Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Fıtığın olabilir canımcım bi doktora sor belki önerir.. Ya da sen fıtık bölgeni etkileyebilecek hareketleri atlayabilirsin:112:

Kıss Nasrettin Hoca gibi ettim ben testi kırıldıktan sonra neye yarar dövmek di mi Bak işe yaramış hem fazla cıss yok

sabah karatay kahvaltiisi
ogle somon ve içinde bi benim olmadigim salatam :)))

ak$ama bilmiorum ne yiycez pirasa ha$layabilirim uzerine sarimsakli yigurt tereyagindapul biber

bugun 1 saaat yuruyuu$ude tamamlayabilirim in$
bol su içiorum bilmiyirum kç lt

Tartı gününe hazırlık yapmıştım. Baskülümün pilini değiştirerek ama regl oldum.
Bakalım tartı ne gösterecek. Sabah 55.6 idim sersumum leylakım şimdi hafiftn karnım da şişti 2 öğün yapacaktım o da yattı

afıyet olsun bıdenem ıyı ucuz sıyırmıssın:))dıkkat et canım havalar sogumaya basladı artık

ben bugün yürüyemedim hastaydı Birazdan platesimi yapıciim ama
gecmıs olsun canım op yerıme lutfen

cok ballısın oyam gunduz mısafırının hazırlıgıyla aksamkı mısafırlerıde agırlıycan demıııkolay gelsın canım bu arada ha bıde cayın yanında neler var bacım yazıver hele

He, heee... Olsun o kadar kızzz... Kocam akşamki misafirleri yemeğe çağırmış da yok demişler Allahtan. Artık beni nasıl hamarat görüyorsa:))) 12de gelen misafirlerim 4te gitti. Akşamkiler de 8de geldi, gece 2 de gitti. Hiç uğrayamadım buraya

Anne-babayla paylaşma, ona söyleme- buna söyleme... İçinize ata ata şişersiniz canlar. Tabii ki anlatıp, paylaşacaksınız.

Sersumum plates yapmanı tavsiye etsem bak stres de attırıyor.. Doğru nefes inanılmaz faydalı:112: Benim 4 günde bıngıl göbüş bile gitti.. Keşke yazın göbüşlü dolaşmasaymışım

O nefesleri yaparken bazen başım dönüyor benim. Oksijen mi çarpıyor, nedir???

Sersum, naber arkadaşım?

Dünkü misafir ikilemesinden sonra, bugün keyif yapayım dedim. Uzun zamandır kendime hiçbişey almamıştım. Bayram için de bişeyler bakarım dedim. Ama kasmadan, keyfi dolaştım. Kendime triko bluz, gömlek ve bayram için çok şık bir bluz daha aldım(daha çok ceket gibi duruyor).

Kimseye anlatamadım. Size söyleyeyim. Birkaç büyük beden de satan mağazaya girip çıktıktan sonra korka korka İp.kyola girdim. Bu benim hayalimdi çünkü. Kilo verince, eskisi gibi ordan alışveriş yapıcam diyordum. Veeee 42 bedenlere, accuk sıkışarak da olsa girdim! Bayramlığımı da ordan aldım zaten. Çok mutluyum. O gazla daha da alışveriş yapardım ama bir arkadaşım bana gelecekmiş, eve döndüm.

Hocanın diyet kitabı: 20 tl
Yürüyüş ayakkabısı: 200 TL
Koşu bandı:1200tl

13 kilo verip İp.kyoldan beğendiğin ceketi almak: PAHA BİÇİLEMEZ!

:)))

canım ++ da çıksan regldendir üzülme tatlım

seni gidi..pilini de değiştirmişş..alemsin

afıyet olsun bıdenem ıyı ucuz sıyırmıssın:))dıkkat et canım havalar sogumaya basladı artık

gecmıs olsun canım op yerıme lutfen

evet bebişim ucuz sıyırdım ama 3 öğün oldu
hocam derse doğru der bebeemm..hemi de korktum tatlıya sadece dokundum işe yaramış demek..
fıtığım ameliyatlık durumda canım açıkçası mesleğim bile riskli ..yürüyüş yeter de artar bile..

Plates zamanııııııı

Bu arada, yarın listeyi kim yapıyor? Biraz karambole gitti sanki... Kimse yapmıyorsa, ben müsaitim yarın. Yapabilirim elimden geldiğince. Saat 13:00 e kadar beklerim bildirileri, sonra yayınlarım.

Yani kimseden ses çıkmazsa ben yapıcam.

Öpüyorum hepinizi.

Kıss tartının pili bitmişti.. Her gün çıkmasam olmuyo basküle Ama işimi garantiye aldım
Sağol canımmTartı gününde regliyim ama burdayımmm ben de varımmm her zamanki gibi bahane yok
Sana alkıış bu arada cısslardan yememişsin

selam öncelikle başarından dolayı tebrikler. bütün kilonu karatayla mı verdin merak ettim.

selam canım tesekkurler.evet yaklasık 1 senede karatayla verdım

bu pilatesin saati varmi , aç karnina tok karnina farkledermi :))))
yapicam da ne brkliyorum bilmiyorum valla
hadi biraz gaz verinde bende giriyim pilates olayina
gobek eridi, 1.63 boy 58.3 kilo olunca ama hala ortada bingillik mevcut

sağol datlumm..iyi ki varsınız..
canım iyiyim..sen de iyisin maşallah ciciler de alınmış. güle güle giy canımm..
inanırmısın ben ipekyola doğumdan önce girdim bidaha da cesaret edemedim 12 yıl olmuşş
zati ordan en son aldığım keten takımın içine girersem olay bitmiş demektir..

garantiye almak iyidir.. ben de hergün 3-4 posta tartılıyom yaww
sağol datlum..

normalde ben sonuncuyum ama ben 2 hafta önce bunu öngörüp peşin peşin yapmıştım işte olacağım için yapamam demiştim..sanırım benim üstümdekilerde sıra emme kimseden ses çıkmazsa sen yaparsın tatlım..

iyi akşamlar canlar yrın tartı günü dilerim herkesin yüzü güler. bu haftadan güzel sonuçlar bekliyorum. dilerim regl fazla etkilemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…