Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

mutfağa gitmemek için zor tutuyorum kendimi ama yarın sabah deneyeceğim kaçarı yok , tartıdan hemen sonra:KK53::KK53::KK53:

eveeett...eveeettt..yavaş yavaş uzaklaştır onu kafandan bakemm..ne diyorduk biz..tartı diyorduk..yarın diyorduk..:KK9::KK9:

seni hipnotize etmeye çalışıyorum bak..:KK60::KK60: bakeem uymadı ama:KK60:

canan hanim vur dedi öldüruyorsun yani kisacasi :)))
hafta içinde hiçmi tartilmiyorsunuz yaa ben duramam tartilmadann

yarinki tartiya gore bal la aranizdaki ili$kiye bi çeki duzen verirsin artik :)))

Yarın 79 çıkarsam daha bi sıkı fıkı olabilirim. Zaten çok göndermiş adam... Yiyorum yiyorum bitmiyor... Artık Arapla yağ muhabbeti olucak bizimkisi...:KK9:

1 adım öne çıkar, BEN YAPTIM derim. Arkadaşımı rahat bırakın... Hem o 79 kilo oldu derim:)))

kız bu kahpe bizanstaki kadın gibi oldu hani hükümdarın paçasına yapışan var ya onu alma beni al diyen..:KK60:60:

du bakalım yarın görcez..79 muu 80 miii..sıkıldık artık bu 80 den yaww:KK37::KK37::KK47::KK47:

yaaa niye 2 hafta çok deilmi cumaya katilmak için
bende istiyorummmm yari$maakkk :)

neyse ben kaçtim iyi geceler herkese:KK54:

kısslarr ben kaçar artıkın..yarın kalkamıycam yoksa..hepinizi öpüyorumm:KK54::KK54:..tartı hepimizi güldürsün inşallah..aramızda kalsın form çay da içtim valla..:KK9::KK9:

:KK55::KK55::KK55:

Sersum, kızın kaçıncı sınıftaydı? Kaçtır sorucam, fırsat olmuyor... Alıştı mı okula? Arkadaş buldu mu? Öğretmenleri nasıl?

Sersum, kızın kaçıncı sınıftaydı? Kaçtır sorucam, fırsat olmuyor... Alıştı mı okula? Arkadaş buldu mu? Öğretmenleri nasıl?

7. sınıf canım.alıştı hatta fazla alıştı..:KK9::KK9: öğretmenlerin hepsi batıdan gelmiş hevesli insanlar..inşallah iyi olacak canım:))
iyi geceler tatlım öptüm..:KK19:

reyhan gece vakti bildirim yapar ve kaçar:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
1.öğün:1 kase mercimek corba
1 dilim keçi peyniri,10 zeytin,1 ç.b.fındık ceviz,domates,1 kasık recel:KK17:,1 nar,omega3

2.öğün:eek:kulda arkadasın getirdigi kurabiyeden 4 tane,yemek için getirdigim keten tohumlu yogurt(neye niyet neye kısmet)

3.Öğün :1 tabak barbunra,1 kepce mercimek

aksam arkadasımızdaydık malesef 1 dilim tavuk göğsu,1 tane elmalı pasta,2 kasık mercimekli salata

farkındayım ben bayagı kaşınıyorum,bu arada bu yüzden çok mutlu değilim .iştah kontrolü yapmakta zorlanıyorum.ama günahıyla sevabıyla yine burdayım.ayrılırsam hepten cozuturum.yarın kilo bildirimi yapmayacagım.zaten 55 gösteriyorum

günaydın arkadaşlar umarım hepimiz geen haftaya göre daha inceyizdir.
bildirim
geçen hafta 85.900
bu hafta: 85.100
fark: 800 gr
boy 167
yaş 32
beden 44

aslında geçen hafta 86.700 idim ama nedeni kabızlımış o yüzden o kilomou değil geçen hafta en az çıktığım rakamı verdim
sorunuzun cevaı evet benher sabah tartılıyorum cumayı bekleyemiyorum

hepinii öptimmmm

7. sınıf canım.alıştı hatta fazla alıştı..:KK9::KK9: öğretmenlerin hepsi batıdan gelmiş hevesli insanlar..inşallah iyi olacak canım:))
iyi geceler tatlım öptüm..:KK19:

cocuklar değişimleri genelde içinde yaşıyor biz büyükler gibi uzun sürede sürüştürmüyorlar kabul mekanizmaları hızlı benim öğrencilerimdegördüşümdeaynısı
birde boşanmış aile cocukları her ne olursa olsun annesi ile abasını yan yana istiyor soun olursa olsun yeterki birlkte olalım diye düşünüyorlar
kız öğreniler hep anne ile çatışıyor eskiden biz hep babamızda şikayet ederdik yeni nesil annsinen şikayetçi kızlar haberiniz olsun

Hepinize günaydın kızlar:KK16:

Cumamız hayırlı olsun:KK16:

Bugün tartıda bol eksiler görürsünüz inşallah

Günaydın canlar.

İlk bildirimi ben yapayım demiştim ama amiboid benden önce davranmış.

Başlangıç tarihi: 21 eylül 2012
Başlangıç kilo: 82,6 kg
Geçen hafta: 80,2 kg
Bu hafta:79,0 kg
Fark:1,2kg
Fark %:1,4

Dediğim gibi, kimseden ses çıkmazsa listeyi ben yapacağım. 1'e kadar falan beklerim.

Son düzenleme:
cocuklar değişimleri genelde içinde yaşıyor biz büyükler gibi uzun sürede sürüştürmüyorlar kabul mekanizmaları hızlı benim öğrencilerimdegördüşümdeaynısı
birde boşanmış aile cocukları her ne olursa olsun annesi ile abasını yan yana istiyor soun olursa olsun yeterki birlkte olalım diye düşünüyorlar
kız öğreniler hep anne ile çatışıyor eskiden biz hep babamızda şikayet ederdik yeni nesil annsinen şikayetçi kızlar haberiniz olsun
evet canım haklısın:KK34:..biz babamızla didişirdik bu nesil bize düşman kızlar..kızımla evde kuma gibiyiz..her sözüme muhalif..babamızın sabrı sayesinde olayı idare ediyoruz..:KK1::KK1:

Günaydın canlar.

İlk bildirimi ben yapayım demiştim ama amiboid benden önce davranmış.

Başlangıç tarihi: 21 eylül 2012
Başlangıç kilo: 82,6 kg
Geçen hafta: 80,2 kg
Bu hafta:79,0 kg
Fark:1,2kg
Fark %:1,4

Dediğim gibi, kimseden ses çıkmazsa listeyi ben yapacağım. 1'e kadar falan beklerim.

ben sana demedim mi 79 olcen diye kıss:KK76::KK76:..ne ısmarlıycan şimdi bana bekemm:KK52::KK52:..kahve mi çay mı.:KK52::KK52:.yanında da pasta olsaydı:KK53::KK53: hayal canım hayal..:KK60:
bak hem 79 oldun beni bile geçtin kıss..ben daha wc ye çıkmadığımdan bekliyom..1-2 saate bildirimimi yaparım..
kutlarım canım:119::119::KK71::KK71:
çizelge de değişmiş maşallah :KK9::KK9::nazar::nazar:

ay dün ne muhabbet ne muhabbet hanımlar kaynatmışsınız yine :KK9: ben valla sıkıcı bi yerdeydim yorgundum da eve bi gitsem diye dua ettim...

dün akşam birazz cısslıydı ama olabildiğince az olsun diye uğraştım...neyse bu sabah tartı yüzümü güldürdü

hemen bi bildirim yapayım:

Rumuz: siyahmiyah
Başlangıç tarihi:17.09.2012
Başlangıç kg:67000
Geçen hafta: 64900
Bu hafta:64700
Fark:200
Toplam fark:2300
Beden:üst 38 alt inatla 40
Spor:bu hafta nanay
Boy:1.63
Hedef: 50
Verılen kılo yuzdesı:%0,3

eşim bu sabah hasta uyandı dün gittiğimiz yer çok klimalı çok soğuktu bayaa üşütmüş yazık :KK50::KK50: kalkar kalkmaz ona hemen annemin yaptığı sütlü tavuklu çorbadan yaptım boll karabiberle limon da koydum öyle bırakıp işe geldim :KK50: aklım onda valla öğlen bi yanına giderim artık...

bu sabah koşturduğum için bi tane muz bi de "nasıl olsa çıktım tartıya" diyerek bi tane gofret yedim :KK53::KK53: napiim 1 haftadır dolabın kapağından bana bakıyolardı dayanamadım yidim :KK53: ama özellikle sabah yedim ki akşama kadar yakayım onu

X