Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızın güle güle kullansın cicilerini canım:KK16::KK16:..çok çabuk büyüdüler maalesef..:KK5::KK5:

canım sen hep iyi iş yapanlara denk gelmişsin demek ki.:KK34:.benim aldığım kadı ben 8 aylık hamileyken di..kapıları o gidince bi kontrol ettim cif içinde durulamamış ..alırsın bezi eline hamile hamile kapı sildim..o oldu tööbe ettim..:KK35::KK35::KK35:

Yok... Benim bundan önceki kadın, doğuma 4 hafta kala, ben yarın gelmiycem dedi, gitti. Bir sonrakini bulana kadar, 2 ay boyunca, kaç tane kadın denedim, hatırlamıyorum bile...

Merhaba , iyi geceler kızlar

maci izlerken bugun yediklerimi sizlerle paylaşayım

1. Öğünüm
bir çay b kadar karışık kuru yemiş
1 elma
biraz peynir
omega 3

2. Öğünüm
bir parça tavuk
dunden kalan bir parca karnibahar

yetmedi tanı bende bi kase yoğurdun icine incir dogradim tarçın döktüm yedim tanımada minik bi kade çekirdek :KK14:

Herkese çok selam ,
5 günlük bir seyahate gittik , 3 haftalık emeklerim zayi oldu.Evde olmayınca bu beslenme işi gerçekten çok zor oluyor.Tüm beslenme şeklim alt-üst oldu.Çok şükür dün akşam eve döndük.Bugün hemen eski düzene döndüm.Ama şimdi tekrar midemi terbiye etmem gerekiyor.Spor da yapamadım tabi.Bugün de hem çok işim vardı (malum , yolculuk sonrası yığınla çamaşır , yemek yapmaca , evi eski düzenine geri getirmece.Yollardan dünyanın yiyecek alışverişini yaptık , bunları yerleştirmece...) hem de yolculuk nedeniyle sersem gibiydim.Seyahate gitmekten gerçekten nefret ediyorum.Yarın inşallah spora da başlıcam ama vermiş olduğum 600 gram sanırım yalan oldu , hatta biraz da ilaveten almış olabilirim.Sinirlerim bozulmasın diye tartılmadım sabah.Yarın tekrar spor+diyet yaşamıma geri dönücem tam kapasite.
Sizler nasılsınız görüşmeyeli.İnşallah bol bol yağ yakmışsınızdır , benim gibi zorunlu kaçamak yapmanız gerekmemiştir.
Sevgiler herkese...

Sen o cısları hemen telafi edersin canım hiç merak etme:KK34:

Merhaba , iyi geceler kızlar

maci izlerken bugun yediklerimi sizlerle paylaşayım

1. Öğünüm
bir çay b kadar karışık kuru yemiş
1 elma
biraz peynir
omega 3

2. Öğünüm
bir parça tavuk
dunden kalan bir parca karnibahar

yetmedi tanı bende bi kase yoğurdun icine incir dogradim tarçın döktüm yedim tanımada minik bi kade çekirdek :KK14:

kaneelcim çok az yiyorsun canım belki de kilonun duraklama sebebi bu da olabilir tatlım:KK16:

Leylakım bişiycik değil:KK19::KK19::KK19: yaşasın bi platesçi daha olacak:KK9::KK9::KK9::KK9: birbirimizi gaza getiririz:112:

Bugün yorulmuş :emir_bebek: uyuyakaldı ben de gideyim erken kalkacağım iyi geceler hepinizeeee:KK16::KK16::KK16::KK16:

Sanada iyigeceler bol leptinler iyiniyetlim:KK16:

Sabah kahvaltım tam Karatay kahvaltısı yalnız diğer öğünler biraz cıslı oldu yazmıyorum o yüzden

Bugün gene 4km yürüyüşümü yaptım :KK8::KK8:pilates yapamadım tam 2 saat aralıksız ütü yaptım diğer işleri saymıyorum bile:KK37: çok yoruldum yarın inşallah ikisini beraber yapmak istiyorum bakalım

Belkide canım ..
kilo veremiyorum diye azalttım .. Ama yine tık yok :2:

Sen o cısları hemen telafi edersin canım hiç merak etme:KK34:

kaneelcim çok az yiyorsun canım belki de kilonun duraklama sebebi bu da olabilir tatlım:KK16:

Sanada iyigeceler bol leptinler iyiniyetlim:KK16:

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (aksam)dolma,cacık,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,40 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum. Ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Günaydın kızlar ,

ise gitmeden önce yazayım istedim ..

1. Öğününü daha yapmadım , is yerinde yapacagım ..

kahvaltimda : 1 muz , bir minik kase kadar karisik kuru yemis , peynir , omega 3 olacak

66539_10151116984103248_2005572910_n.jpg

GÜNAYDIIIIN!!!!!!!!!!

319051_10151116767028248_1262701978_n.jpg

günaydın kızlaaarr:KK16:
kahvaltımı yazıp işlere dalış yapacağım:KK55:
1 yumurtalı peynirli ıspanak(sabah sabah yedim valla canım çekti:KK56:)
1 haşlanmış yumurt
1 kk kadar peynir
3 zeytin
5 ceviz,5 fındık
1 bardak süt ve 1.5 gram omega 3

şimdi kahvemi içiyorum:nazar: bakayım akşam ne kaynatılmış:KK52:

dün yediklerim: Sabah 2 muz, 5 badem
Öğlen: paça çorba, 50g döner, 1 dilim peynir malesef 3 dilim pide
akşam:2 kase kıymalı şehriye çorba, 3-4 halka fırın palamut, 2-3 dal roka

Bu sabah:3 dilim eski kaşar-taze kaşar karışımı, yarım domates, 1 tk balık yağı

:KK43::KK43::KK43::KK43: Günaydın herkeseee bugün güne moralim bozuk başladım:KK43::KK43::KK43::KK43:

Dün odamda öğrencilerim de varken çantama 100 tl attım. Bugün parayı aramadığım yer kalmadı yok:KK43::KK43::KK43: Sevdiğim öğrencilerimdi de üzüldüm :KK43::KK43: Çantamı odamda bırakıp öğretmenler odasına gittiğimde mi oldu acep:KK43::KK43:

günaydın kızlaaarr:KK16:
kahvaltımı yazıp işlere dalış yapacağım:KK55:
1 yumurtalı peynirli ıspanak(sabah sabah yedim valla canım çekti:KK56:)
1 haşlanmış yumurt
1 kk kadar peynir
3 zeytin
5 ceviz,5 fındık
1 bardak süt ve 1.5 gram omega 3

şimdi kahvemi içiyorum:nazar: bakayım akşam ne kaynatılmış:KK52:

hay maşallah sebzen yumurtan sütün peynirin kuruyemişin her şeyin var:) ben de kendime bakıyorum da sebze yemem lazım. taze sebze almalıyım.

:KK43::KK43::KK43::KK43: Günaydın herkeseee bugün güne moralim bozuk başladım:KK43::KK43::KK43::KK43:

Dün odamda öğrencilerim de varken çantama 100 tl attım. Bugün parayı aramadığım yer kalmadı yok:KK43::KK43::KK43: Sevdiğim öğrencilerimdi de üzüldüm :KK43::KK43: Çantamı odamda bırakıp öğretmenler odasına gittiğimde mi oldu acep:KK43::KK43:

hmm üzücü olmuş gerçekten insan parasının gittiğinden çok sevdiği birinin kötü bir huyunu öğrendiğine üzülüyor böyle bir durumda.

hiç unutmam ilk okulda sınıftan birşey için para toplandı ve 1lira kağıt para arttı.(belki şimdinin 5 veya 10 lirası.) öğretmen bu parayı belki de iyi saklıyım da çalınmasın düşüncesi ile güzelce rulo yapıp tebeşir kutusuna koydu , tebeşir kutusunu da dolabına...aradan bir kaç hafta geçti öğretmen parayı aradı ve bulamadı ,gördüğüm kadarıyla tebeşir kutusuna bakmamıştı ,sonra sınıfa kızdı, bizi son ders zili çaldığında eve göndermedi bu para bu gün burdan çıkacak diye... ben de diyemedim ki öğretmenim tebeşir kutusuna koymuştunuz oraya baktınız mı diye ...15-20 dakika sınıftan ses çıkmayınca evlerimizi gittik. ve hala o paranın tebeşir kutusunda olduğunu daha sonra süpriz bir şekilde kutuyu açtığında öğretmenin parayı bulup utancından durumu çaktırmadığını düşünüyorum.
belki sen de parayı son anda çantana atmaktan vaz geçip cebine veya bir kitabın arasına vs. koymuşsundur. hala bulamıyorsan gene de sınıfa bir sor istersen ''çantamı koyduğumu zannediyordum ama düşürdüm mü acaba, bulan oldu mu '' diye

hmm üzücü olmuş gerçekten insan parasının gittiğinden çok sevdiği birinin kötü bir huyunu öğrendiğine üzülüyor böyle bir durumda.

hiç unutmam ilk okulda sınıftan birşey için para toplandı ve 1lira kağıt para arttı.(belki şimdinin 5 veya 10 lirası.) öğretmen bu parayı belki de iyi saklıyım da çalınmasın düşüncesi ile güzelce rulo yapıp tebeşir kutusuna koydu , tebeşir kutusunu da dolabına...aradan bir kaç hafta geçti öğretmen parayı aradı ve bulamadı ,gördüğüm kadarıyla tebeşir kutusuna bakmamıştı ,sonra sınıfa kızdı, bizi son ders zili çaldığında eve göndermedi bu para bu gün burdan çıkacak diye... ben de diyemedim ki öğretmenim tebeşir kutusuna koymuştunuz oraya baktınız mı diye ...15-20 dakika sınıftan ses çıkmayınca evlerimizi gittik. ve hala o paranın tebeşir kutusunda olduğunu daha sonra süpriz bir şekilde kutuyu açtığında öğretmenin parayı bulup utancından durumu çaktırmadığını düşünüyorum.
belki sen de parayı son anda çantana atmaktan vaz geçip cebine veya bir kitabın arasına vs. koymuşsundur. hala bulamıyorsan gene de sınıfa bir sor istersen ''çantamı koyduğumu zannediyordum ama düşürdüm mü acaba, bulan oldu mu '' diye

Canım teşekkür ederim ama benim sınıfım yok rehber öğretmenim.. Dilerim bi yerden çıkar ama parayı koyarken çok iyi hatırlıyorum neyse

Bugün niyetliyim Allah kabul etsin inş.

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
Biraz fındık (o saatte fazla yiyemedim bişey istemedi canım)
Tulum ve beyaz peynir
domates kırmızı ve yeşil biber
2 hurma
çay

hepinize afiyet olsun:KK16::KK16:

evet tatlım yaaa yuh dedik te elin mecbur:KK5::KK5:..fırsatçılar..250 dedi 200 anlaştık..:KK37:

bi doktor abi anlatmıştı evine bi tamiratçı gelip sizinkisi gibi fahiş bi ücret istiyor o da diyor ki bak diyor siz bir boru takmaya bu kadar fiyat biçiyorsunuz bi de doktorların aldığı paraya çok diyorsunuz, devlet bize kol bacak takmanın değil boru takmanın ücretini ödüyor eğitimin karşılığını vermiyor bile (adam ortopedi doktoru), bundan sonra doktor ücretleri çok pahalı falan diye sakın konuşma...
tamiratçılara karşı fena soğuğum , elimden geldiğince işim düşmesin diye uğraşıyorum bu yüzden...ne yaparsın bazen mecbur kalıyoruz.

X