Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Ficansım sanaaa koccaamaannn
afiyet olsun ben de adaçayımı yudumluyorum

Ficansım sanaaa koccaamaannn
afiyet olsun ben de adaçayımı yudumluyorum

Çok sağol iyiniyetlim senin pilates yapman beni de harekete geçiriyor şu an kendimi o kadar hafif hissediyorum ki tüm arkadaşlara da yapmalarını öneriyorum

Yazım yazdım gönder dedikten sonra elektrik gitti cevap gitmedi sandım neyseki gitmiş

Sana da afiyet olsun ama inşallah hasta değilsindir ben adaçayını boğazım için tüketiyorum genelde

Laceycim nasılsın canım b fite gittin mi

Ben de deneme seansına gittim ama her zaman ona devam edemeyeceğim için gitmeyeceğim

sporun harika ficanscım,tebrikler

kahvaltım
sucuklu yımırta
domates
salatalık
peynir
zeytin

birazdan da yürüyüşümü yapiciiiimmm

yaparsın canım
sen iyiniyetlimi takip et yeter

Canım çok seviniyorum sizi de harekete geçirdiğimde :112: Ben de yaparken vücudum zorlanıyor ama bitince büyük bi rahatlama hissediyorum. Hem zihinsel anlamda hem de bedensel ve de aynı zamanda sıkılaşıyoruz ve deeeee sağlıklı yaşıyoruz daha ne olsuuunnn

Leylakımın dediği gibi beni takip et sen

Ficansım hasta değilim ama çay içmeyi sevmediğim için adaçayı ya da ıhlamur içiyorum. Aslında yeşil çay edinmek lazım

Birazdan öğrencilerim ve öğretmen arkadaşlarla evden getirdiklerimizi yiyeceğiz:18::18::18::18::18: 10 çeşit kadar ikram olacak:18::18::18::18:

Kahvaltımı yazayım heman
2 haşlanmış yumurta
domates kırmızı ve yeşil biber
fındık
çay
peynir

selamlar bugun cok enerjigim maşallah :) 8 den 10'a kdr yürüyüş + spor aletleri acık havada miss missss.

sabah kahvaltım : çoban salata

1 yumurtadan peynrlı omlet

6 - 7 tane zeytin

cevizz , 1 tane günkurusu

biber közlemesi 2 tane marul roka

Son düzenleme:
oohhh maşallah ne güzel sohbet dönmüş ben olamıyorum ama fırsatım olmuyor hele bu akşam kaynanamlar geliyor 10 gün beraberiz bakalım nolcak ya nete çok sık gircem yada hiç giremiycem bilemedim akşamada yemek yapçam onlarda yer hem mantarlı bulgur pilavı-yoğurt çorbası-et

yaparsın canım
sen iyiniyetlimi takip et yeter

İkinizi de takipteyim tatlım

takipteyim canım

iyi yapıyorsun siyah çay içmektense onlar daha iyi .benim de çok aram yoktur çayla.Yeşil çay da ç.aykurun bergamut aromalısı var metal kutuda onu içebiliyorum tadı güzel

Fazla cıss yoktur inşallah

Sporun için

Herkese merhaba

dün akşam yemekte kayınvalidemdeydim

fırında hamsi ve yağda kızartılmış hamsi vardı

bende fırında yapılandan yedim altına patateste dizmişlerdi
tabikide onları yemedim

bugün sabah kahvaltısı

2 k.k. yumurta
1 ç.b. badem
12 s.zeytin
peynir
1 b.süt
domates

Zilhiccenin ilk 9 günü oruç tutan, her günü için, yüz köle azat etmiş veya cihad edenlere yüz at vermiş veya Kâbe’ye kurban için yüz deve göndermiş gibi sevab alır. [R. Nasıhin]

bi başlıyorum bi bırakıyorumm( yapamıyorum ya neden neden nedenn( bı senedır yapamıyorum. kilom 87... iradesızlıgım söz konusuu( bugn bıdaha basladım baklm ne olucaakk(
kahvaltım 1 muz 1 kurukayısı 1 kuru erik
öğle yemeğim : 2 salçalı yumurta, 1 domates,1salatalık, peynir,6zeytin. khvltı gıbı oldu öğrenci olduğum için :s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…