Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

topraksuu kutlarım canım, darısı da bana inşallah
[/B]
çok teşekkür ederim canım inşallah

Toprakçım sporun harika olmuşşş bu sporla tabii kilo almazsın

teşekkür ederim canım evet sporun faydasını görmemek mümkünmü
bende seni tebrik ediyorum plates ve yürüyüş için sende harikasın bu arada nasıl oldu iyileştimi umarım iyileşmiştir

mezuniyetin için ben bu gidişle seneye bu zamanlar mezun olurum inşallah[/I][/B][/SIZE]

teşekkür ederim canım darısı başına inşallah

merhabalar canlarım.
bende bugünki mutluluğumu paylaşmak istedim sizlerle.
sabah tartıldım -200 gr.

200 gr.a sevinceğim hiç aklıma gelmezdi.
geçen hafta sporu okadar abarttımki,üstüne birde temizlik faslı.
dün bir yandan vücudumun ağrıyan yerlerini tutup of aman diyorum,bir yandanda nerde yanlış yaptım diyodum.
ama bu ilk değil benim için.spor yaptığım günün ertesi artı çıkıyorum maalesef.
akşama düğüne gidicez eşimle.
bakalım spora zaman bulabilecekmiyim.
hepinize kolaylıklar diliyorum

papadiyam zalımsın

kimsecikler yok yahu.sabahtan bu yana yazan da az,herkes sokakların tozunu attırıyor galiba

ben de işlerimi bitirdim kös kös oturuyorum

oyam bize kimse yetişemezzz..

yeme artık şu ballı yoğurdu bak yine 80 olcen ona göree

kış mevsimi bizde de doğumgünü furyası aralıkta bi başlıyo marta kaaa aynı dertten muzdaripizz

Eşimle beraber ayakkabı almaya gitmiştik. O R.book easy ile rahat etti. Ben edemedim. Ben de N.ke pegasus aldım. Neremi ne kadar çalıştırıyor bilmiyorum ama çok rahatım.

öğrenciyken cok severdim ama çalısınca daha çok sevdim yaw.

yaktırın hemen ya.çok sogudu artık gece daha soğuk olur

tatlım biz de ööle yaktırın dimekle olmuyo maalesef..askeriye malum herşey kurallı tarihli 1 kasım yanma tarihi ama arıza da varmış du bakalım noolcakk
inşallah canım..

abavvvvv,bacım sen bu diyeti çok yanlış anlamışsın,bu resim gompile yasak

benden başka kimse yok :26::26:

neyseee..
bugün temizlik ti yemekti anca gelebildimm..menülerimi yaziimm..

sabah

peynirli omlet
1 sigara böğreğii
zeytin peynir
salata

2. öğünüm az önce

kurufasulye
sebzeli bulgur pilavı
cacık

şimdi de gidip çay demliyeyimm

Çünkü bu kuruyemişlerin içindeki yağlar kilo yapmıyor tam tersine vucüda yararlı yağlar olarak geri dönüyor
Ben 5 ay boyunca her gün 1 bardak yedim yetmedi her öğünümde hemen hemen 1 avuç badem de tüketirim ama almıyorsun işte
tıpkı sabah yediğim bol tereyağda yumurta gibi
Ben ömürmde böyle bir beslenme şekli görmedim her şey süper..

Evet arkadaşlar omegamı dün aldım solgar 950 epa ve dha değerleri çok yüksek ben 2 tane alıyorum akşam müthiş yararı var ne diyim
omegalar sayesinde 1 dk bile moralin bozuk duramıyorsun sürekli bir memnuniyetlik,şükür ve sakinlik oluyor üzerinizdeSanırım birazcık daha kilo vermişim 500 gr tamamlayıp çizelgeyi değişecem hep omegalar sayesınde

Son düzenleme:

1.öğün : 12:00 da bitti
1 bardak ceviz+fındık+kara üzüm
1 kk yumurta
peynir
8 zeytin
bol roka , maydanoz, dereotu
3 gün kurusu
1 incir
domates
biber
adaçayı

2.öğün : 16: 00 ( ev gezmesindeydim )
Çok şey vardı ama canım hamur işi istemiyor artık hele tatlı olanları hiç
lahana dolması vardı 10 tane ondan yedim ve çay

3.öğün: 19 :00
yoğurtlu semizotu
omega 3

su: 3 lt
yürüyüş : 10 dk

Son düzenleme:
Canım yi bayağı teşekkürler
Reyhancım ben artık platesi bırakmam herhalde:112: bugün 7 kere yapmış oldum (sabah) veee sonucu herkes farkedebiliyor:112:

yemediğin için

Sersumum klimanız oldu mu? kıss ay sonuna çok var daha Allah Allah doncaksınız yaw Biss tuncelideyken 29 ekimde kar yağmıştı tutmuştu da o yıl 23 nisanda daha kar yerden kalkmamıştı..

Sabah 8:00-8:40 ebru ile plates

Kahvaltım
2 haşlanmış yumurta
taze fındık (tazesine bayılıyorum)
domates kırmızı ve yeşil biber salatalık
çay
2 hurma
4 omega 3
Ardından çorba yaptım etrafı topladım pazara ve kuaföre gittim. Sonra İle çaya gittik. Yemek beklerken kuru pasta varmış 4 kuru pasta yemek zorunda kaldım çay içtim.
Sonra avm de biraz dolaştım. M.vi jeanse girdim 28 beden kot pantolon istedim.. Bayan bana size 28 beden olmaz dedi
Netten almamışım iyi kiiii 26-30 bedenimmm Allahım çok mutluyum szilerle paylaşayım dedim. Bir göbüş vardı o da kalmadı
:119::119::119::119:

Neyse eve geldim yarım kase mercimek çorbası içtim.. 1 domates 3 yeşil biber bir kırmızı biber çeçil peyniri veee fındık yedim

Sersumum klimanız oldu mu? kıss ay sonuna çok var daha Allah Allah doncaksınız yaw Biss tuncelideyken 29 ekimde kar yağmıştı tutmuştu da o yıl 23 nisanda daha kar yerden kalkmamıştı..

yok datlum yaww..malzeme sipariş ettiler pazartesi olcak inşallah..şimdilik elektrikli petek var onla idare ediyoz

şehre kasım sonu gibi kar yağar diyolar ama dağın soğuğu geliyor tabii :26:..heryer dağ zaten

beebeemm yaww çok sevindim senin adına..

ben de 38 beden giyebilecek miyim yaza acepp

oğluşun nasıl oldu tatlım..ilaçlar etkilemiştir umarım..
ben dün gece bi öksürük krizine girdim saat 3

zencefil bal limon yarım saat sonra anca durdu..gıcık yapıyor boğaz yara olunca..bu gece yatmadan içicem zencefili noolur noolmaz..:26::26:

acıktım ben yawww..ayran yapıp geliimm.sana da getiriyim mi iyiniyetlimm

merhabalar

kahvaltı klasik karatay

aksam 5'te domates peynir zeytin bi gıdım zeytinli ekmek mıncırdm kenarından bide susamlı ekmekten bi gıdım mıncırdım ( cok güzel koktuu dayanamadm

sonrasında 20 dk yürüyüş + 20 spor aletleri bugunmde boyle gecti tartılmak istemiyrm sabah kalknca dusuk cıkıo gun ıcı su falan fılan yuksek cıkartıyo kıloyu gıcık oluom ://///

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…