Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam arkadslar naslsnz ben 1 haftadır yoktum bilgisayarım bozuldu şimdi tekrar sizlerleyimm..burdan ayrlnca adaptasyonum birazcık gitti tekrar adapte olurum insallah..

26 eylulde basladım 90 kilo ile şuanda sabah kalktgmda 87.3 nasıl gidio azmı arkadaslar korkuom veremıcem die pazartesi yürüyüşe basladım sabah 45 dakka yürüyorum 30 dk spor aletlerinde spor yapıyorum belediyenin yaptrms oldugu. canım buara cok yeşil elma istiyo ara ogunde yiyorum bu hafta 2 tane yedim yasakmı acaba..hepinize guzel aksamlarr özlemsm burayı

Kızlar basarılarınızın devamını diliyorum,
Bir sorum var sizlere

Yoğurt çorbası yaparken un yerine ne kullanıyorsunuz? Ya da nasıl yapıyorsunuz? Şimdiden tesekkurler

selam arkadslar naslsnz ben 1 haftadır yoktum bilgisayarım bozuldu şimdi tekrar sizlerleyimm..burdan ayrlnca adaptasyonum birazcık gitti tekrar adapte olurum insallah..

26 eylulde basladım 90 kilo ile şuanda sabah kalktgmda 87.3 nasıl gidio azmı arkadaslar korkuom veremıcem die pazartesi yürüyüşe basladım sabah 45 dakka yürüyorum 30 dk spor aletlerinde spor yapıyorum belediyenin yaptrms oldugu. canım buara cok yeşil elma istiyo ara ogunde yiyorum bu hafta 2 tane yedim yasakmı acaba..hepinize guzel aksamlarr özlemsm burayı
hg sevinç
elmayi sabah yediysen sorun yokdur herhalde bide acikdirmiyorsa seni :)
aslinda kilondan anlarsin yasak olup olmadigini
tabi bunun için hergun tartilman gerek :)

16 gunde 2.7 kg yapiyor galiba
ayni hizla devam etsen ayda 5 kg yapar oda çok iyi :KK76:

Kızlar basarılarınızın devamını diliyorum,
Bir sorum var sizlere

Yoğurt çorbası yaparken un yerine ne kullanıyorsunuz? Ya da nasıl yapıyorsunuz? Şimdiden tesekkurler

ketos ben un koyyorum
dr hanim ev yapimi çorbalar serbest diyor ya
bi tencere çorbadan içtigim bi kase zaten :)

ba$ka fikirleride merak ettim bu konuda ama
canan hanim ne diyor bilen varmi unlu çorbaya ozel

Son düzenleme:
cumayı seviyorum çocuklar gibi:emir_bebek:
bildirim yapayım.
2.öğün 14:00 beslenme saatinde 1 kase keten tohumlu süzme yoğurt,10 fındık,velimin gönderdiği 1 dilim börek:KK17:

3.öğün 18:30 da bitti
1 kase mercimek corbası,4 kaşık barbunya,bol salata,1 kupa şekersiz sütsüz salep

sabah 45 dk ebru ile pilates yaptım.birazdan 30 dk yürüyecegim

merhaba kızlar nasılsınız :KK16::KK16:
kilo bildiriminde bulunmadım çünkü mezun oldum :KK52::KK52: ama yinede söyleyim kilom aynı yani 59 kg :21::21:
bu sabah 8 km yürüdüm :nazar: ve üstüne 1 saat parktaki aletlerde çalıştım :nazar:

1. öğünüm klasik karatay kahvaltısı bol bol şekersiz çay 1 tane kahve :nazar:

2. öğünüm
haşlanmış tavuk göğsü
menemen
cacık

dün giremedim neler yazmışsınız okuyayım şimdi :KK34:
topraksuu kutlarım canım, darısı da bana inşallah:KK16:
herkese merhaba :KK3:

akşam

iki tabak domates yemeği
ve bir kase yoğurt yedim

sabah kahvaltım

2 k.k. yumurta
1 ç.b. badem
peynir
12 s.zeytin
domates-salatalık
1 b.süt

kızlar bu sabah tartıda çok kötü oldum nedenide 4-5 gündür
tuvaletimizin tıkanık olması ne yaptıysak fayda etmedi kullanamıyoruz
bunun neticesinde de acil durumlarda mecburen küveti kullanmak zorunda kaldım
ve bundan sonra da tahmin edersiniz belden aşağımı yıkamak zorunda kalıyorum
ve çok kötü üşüttüğümü biliyorum ama yapıcak bir şeyim yok gece ya da sabahın
köründe başkasının evine nasıl gidilir bunun için :KK50: karnım davul gibi sabah tartıya
bir çıktımki +700 gösteriyor bütün hafta ağzıma kaçamak bir şey koymadığım halde
eşim şimdi mahallede bu işlerden anlayan usta bulmaya çalışıyor inşallah bir an önce
hallolur ya biraz daha böyle devam edersem hastalık kapıcam valla :KK43:

Ben yinede bildirim yapayım kesin gelecek hafta liste bana kalıcak eminim ama olsun napim
benim elimde olan bir şey değil bu durum :KK50:

Rumuz:menevsehulya
Başlangıç tarihi:20.07.2012
Başlangıç kg: 69,0
Geçen hafta:63,6
Bu hafta: 64,30
Fark: +0,700 gr
hülyacığım gerçekten çok kötü bir durum. dilerim bir an önce tamir olur. aslında hayatımızda ne kadar önemli şeyler var, yokluğunda perişan oluyoruz resmen. kilo için üzülme haftaya telafi edersin:KK19:

Listemiz:

İgneoyasi: %1,49
İyiniyetli:%%1,42
Lacey:%1,22
Amiboid:%0,94
Mutlucivciv:%0,74
Siyahmiyah:%0,39
Sersum:%0,37
Okyanusada:%0,15
Elifezgi:%0,14
Kaneel: % 0
Akrep33:% 0
Menevsehulya:+%1,1

Alkışlar hepimiz için... Haftaya da azimle devam edeceğimiz için...:KK9::KK9::KK62::KK71::119::119:
iğne oyası ellerine sağlık canım, kilo veren arkadaşları kutluyorum:KK34:

bildirim yapayım.
2.öğün 14:00 beslenme saatinde 1 kase keten tohumlu süzme yoğurt,10 fındık,velimin gönderdiği 1 dilim börek:KK17:

1 kase mercimek corbası,4 kaşık barbunya,bol salata,1 kupa şekersiz sütsüz salep

Nedense çocukluğumdan beri cumaları severim ben de :KK1::KK1::KK1:

Platesin ve yürüyüşün için :KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar: Nasıl plates iyi geliyor di mi:KK34: Benim bugün 6.günümdü inanılmaz sıkılaştım..

Bugün bebek görmeye gittikk. Koccaaa tabak içinde iki dilim kek + haşhaşlı çörek + muhallebili bi tatlı vardı. Ben tatlıyı ve haşhaşlı çöreği hüplettim:KK9::KK9::KK9::KK9:

Yürüyerek eve geldim sonra platesimi yaptım:KK9::KK9::KK9::KK9: Yediklerim beni rahatsız ediyor ama:26: Bünye alışık değil:KK9::KK9::KK9::KK9:

iyiakşamlar kızlar
malesef bugün de çocukları geçirdikten sonra yine uyudum yine 12 de kalktım niye böle nasıl düzelicem bilmiyorum
neyse geçen hafta 72.5 tim bugün se 71.8 geçen bayrama girmeden önceki bildirim günündeki kadar oldumneredeyse iki aydır yerimde saydım durdum bunada şükür

iyiakşamlar kızlar
malesef bugün de çocukları geçirdikten sonra yine uyudum yine 12 de kalktım niye böle nasıl düzelicem bilmiyorum
neyse geçen hafta 72.5 tim bugün se 71.8 geçen bayrama girmeden önceki bildirim günündeki kadar oldumneredeyse iki aydır yerimde saydım durdum bunada şükür

uyuyan güzel olmuşsun canımcım:KK9::KK9::KK9: Bu kadar uyumasan demek ki daha güzel kilo verecektin canımcım:KK34:

slm sekerler bugün ablamın bohcasını götürdük
1 hafta sonra nisanlanıyor cok heyecanllıyım:KK9::KK9::KK9::KK9:
beyaz kenarları dore işlemeli uzun bir elbise giyicem
saclar karamel hürrem gibin oldum ahaha:KK37::KK37::KK37::KK37:
keske birde 65 olaydım

Sersum, bak bildin sen, bunlar yarın bize sitem edecekler diye:)
:KK9::KK9::KK9:
Listemiz:

İgneoyasi: %1,49
İyiniyetli:%%1,42
Lacey:%1,22
Amiboid:%0,94
Mutlucivciv:%0,74
Siyahmiyah:%0,39
Sersum:%0,37
Okyanusada:%0,15
Elifezgi:%0,14
Kaneel: % 0
Akrep33:% 0
Menevsehulya:+%1,1

Alkışlar hepimiz için... Haftaya da azimle devam edeceğimiz için...:KK9::KK9::KK62::KK71::119::119:

eline sağlık canım..hadi kıss 1. de oldun:KK9::KK9::KK9:..darısı başıma..:KK52::KK52:
herkese merhaba :KK3:

akşam

iki tabak domates yemeği
ve bir kase yoğurt yedim

sabah kahvaltım

2 k.k. yumurta
1 ç.b. badem
peynir
12 s.zeytin
domates-salatalık
1 b.süt

kızlar bu sabah tartıda çok kötü oldum nedenide 4-5 gündür
tuvaletimizin tıkanık olması ne yaptıysak fayda etmedi kullanamıyoruz
bunun neticesinde de acil durumlarda mecburen küveti kullanmak zorunda kaldım
ve bundan sonra da tahmin edersiniz belden aşağımı yıkamak zorunda kalıyorum
ve çok kötü üşüttüğümü biliyorum ama yapıcak bir şeyim yok gece ya da sabahın
köründe başkasının evine nasıl gidilir bunun için :KK50: karnım davul gibi sabah tartıya
bir çıktımki +700 gösteriyor bütün hafta ağzıma kaçamak bir şey koymadığım halde
eşim şimdi mahallede bu işlerden anlayan usta bulmaya çalışıyor inşallah bir an önce
hallolur ya biraz daha böyle devam edersem hastalık kapıcam valla :KK43:

Ben yinede bildirim yapayım kesin gelecek hafta liste bana kalıcak eminim ama olsun napim
benim elimde olan bir şey değil bu durum :KK50:

Rumuz:menevsehulya
Başlangıç tarihi:20.07.2012
Başlangıç kg: 69,0
Geçen hafta:63,6
Bu hafta: 64,30
Fark: +0,700 gr
çok kötü yawww..kolay gelsin canım..tuvalet bu hiçbirşeye benzemez..:26::26:

slm arkadaşlar
bende bu sabah temizlik vardı kahvaltıyı erkenden yaptım yemek bittikten sonrada tartılmak aklıma geldiği için tartılamadım:26: evim missss oldu ama fazla uzun sürmeyecek:KK53: allah can sağlığı versin pazartesinede kaynanamlar geliyo zaten :KK53: bu sabah kahvaltıda yağda yumurtayla ekmek olayına aktım temizlik varya enerjik olmalıyım diye öğlen yemeğide az bulgur pilavı-pataes oturtmanın etli kısmı kilo veren veremeyen tüm arkadaşları kutlarım görüşürüz
kaynanalar zamanı mı nedir..herkesin ki geliyo yaww:KK37:..gerçi hiç kıskanmıyorum sizi.:KK53::KK53:

merhaba kızlar nasılsınız :KK16::KK16:
kilo bildiriminde bulunmadım çünkü mezun oldum :KK52::KK52: ama yinede söyleyim kilom aynı yani 59 kg :21::21:
bu sabah 8 km yürüdüm :nazar: ve üstüne 1 saat parktaki aletlerde çalıştım :nazar:

1. öğünüm klasik karatay kahvaltısı bol bol şekersiz çay 1 tane kahve :nazar:

2. öğünüm
haşlanmış tavuk göğsü
menemen
cacık

dün giremedim neler yazmışsınız okuyayım şimdi :KK34:
mezuniyetin için:nazar::nazar::KK9::KK9: ben bu gidişle seneye bu zamanlar mezun olurum inşallah:KK9::KK9::KK36::KK36:
bildirim yapayım.

ben de seviyorum ben de:KK52::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76:

bugün 3 öğün yedim yaww..olduk gene 80 :KK60:

ikindi de işyerindeki arkadaşlar çiğ köfte sipariş etti..hiç dayanamam..kokusu yeter..5 adet yedim:KK53::KK53:

akşam da iskender yaptım..dönerciden döner aldım..pidesinden de azcuk yidimm:KK53::KK22::KK22::KK22:

1.öğün : 11 :00
z.yağında yumurta
domates
biber
8 zeytin
bol maydanoz
dereotu
yarım poğaça:44:
adaçayı

2.öğün : 16 :00
1 bardak ceviaz+fındık
ayran
yeşilça

3.öğün : 19:00
3 parça pirzola et
bol roka
domates
kuru soğan
sabahtan kalan yarım poğaça:KK53::KK53: ( bi daha yapmıyacam bunu en azından akşam yemiyecem:KK36:)
omega 3

su :3 lt
yürüyüş: 20 dk

Son düzenleme:
sabah: az peynir
4 zeytin
domates
az menemen
1 tane truff

öğlen: misafirlerim vardı ama ikramlarımdan hiçbirini yemedim
yaprak sarma
milföylü patatesli volovan
peynirli ay çöreği
çin salatası
sünger tatlısı
truff

akşam: ızgara
piyaz
avuç içi kadar pide yedim..

$hakkariye-yilin-ilk-kari-yagdi-94305.jpg

hakkari sümbül dağı ilk kar yağdı ..kaloriferler yanmıyor ve biss donuyoss kısslarr..:KK35::KK35::KK35::KK36:

kuzucum hoşçakal ben kaçtım:KK16::KK16:..herkes yalan dünya izliyor anlaşılan..ben de izliyorum ama arada bakıyodum yoruldum:KK9::KK9:
:KK55::KK55:

X