Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

allah muhabbetımızı arttırsın bebeem.dun aksam cocuklarla ılgılen,yedır,ıcır,yatır derken vakıt gectı az da starda hayatımın rolu ne baktım haluk bılgınerı cok begenırımde ama bılseydım burdakı muhabbetı ılk tercıhım olurdu:)))
bidahakine inşallah bebişim:KK54:..bütün kış burdayız daha ne muhabbetler yaparız biz kıss :KK34::KK16::KK16:
sersumum ıkımız varız canım turk kahvenı ıctın mı bu sabah ben ıcmedım sımdı yapcam yapam mı sanada:nazar:

içmedim datlum..benimki sütlü olsun boğazım acıyo ya malum:KK9::KK9:..eline sağlık:nazar::nazar:

bidahakine inşallah bebişim:KK54:..bütün kış burdayız daha ne muhabbetler yaparız biz kıss :KK34::KK16::KK16:

içmedim datlum..benimki sütlü olsun boğazım acıyo ya malum:KK9::KK9:..eline sağlık:nazar::nazar:

gecmıs olsun canım ıyınıyetlımde gelmıs karsılıklı ıcek kahvelerımızı canlarım:nazar:

sonrada

$Fotoğraf-0094.jpg

içerik :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK1::KK1::KK1:
dün bişeyler denedim asyacım,kızın biri ''ayyy çok yakışmış bence al bunu'' dedi.ben de 1 sene önce görseydin beni,yakışıp yakışmadığını görürdün dedim;ama İÇİMDEN:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
canım kociş en son foto koymamı yasaklamıştı,siteden çaldıklarını duyunca.senin için şansımı bi daha deneyip sorarım kocişe:KK1::KK1::KK1:

aa evet öyle bi muhabbet olmustu sanırım neyse
olsun bizde seni hayal ederük:KK9:

gecmıs olsun canım ıyınıyetlımde gelmıs karsılıklı ıcek kahvelerımızı canlarım:nazar:

sonrada

Eki Görüntüle 531408

içerik :KK52::KK52::KK52::KK52:

çay pek sevmem ama siz yaparsanız içerik:KK16::KK16::KK16::KK16:

Papişim di mi bis yokken muhabbet ediyorlar kıslaarrr.. Akşam bi ara geldim bakt:KK16:ım oyam gelmiş gitmiş kimse yoktu çıktım bende..Ben gidince fırsat bilmişler bence de kasıt var:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wvepfmQ/weight.png[/img]

[/img] dışındakileri kopyala yapıştır canım..:KK34: güle güle kullan:KK16::KK16:

1.5 kilo verilebilir canım neden olmasın :KK34::KK34:

ellerin dert görmesin sersumcugum..
haftasonu 3-4 günlügüne tatile cikacagiz :KK43:
diyetimi fazla tutamam gibi geliyor, almanyada cünkü et yiyemiyorsun her yerde :KK43: eminim otellerde özgür yumurtada yoktur.. bakalim ne yapcam

çay pek sevmem ama siz yaparsanız içerik:KK16::KK16::KK16::KK16:

Papişim di mi bis yokken muhabbet ediyorlar kıslaarrr.. Akşam bi ara geldim bakt:KK16:ım oyam gelmiş gitmiş kimse yoktu çıktım bende..Ben gidince fırsat bilmişler bence de kasıt var:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sen de mi bürütüss..aşkolsun küsstümm:63::63:

ellerin dert görmesin sersumcugum..
haftasonu 3-4 günlügüne tatile cikacagiz :KK43:
diyetimi fazla tutamam gibi geliyor, almanyada cünkü et yiyemiyorsun her yerde :KK43: eminim otellerde özgür yumurtada yoktur.. bakalim ne yapcam

rica ederim canım:KK16::KK16: özgür tavık burda da yok canım..naapalım olanla idare edeceğiz..:KK34:

Kızlar, bir işim çıktı. Saat 1de evden çıkmama lazım. O yüzden 12:30a kadar bildirimleri bekleyebileceğim. Henüz çok az kişi bildirim yaptı. Hadi bakem. Pamuk eller klavyeye.

Geçmişi tam okuyamadım. Bilahare okuyup gerekli cevapları yazıciiim... Şimdi gidip yürüyüşümü yapayım.

Gelmişken menümü de yazayım:

1 muz, domates, peynir, roka, maydonoz, 6 zeytin veee ballı süzme yoğurt! He, heee... Nasıl olsa kilo vermişim:21:

Kilo bildirimi
elifezgi
Geçen hafta:66,9
bu hafta:66,8
giden: 0,1
Yüzde: 0,15%
(Başlangıç 67,5 kilo , toplam giden 700 gram)

X