Canım istemedi.

Öğlen: 1 dürüm. yarım bardak kola:KK43:

Herkese çok selam ,
5 günlük bir seyahate gittik , 3 haftalık emeklerim zayi oldu.Evde olmayınca bu beslenme işi gerçekten çok zor oluyor.Tüm beslenme şeklim alt-üst oldu.Çok şükür dün akşam eve döndük.Bugün hemen eski düzene döndüm.Ama şimdi tekrar midemi terbiye etmem gerekiyor.Spor da yapamadım tabi.Bugün de hem çok işim vardı (malum , yolculuk sonrası yığınla çamaşır , yemek yapmaca , evi eski düzenine geri getirmece.Yollardan dünyanın yiyecek alışverişini yaptık , bunları yerleştirmece...) hem de yolculuk nedeniyle sersem gibiydim.Seyahate gitmekten gerçekten nefret ediyorum.Yarın inşallah spora da başlıcam ama vermiş olduğum 600 gram sanırım yalan oldu , hatta biraz da ilaveten almış olabilirim.Sinirlerim bozulmasın diye tartılmadım sabah.Yarın tekrar spor+diyet yaşamıma geri dönücem tam kapasite.
Sizler nasılsınız görüşmeyeli.İnşallah bol bol yağ yakmışsınızdır , benim gibi zorunlu kaçamak yapmanız gerekmemiştir.
Sevgiler herkese...

merhaba kızlar diyet aynen devam ediyor
dün akşam yediğimi yazayım
4-5 kaşık tavuk suyuna bulgur pilavı
1 tabak türlü
ayran

bu sabah klasik karatay kahvaltım

akşamada fırında köfte
közlenmiş patlıcan kırmızı biber
cacık

spor: 2 gün yapmadım ama bu sabah 8 km yürüyüş+1 saatde parkdaki aletlerde egzersiz :21::21:
şimdi 2. kupa yeşilçayımı :nazar: içerken geçmişi okuyacam

:KK9::KK9::KK9::KK9::13: ben de platese ebru bekliyor:112::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Leylakım eşim koşmaya gitti ben plates yapıciimm.. Sabah yürüyüşe eşim kalkamadı :emir_bebek: o baktı da :KK1::KK1::KK1::KK1: dolayısıyla yürüyemedik karanlık oluyor sabahları eşim olmadan gidemiyorum:26:

X