Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

benim bugün boğazım daha kötü:KK37::KK37:..ben de adaçayı içsem fena olmaz..sanırım antibiyotiklik oldum:26::26:

geçmiş olsun sersumum yaf benim de boğazım kötü ama eşim daha da kötü üşütüyoruz hepimiz galiba :KK50: ya antibiyotik de almayı istemiyorum burda o kadar çok içtim ama başka çözümü de yok napacaksın:KK50:

ay dün ne muhabbet ne muhabbet hanımlar kaynatmışsınız yine :KK9: ben valla sıkıcı bi yerdeydim yorgundum da eve bi gitsem diye dua ettim...

dün akşam birazz cısslıydı ama olabildiğince az olsun diye uğraştım...neyse bu sabah tartı yüzümü güldürdü

hemen bi bildirim yapayım:

Rumuz: siyahmiyah
Başlangıç tarihi:17.09.2012
Başlangıç kg:67000
Geçen hafta: 64900
Bu hafta:64700
Fark:200
Toplam fark:2300
Beden:üst 38 alt inatla 40
Spor:bu hafta nanay
Boy:1.63
Hedef: 50
Verılen kılo yuzdesı:%0,3

eşim bu sabah hasta uyandı dün gittiğimiz yer çok klimalı çok soğuktu bayaa üşütmüş yazık :KK50::KK50: kalkar kalkmaz ona hemen annemin yaptığı sütlü tavuklu çorbadan yaptım boll karabiberle limon da koydum öyle bırakıp işe geldim :KK50: aklım onda valla öğlen bi yanına giderim artık...

bu sabah koşturduğum için bi tane muz bi de "nasıl olsa çıktım tartıya" diyerek bi tane gofret yedim :KK53::KK53: napiim 1 haftadır dolabın kapağından bana bakıyolardı dayanamadım yidim :KK53: ama özellikle sabah yedim ki akşama kadar yakayım onu
eşine geçmiş olsun canım..:26:
sen o gofreti hakettin tatlım..cumaya kaa sabretmek ne demek..:KK53::KK9::KK9::KK9:

geçmiş olsun sersumum yaf benim de boğazım kötü ama eşim daha da kötü üşütüyoruz hepimiz galiba :KK50: ya antibiyotik de almayı istemiyorum burda o kadar çok içtim ama başka çözümü de yok napacaksın:KK50:

evet canım yaa üşütüyoruz kesin..kaloriferler de 1 kasıma kadar yanmıycak:KK5:..pazartesiye klima servisini çağırdık..yapsınlar bari klimayı da onunla idare edelim dedik.:KK50:.

antibiyotiği son aşamaya kadar kullanmam ben zaten ama gecikirsem boğazım çok fena oluyor..:26::26:

evet canım yaa üşütüyoruz kesin..kaloriferler de 1 kasıma kadar yanmıycak:KK5:..pazartesiye klima servisini çağırdık..yapsınlar bari klimayı da onunla idare edelim dedik.:KK50:.

antibiyotiği son aşamaya kadar kullanmam ben zaten ama gecikirsem boğazım çok fena oluyor..:26::26:

ya zaten ne oluyosa bu geçiş mevsiminde oluyo biz de evi sözüm ona kombili diye tutmuştuk ama hiç çalışmadı :KK9::KK9: elektrikli fanla koca evi ısıtmaya çalışıyoruz tabi sonu hüsran :KK9:

ay dün ne muhabbet ne muhabbet hanımlar kaynatmışsınız yine :KK9: ben valla sıkıcı bi yerdeydim yorgundum da eve bi gitsem diye dua ettim...

dün akşam birazz cısslıydı ama olabildiğince az olsun diye uğraştım...neyse bu sabah tartı yüzümü güldürdü

hemen bi bildirim yapayım:

Rumuz: siyahmiyah
Başlangıç tarihi:17.09.2012
Başlangıç kg:67000
Geçen hafta: 64900
Bu hafta:64700
Fark:200
Toplam fark:2300
Beden:üst 38 alt inatla 40
Spor:bu hafta nanay
Boy:1.63
Hedef: 50
Verılen kılo yuzdesı:%0,3

eşim bu sabah hasta uyandı dün gittiğimiz yer çok klimalı çok soğuktu bayaa üşütmüş yazık :KK50::KK50: kalkar kalkmaz ona hemen annemin yaptığı sütlü tavuklu çorbadan yaptım boll karabiberle limon da koydum öyle bırakıp işe geldim :KK50: aklım onda valla öğlen bi yanına giderim artık...

bu sabah koşturduğum için bi tane muz bi de "nasıl olsa çıktım tartıya" diyerek bi tane gofret yedim :KK53::KK53: napiim 1 haftadır dolabın kapağından bana bakıyolardı dayanamadım yidim :KK53: ama özellikle sabah yedim ki akşama kadar yakayım onu

geçmiş olsun siyahcım tam hastalık mevsimi:KK16:

geçmiş olsun sersumum :KK16:

ya bu arada listeyi ne zaman yapacağımı nerden öğrenebilirim?kaçırmak istemiyorum kimseye haksızlık olmasın...

523950_10151110447573248_1792576055_n.jpg

Sabah kahvaltım

menemen peynir zeytin yarım dilim ekmek ceviz ve çocuklara yaptığım acti fry patatesten çok az

öğlen de bir arkadaşıma gideceğim inşallah bana göre birşeyler vardır

Dün yaptığım pilates sebebiyle karın kaslarım ve yan kaslar bayağı bir ağrıyor inşallah çalıştığı için ağrı olmuştur:KK16:

ya zaten ne oluyosa bu geçiş mevsiminde oluyo biz de evi sözüm ona kombili diye tutmuştuk ama hiç çalışmadı :KK9::KK9: elektrikli fanla koca evi ısıtmaya çalışıyoruz tabi sonu hüsran :KK9:

sizin işiniz de zormuş canım yaa..daha soğuklar başlamadı bile:26::26:..kolay gelsin:26:

sizin işiniz de zormuş canım yaa..daha soğuklar başlamadı bile:26::26:..kolay gelsin:26:

saol canım.Allah'tan burda öyle çok çok soğuk olmuyo yani Ankara gibi değil ama yine de kendince soğuğu var..neyse giyeriz kazaklarımızı otururuz sıcacık :KK16:

saol canım.Allah'tan burda öyle çok çok soğuk olmuyo yani Ankara gibi değil ama yine de kendince soğuğu var..neyse giyeriz kazaklarımızı otururuz sıcacık :KK16:
burası ülkenin en soguk yeri erzurm,burda havalar sogudu kaloriferler yanıyor.kazaklar cıktı,haftaya kar lastikleri de takılcak kışa hazırız:18:

günaydın ,dilerim herkesin günü güzel geçsin:KK16:
kilo bildirimim
GEÇEN HAFTA : 73.3 kg
BU HAFTA : 72.4 kg
FARK : 900g :21:

iğneoyası ve sersumum döktürmüşler yine akşam:KK9::KK9::KK9:yine kaçırdım,ama misafir vardı gelmem mümkün değildi bu sefer:KK53::KK53:ama çok güldüm kızlar size,allah da sizi güldürsün:KK1::KK1:
sersum,siyahmiyah,
sizlere de çok geçmiş olsun.benim de boğazım çok acıyo bugün,hatta biri gıdıklıyo gibi tuhaf şeyler oluyo boğazıma:KK1::KK1::KK1:grip geliyorum diyo:KK24::KK24::KK24:

sersum siyahmiyah çok geçmiş olsun. geçen hafta cuma günü bende aynı durumdaydım. antibiyotiği içince 3 günde toparlandım

X