Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba kızlar .. İyi akşamlar .. Nasılsınız ???

Kiz kardeşler , ben hiç ii degilim .. Hastayim .. Özel gunumdeydim .. Bide nezle grip gibi birşey olmuşum baş ağrısı , burun akıntısı , halsizlik .. Durum fena :emir_bebek:Hafta sonundan hiç bir zevk almadım maalesef .. Nete de girmedim .. Vitaminler , meyve çayları ile kendimi iiiyileştirmeye çalışıyorum ..:KK31:

bu günkü menümü yazayım .
Hastalik halı ile gec kalktım , gec bir kahvaltı yaptım.

1. Öğünüm :

1 kase kabuklu fıstık
bir domates
bir salatalık
Bir kaç zeytin
biraz keçi peyniri
bir fincan kahve
omega 3

2. Öğünüm :
1 tabak sebzeli et sote
avakado sosu ( el yapımı )
bir kaç kuş konmaz
bir minik kase yoğurt
kahve

yemekten sonra hasta olmama rağmen bir saat yürüdüm ..

simdi film izleyeceğim.

Optum sizleri

iyi geceler :KK17:

Kiz kardeşler , ben hiç ii degilim .. Hastayim .. Özel gunumdeydim .. Bide nezle grip gibi birşey olmuşum baş ağrısı , burun akıntısı , halsizlik .. Durum fena :emir_bebek:Hafta sonundan hiç bir zevk almadım maalesef .. Nete de girmedim .. Vitaminler , meyve çayları ile kendimi iiiyileştirmeye çalışıyorum ..:KK31:

bu günkü menümü yazayım .
Hastalik halı ile gec kalktım , gec bir kahvaltı yaptım.

1. Öğünüm :

1 kase kabuklu fıstık
bir domates
bir salatalık
Bir kaç zeytin
biraz keçi peyniri
bir fincan kahve
omega 3

2. Öğünüm :
1 tabak sebzeli et sote
avakado sosu ( el yapımı )
bir kaç kuş konmaz
bir minik kase yoğurt
kahve

simdi film izleyeceğim.

Optum sizleri

sana da geçmiş olsun canım..:KK5::KK5: ben de aynı durumdayım..

Selam kızlar bugün iki öğün beslendim sabah geç vakit kahvaltı akşam da taze fasülye ve bir bardak ayran.
Yarın da pazar iki öğün olacak,sabah karatay akşam da balık yiyeceğim ızgara.

simdi film izleyeceğim.

Optum sizleri

Çok geçmiş olsun Kanel bol su tüket baş ağrısına iyi geliyor

sabah: peynir
zeytin
2 kaşık karışık kızartma

öğlen:1 kase mantı:KK43:

akşam: ceviz
kuru üzüm
badem
bitki çayı
1 tane haşlanmış mısır

merhabalar,ben de bu diyete başlamak istiyorum...birşey sorabilir miyim?patatese yer var mı bu diyette?kesinlike olmazlar ve en gerekliler neler?okuyabildiğim kadar okudum yazılanları...şimdiden teşekkür ederim...çok çok güzel birgün geçirmeniz dileğiyle...

Listemiz:

İgneoyasi: %1,49
İyiniyetli:%%1,42
Lacey:%1,22
Amiboid:%0,94
Mutlucivciv:%0,74
Siyahmiyah:%0,39
Sersum:%0,37
Okyanusada:%0,15
Elifezgi:%0,14
Kaneel: % 0
Akrep33:% 0 gul63%0
Menevsehulya:+%1,1

Alkışlar hepimiz için... Haftaya da azimle devam edeceğimiz için...:KK9::KK9::KK62::KK71::119::119:
Ellerıne saglık canım.Ben de kendımı ekledım. :KK48: :KK71: Kızlar kım tutar bızı :KK19:

Gunaydınnnn Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (13 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün (aksam)kebap.ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: az ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ramazan harıcı tabıkı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

günaydınlar, güzel bir pazar günü geçirmenizi diliyorum.
kanaeelciğim geçmiş olsun canım :KK19:

Selam kızlar bugün iki öğün beslendim sabah geç vakit kahvaltı akşam da taze fasülye ve bir bardak ayran.
Yarın da pazar iki öğün olacak,sabah karatay akşam da balık yiyeceğim ızgara.
sebnemciğim tatilden dönmüşsün ,hoş geldin canım:KK3:

kıslar bugün plates lastiği ve plates halkamı da aldım. Tam teşekkül hazırım platese:KK1::KK1:

iyiniyetlim ,bende tüm pilates takımı var ,fakat yapmak için istek yok. yazılarını okuyunca gaza geliyorum :KK3:

X