Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Hoşbuldum canım. Valla ben de 4 defadır yapıyorum. Bodoslama başladım. Sabahları 10 da Ebru Şallı Beyaz tv de 45 dakika pilates yapıyor. Ben onunla yapmaya çalışıyorum. İyiniyetlim de internetten takip ediyor, çalıştığı için. Yani başı sonu var mı bilmiyorum. Ebru tv de yaptığı ve genele hitap ettiği için çok zorlamıyor sanki... Başlanabilir bence onunla.

Tatlı bize göre değil. Misafirlerime yapmıştım da, onu anlattım.
te$ekkurler canim
tv den bende takip edemem de iyiniyetlimin verdigi linki kaydettim
45 dk da çokmu$ yaaaa :))

topiğin mıhtarları toplantısı.:KK9::KK9:

iyiniyetlim,leylakım ve papadiyam yine kaçırmışız diycekler iddaaya varım yarın :KK60::KK60:

Heee... :)))Napalım...Gelselerdi... Oturup tv seyrediyolar...(Gerçi papadiya yürüyor da olabilir. Onda bu potansiyel var yani.)Yarın anlatmayalım neler konuştuğumuzu:))))

Son düzenleme:
Kızım:16 ay
Büyük oğlan: 19 ay
Küçük oğlan:22 ay

Ömrünün yaklaşık 4,5 yılını emzirerek geçirmiş. Napsın...

sakın bidaha doğurma kıss..süreler gittikçe artıyor.:KK9::KK9:

şaka biryana maşallah ne güzel emmişler:nazar:..benimki 45 gün anca emdi:KK37:..ama benimkilerde yabana atılır gibi değil hani :KK60:

İsim annesi benim:)

çok beğendim valla:KK34::KK9::KK9:

Ağzından bal damlıyor kızzz...

Bal deyince... Ben bu hafta her sabah süzme yoğurt üstüne bal yedimdi, di mi yaf...

bak ben de unuttum onları. :KK53:.neyse yine de umutlu olalım bence:KK9::KK9:
Heee... :)))Napalım...Gelselerdi... Oturup tv seyrediyolar...(Gerçi papadiya yürüyor da olabilir. Onda bu potansiyel var yani.)Yarın anlatmayalım neler konuştuğumuzu:))))

oldu sırrr kalsın aramızda:KK53::KK53: topiğe misafir gelenlerde bunlar ne saçmalıyor diyodur :KK30::KK30::KK30:..karatay dışında herşey var..:KK60::KK60:

sakın bidaha doğurma kıss..süreler gittikçe artıyor.:KK9::KK9:

şaka biryana maşallah ne güzel emmişler:nazar:..benimki 45 gün anca emdi:KK37:..ama benimkilerde yabana atılır gibi değil hani :KK60:

Doğurmam, doğurmam... Tükanı kapattım ben:)) Yoksa bi dene de 40ımda patlatacaktım:)))

hakket niye bal yedi kiz her sabah
bahçendeki arilarmi yapuyorduki :))

Memleketten süzme yoğurt ve bal geldi. Eşimin arkadaşı var yaylada yaşıyor, inekleri var. Kendi yaptığı süzme yoğurdu ve yine kendi arılarından bal göndermiş. %100 ORGANİK! Ben de vaktiyle Amasra'da yemiştim süzme yoğurt üstü bal. Aklıma düştü. Fena sardı, sorma:KK43:

Bir de güzel oluyor ki...

ayyy ne kaynatmışsınız kızlar , iğne oyam gece gece güldürdün beni Allahta seni güldürsün:KK9:

Memleketten süzme yoğurt ve bal geldi. Eşimin arkadaşı var yaylada yaşıyor, inekleri var. Kendi yaptığı süzme yoğurdu ve yine kendi arılarından bal göndermiş. %100 ORGANİK! Ben de vaktiyle Amasra'da yemiştim süzme yoğurt üstü bal. Aklıma düştü. Fena sardı, sorma:KK43:

gece gece tam acıkmışken , şu anda evde ikiside mevcut:KK53::KK53::KK53:

bak ben de unuttum onları. :KK53:.neyse yine de umutlu olalım bence:KK9::KK9:

oldu sırrr kalsın aramızda:KK53::KK53: topiğe misafir gelenlerde bunlar ne saçmalıyor diyodur :KK30::KK30::KK30:..karatay dışında herşey var..:KK60::KK60:

18:00 den sonra mesai bitiyor, serbest konuşuyoruz deriz:)) Gerçi şu tatlı isminden yasaklanırsam bilmem:)

canan hanim vur dedi öldüruyorsun yani kisacasi :)))
hafta içinde hiçmi tartilmiyorsunuz yaa ben duramam tartilmadann

yarinki tartiya gore bal la aranizdaki ili$kiye bi çeki duzen verirsin artik :)))

X