Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hadi gözünaydın sersumum

hadi kabızlık yaşadığımı yazıyoruz birisi iyi gelecek bişey söyler diye ama,günde kaç defa tuvalate çıktığımızı da mı yazalım kız

İşte o yuzden dedim beybim ya ... Karatay diyor ki dediklerimi ye günde iki kez wc ye gitcen burda herkes Karatay yapıyor ama herkes kabız... Sorun kimde... ?? Bizde mi Karatay'da mı...

İşte o yuzden dedim beybim ya ... Karatay diyor ki dediklerimi ye günde iki kez wc ye gitcen burda herkes Karatay yapıyor ama herkes kabız... Sorun kimde... ?? Bizde mi Karatay'da mı...

tatlım bence yeterli yağ ve kaysı kurusu tüketmediğimizden kabız oluyoruz..ben ceee:44::44:

bunun tek sebebi protein ağırlıklı beslenmeye geçmek
çok uzun süre ben de yaşadım kabızlık ama son aylarda tamamen alıştı sanırım karataya ki olmuyorum artık

bilimsel analizler doğrudur ama şu ayakkabıyı kullananları iyice bi araştırayım dedim ki ben de n.ke2ı bulamayınca re.ebok'u almaya karar vermiştim. ama malesef içindeki fıs fıs eden hava yastığının 3 ay sonra falan söndüğü şeklinde bi eleştiri okudum ve bütün hevesim kırıldı. şimdi gene n.ke almaya karar verdim. Tebiii hemen almicam yürümeyen adam pahalı ayakkabıyı netsin. ben de hedef olarak kendime 25 saat yürüyüş koydum. 25 saat tempolu yürüyünce kendime ödül olarak o ayakkabıyı aldım. 24,5 saatim kaldı

tatlım bence yeterli yağ ve kaysı kurusu tüketmediğimizden kabız oluyoruz..ben ceee:44::44:

Canan hoca kendisi öğle yemeği yemediğini öğlenleri yanında getirdiği gün kurusu kayısı ve fkuruyemişleri yediğini söylemişti. aslında günde 1 meyve diyor ama 5-6 kayısı yemek bile 2 meyve eşdeğeri yapıyor. bu program eğer günde 1 meyve yenilirse, tahıl hiç yenmezse ve kurubaklagil-bulgur pilavı gibi şeyler yenmezse kabız eder gibi geliyor bana da. tamam kuruyemişlerde de posa var sebzelerde de ama benim bağırsaklarını çalıştırmak için de yeterli gelmiyor. en iyisi gün kurusu kayısılara devam etmek haftada 1-2 bulgur pilavı, kurubaklagil ve lahmacun yemek:)

haftasonu 3 tane çocukla evde cebelleştim bu arada tabi sanki anti-karataycı gibi ne bulursam yedim. ve bugün tekrar buradayım.

Sabah: 3 dilim eski kaşar , badem
öğlen: 2 haşlanmış yumurta, 1 tabak lahana yemeği, badem, 1 yemek kaşığı balık yağı (çocuklarınkinden)
ara:2 kuru kayısı, 10 fıstık, türk kahvesi
akşama balık aldım tabi pişrmeye vaktim olursa....

Kıskandım... Çoook kıskandım.

Leylakımın dediği gibi beni takip et sen

Sakın kimse beni takip etmesin. Kılavuzu karga olan... olur sonra

Herkesin kayınvalidesi geldi. Bak seninki de gelmiş olsaydı, önce ona yedirirdin:)))

Bu arada 2 oğlumla potansiyel kaynanayken ben niye böyle şeyler yazıyorsam:))

demiştim... Cevap gelmedi...

BEEEN...

Haftasonu bol kaçamaklı ve çok yoğun geçti. O yüzden bugün kaçamak yapmamaya çalışıyorum.

Sabah 9:30 :Klasik Karatay kahvaltısı

Ara: Komşuma yaptığım kekten 1 sınıf kokladım

Öğle 14:30 : 1 lahmacun

Ara 16:30 : 4km/40 dakika yürüyüş, 50 mekik

O kadar kaçamak yapınca hsonu, ara öğün de böyle oluyor.

2.öğünüm

1 kepçe kuru fasülye
yarım tabak tavuklu bulgur pilavı
küçük bi kase yoğurt
turşu
şimdi de kahve kuru üzüm ve eccük kaju

bacım nasılsın,nasıl gidiyo?66 yı gördün mü ucundan da olsa

cuma günü görmüştüm ama bugün yine terk etti benı ne olurdu sanki biraz fazla kalsaydı
birdahaki cuma daha asagısını görcem insallah tatlım
bu arada sende eriyiıp biticen tatlım masallah mekiklerle süper karnın olucak

cuma günü daha da güzel bi rakam görürsün inşallah canım benim
evet mekik çok işe yarıyo asyam göbeğim eridi

hem de 2 gelinnn wawww yandım kısım sen gelin adaylarından biri karataycı olup şööle bi eskilere bakiim diyomuş ve bana söylediğin tavsiyeyi okuyormuşşş

benim kaynanam rahmetli oldu canım..ondan bu kaa rahat konuşuyom

bi ablam yıllarca kaynanasına baktı derdi ki en iyi kaynana ölü kaynana diye..yine de tööbe tööbee..Allah yerinde dinlendirsin..
benim kayınpeder daha felaket..onu kaynanam zaptediyormuş..totosunu gezdircek yer arıyor..gel desek hakkariye bile gelcek.
rahmetli 3 günden fazla kalmazdı valla

ben dee az önce lahmacun kokladım Oyam afiyet ollsuuuunn bizeee

Öğleyin çok ve cısslı yeyince akşama anca koklamak düşer sıcacık misller gibiydi yaw çocuklara ısıttım ve a yedirdim demin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…