Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sersumum iyiniyetlim kısçelerim nasılsınız? işten güçten ancak geldim bi geçmişi okuyayım bakiim kim birinci olmuş bu hafta

dün sabah 62,3 geldim bu sabah 63,1 geldim nasıl iş anlayamadım
karnım şiş felaketim
ama bu kadarda +++ olmaması lazım
dün akşam pilav tavuk yemiştim ertesi güne +800 olmaması lazım

hepiciğinizi tebrik ederiiim veremeyenler de hiç üzülmesinler haftaya hepimiz daha iyi olucaz inşallah

ohh ne güzel güle güle otur temiz evinde bu arada ne varsa kayınvalide mevsimi herhalde hepsinin aynı anda gelesi tutuyo galiba kolay gelsin sana da canımcım

ben re..k easy tone kullanıyorum hakkaten çok güzel yapıyo popoyu ama benim ayağımın arkasını biraz acıttı niye bilmiyorum aslında çok rahatlar bi tek arkası rahatsız belki sana öyle nişey olmaz geri kalan durumlar için tavsiye ederim

Kızlar basarılarınızın devamını diliyorum,
Bir sorum var sizlere

Yoğurt çorbası yaparken un yerine ne kullanıyorsunuz? Ya da nasıl yapıyorsunuz? Şimdiden tesekkurler

ben bi kere tamamiyle dalgınlığımdan unsuz yapmıştım pek bi farkını görmedim :44: ama zaten 1 tencere çorbaya 2 bilemedin 3 kaşın un konuyo çok çok zararı olacağını düşünmüyorum hem canan hoca tarhana çorbası içebilirsiniz diyo onun da içinde un var bence bi sorun olmaz unla pişirsende

Allah mesut etsin tamamına erdirsin inşallah 65'e pek bişey kalmamış zaten

Eki Görüntüle 531956

hakkari sümbül dağı ilk kar yağdı ..kaloriferler yanmıyor ve biss donuyoss kısslarr..

sersumcum Allah yardımcınız olsun dikkat edin üşütmeyin...

bizim burası da serinledi gibi...

bugün ne yediğimi de yazayım size:

öğlen eşime bakmak için eve geldim ona yaptığım çorbadan bi kase içtim bi de nar ayıklamıştım vitamin olsun diye ondan da biraz yedim

akşam bi kase mercimek çorbası içtim sonra biraz et, 2 kaşık bulgurlu zeytinyağlı pırasa ve bol yeşil salata yedim

her bişey çok güzel ve fakat üzerine sütlü kahveyle birlikte gofret yedim

Allahtan eşim gün içerisinde gidip gelip yediği için azıcık kaldı onlar da bi bitse rahat edicem resmen yedikçe yiyesim geliyo ne fena bişey bu şeker...

ama gofretler işe yaramış herhalde ki sabah mırın kırın eden adam gitti, şimdi saçını başını yola yola maç izleyen her zamanki kocam geldi neyse iyi olsun da gerisi boş...

ben de bugün eşimi bahane edip erkenden çıktım bi işim de yoktu zaten, alışverişe gittim, yemek pişirdim mutfak topladım yıka kaldır derken saat bu saat oldu

belim ağrımış ayakta durmaktan yatmadan azıcık dinleneyim bi de sizinle muhabbet edeyim dedim

yine geç kaldım galiba

dün sabah 62,3 geldim bu sabah 63,1 geldim nasıl iş anlayamadım
karnım şiş felaketim
ama bu kadarda +++ olmaması lazım
dün akşam pilav tavuk yemiştim ertesi güne +800 olmaması lazım

canım bazen öyle oluyo hem yemek hem wc üstüste geldiyse çok normal bazen de hiç bi nedeni olmayabiliyo ama geçer yarına diye düşünüyorum

canlarım benim burda saat 12 buçuk oldu pek yorgunum uykuya karşı koyamıyorum kaçtım o yüzden

hepinize iyi geceler öptüm sizi kocaman

Öğlen 1 de çıkmıştım. Şimdi gelebildim. Bugün cuma olduğu halde umduğum kadar ilerlememiş sayfalar. Biz Sersumla daha çok yazmıştık be... Amma çenemiz düşmüş

Yorulmuşum ama... Gidip yatayım. Hepinize iyi geceler.

günaydınnnnnnnnnn 8 de cıktım şimdi geldm eve yürüyüş + spor aletlerinde hareketler. 1 kilo fazla gosterdi tartı cok gıcık oldmmmm :/ geceden baklavanın etkisi sanrırım DD yeşil cayımla kahvaltımı yapıcam gorusuruzz

kızlar ya hani o ince belli çay bardağı kadar badem ceviz filan yiyoruz ya bi gerçekten bunu yiyerek nasıl kilo veriyoruz:)resmen bi küçük kase kadar kuruyemiş yemiş oluyoruz(ben ölçtüm de)ama size iyi bir haber her ne kadar gram gram kilo versemde göbek yağlarımın eridiğini görüyorum.sabahları daha düz oluyor akşamda yatmadan spor yapıp yatınca baya fark ediyor.Allahım ne olur bu göbek bu kış erisin bitsin.

vee kızlar beni gibi özellikle bölgesel sorunu olanlara jillian michales 30 ds öneriyorum ben level 2 de 4.günümdeyim resmen hafifledim.kilo veremedim evet ama yağlarımın eridiğini fark ediyorum.zaten bitince albüme resim koyucam.bu sefer yapıcam.

bende istiyorum bu re.book easy tone ayakkabılardan.bulabilirse bu küçük şehirde alıcam mutlaka.bacak kaslarını %11 popoyu %28 daha fazla çalıştırması dikkatimi çekti.gerçi popoda sorun yok benim sorun göbekte ama nedden daha iyi olmasın?bende n.ke almıştım ama hiç rahat yürüyemiyoru.aslında ayakkabı iyi tam yürüyüş ayakkabısıda sorun bende :)ayaklarım küçük ve hangi ayakkabıyı alırsam alayım en rahat c..nvers bile ayağıma vurdu:)

Günaydın canlarım,

Sabah 2 yumurta, 2 zeytin, 1 dilim kaşar yedim. Sonra midem bulanmaya başladı, ballı süzme yoğurdumu yiyemedim:)))

Sabah çocukları kurslarına götürdüm. Birininki damda, birininki şamda... Eve gel, kahvaltı, toparlanma, bu saat oldu. Şimdi kendime ödül verdim: Kahve+ sizi okumak!

Kahvem bitince de kalkıp çocukları toplayacağım. Bir de doğumgünü mevsimi açıldı Her hsonu enaz 1 dgünü var. Ocağıma incir ağacı dikildi yahu...

Araya bir yürüyüş sıkıştırabilsem süper olur! Papadiyayı örnek al diyorum kendi kendime. Hatun misafiri evde bırakıp, market diye yürüyüşe gitti

Eşimle beraber ayakkabı almaya gitmiştik. O R.book easy ile rahat etti. Ben edemedim. Ben de N.ke pegasus aldım. Neremi ne kadar çalıştırıyor bilmiyorum ama çok rahatım.

kahvaltım
2yumurtadan omlet
az peynir
9 zeytn
1 salatalık
1 domates
3 tane bütün ceviz
yeşil cay

ay cook doydumm

Nedense çocukluğumdan beri cumaları severim ben de

Platesin ve yürüyüşün için Nasıl plates iyi geliyor di mi Benim bugün 6.günümdü inanılmaz sıkılaştım..
ben 6 senedir yapıyorum canım arada aralar versemde .çok faydasını gördüm ince görünüyorsun.ara verince tekrar göbek lömbürlömbür oluyor malesef kalça da sarkıyor.

inşallah düğüne kadar istediğin kiloya ulasırsın

ben de seviyorum ben de
öğrenciyken cok severdim ama çalısınca daha çok sevdim yaw.

sen de benim gibi...ben de bu sabah yarım simit yiycektim,sonra dedim ki bunu yarısını 2 saat sonra yersem pişman olurum en iyisi mi şimdi yiyim dedim.yine kötü ama kötünün iyisi bu kadar olur.eşim almasa hiç aklımda yok tu simit ama alınca dayanamıyorum malesef
Eki Görüntüle 531956

hakkari sümbül dağı ilk kar yağdı ..kaloriferler yanmıyor ve biss donuyoss kısslarr..
yaktırın hemen ya.çok sogudu artık gece daha soğuk olur

sonra yapılan kahvaltı fiyasko tabi.normal karatay yapsam kardaydım ama.hafta sonları alışmışız yaa kahvaltıda değişiklik arıyoruz

1.öğün 10:40 da bitti
1 simit
1 tane yufka ekmek( eşim bala tereyaga bandırınca dayanamadım 2 kere de ben bandım)
7 zeytin
yarım avuc beyaz peynir
2 yumurta
domates,salatalık,omega3

aksama misafirlerim gelcek.cıssslar yapacagım malesef.simdi elimi kolumu sıvayıp temizliğe girisçem ardından hazırlık.

inşallah canım sağolasın

çok kötü yawww..kolay gelsin canım..tuvalet bu hiçbirşeye benzemez..:26::26:

sağol canım sorma akşam biraz daha uğraştık eşimle ve yine açılmadı
eşimin bir akrabasına danıştık birde usta bulacaklar o bakıcak olmazsa
kırıp yeniden yapılıcak hem masraf hem pislik of of

herkese merhaba

akşam

iki tabak kuru fasulye
1 kase cacık ve soğan yedim

sabah

2 k.k yumurta
12 s.zeytin
1 ç.b. ceviz
1 b.süt
peynir
domates-y.biber

yaaa, Allaha sükür cisslardan uzak durmak artik kolay geliyor, ama yinede cok yiyorum gibi geliyor bana..

aksam resmen sistim(utanarak söylüyorum):
2 tane adana kebap, bulgur pilavi, türlü, salata ve yogurtlu kabak haslamasi (kizartma niyetine, tavsiye ederim )

bu sabah tartilmadim, moralimi bozmamak icin

kahvaltim: 1 yumurta, acuv ici kaar beyaz peynir, biber ve bir bardak süt

hepinizi öptümmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…