Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben de bildirim yapayım 17:00 de2.ğünüm bitti

1 palamut fırında(fazla geldi ama piştiği için yedim)
bol salata
fırınlanmıs yesil biber
bugun balık yedim omega3 içmiycem

ne kadar sanslısınız ya,burda yetişmiyor dısardan gelyor hormonlu hormanlu hem de cok pahalı

1.öğün : 11:15
2 kk yumurta
domates
biber
1 bardak ceviz+fındık
maydanoz
roka
dereotu
nane
10 zeytin
peynir
adaçayı
3 gün kurusu
1 kuru incir
maşallah ekmegim en iraadeli sensin aramızda ya hiç kaçamak yapmıyorsun,yapsan da dozunda masallah

slm kızlar..
sabahtan berı kosturuyorum.
temızlık,ütü,çaması yine ütü,cocukların banyosu..
sonunda dusumu aldım 2.turk kahvemı ictım.
saba patateslı omlet yapmıstım ondan bırazcık yedım.
15:00 gibide dısarda balık ızgara yedık.
dukkanı kapattım boylece..yanı insallah..

ne kadar sanslısınız ya,burda yetişmiyor dısardan gelyor hormonlu hormanlu hem de cok pahalı

Canım orada neler var sen de onlardan yiyebilirsin evet bu yıl gerçekten şanslıyım. Ektiğim tüm ürünlerimi yaz boyu afiyetle yedik. Darısı senin başına olsun canım

Canımm ben heman körpük körpük kahve yapayım ustasıyım:112::112:

Sana kolay gelsin Oyam

süpersın canım ya.ben 28 beden giyiyorum 26 beden çok dar oluyor ve yapısıyor eşim de sevmiyor malesef ama 26 beden giymeyi istiyorum indirim zamanlarında 28 beden genellikle kalmıyor

Canımm dar diye huysuzluk etmiyor Allah'tan zaten şimdi iyice dar olanlar moda alıştı sanırsam
İndirim zamanlarını takip ediyorum herkes uyumuyo sanırsam 28 bedenler bitiveriyo Azmettim zaten erken kalkıyorum takipteyim. Ama oradan alınca da deneyemiyosun bakacağım bakalım napcam:26:
Onun için m.viye girdim markadan markaya modelden modele değişir bide l.vis a bakacağım İle gidince M.vide denediğim gold serisiydi inanılmaz rahattı eşofman gibi.. rahatlığı da önemli..

Sağol Reyhancım bööle yaptırıyorum yarına da kaldı yeriz bi güzel hazır yemek

sabah: tereyağında 1 yumurta
1 bardak çay

öğlen:4 ızgara köfte
3 parça tavuk ızgara
salata
2 biber dolma

akşam: 1 parça tavuk
1 tane çikolata:)))

leylakım gelmiş gitmiş papişim yok ortada

Şimdi kimsecikler yok kaçtım ben de

evet iyiniyetlim geçmişi okudum ama yazmadım,moralim bozuk.
arkadaşımın nikahı için alışverişe çıkmıştım,çok güzel ciciler aldım ama eşim kıskançlık krizine girdi aldıklarımı görünce
ben de küstüm ona

kıyamamm..tabii zayıflayınca böyle riskler de var..benimki de karışır kesin giyeceklerime o zaman..şimdi karışmıyor çünkü ben oramı buramı kapatsın diye bol bol alıyom

yaza ben de kıskanılcam inşallah

evet sersumum eskiden de kıskanırdı da zayıflayınca daha beter oldu yawsırf kimse bakmasın diye iğrenç şeyleri beğenip bu çok düzel diyo ve bana aldırmaya çalışıyo onlarıben de kendim çıktım alışverişe karışmasın diye ama aldıklarımı görünce suratını astıbir de açık pembe daracık bi pantolon almıştım günlük giymek için,en çok da ona gıcık oldu.gece bi suikast yapıp ortadan kaldırmazsa iyi

Abuww ne aldınki öle
Çok mı kısa

2. öğün : 17 :00
1 tabak bulgur pilavı :26:
sebzeli et sote
omega 3

su: 3 lt
yürüyüş : yok

Mevsim güz oldu Leylak pembe falan giyilmez
Eniştenin safındayım ben

valla belli olmaz ..sen sakla onları..
Mevsim güz oldu Leylak pembe falan giyilmez
Eniştenin safındayım ben

kısss sen ajan mısın yoksamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…