Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah kahvaltim:

peynirli omlet, salatalik ve domates

ya arkadaslar, kac gündür 66.8, artik bayagi yavas ilerlemeler oluyor.

bayrama kadar 65 olmak istiyordum, olurmuyum acaba?

kacamak yapmiyorum, ama aksamlari cok yiyorum, ögle iste yiyemedigim icin, aksamlari acikiyorum.
aslinda yemekten sonra hep yürüyüse cikiyorum..

oğluşun hasta galiba iyiniyetlim,çok çok geçmiş olsun,hemen iyileşsin inşallah

merhaba kızlar nasılsınızdün anneme temizlik için yardıma gittim(annem artık beni işçi olarak çalıştırsa yeridir)neyse temizlik bitti,doğruuu çarşıya.hem nikah hem bayram için kıyafet baktım ama istediğim gibi bişey bulamadım(ne istediğimi de bilmiyorum ama....)dün o kadar yürüdüm ve hareket ettim ki akşam sızdım resmen.ne kaaa çok yürümüşüm ki,yürümeye antremenlı olan bacaklarım bile hala ağrıyo
bugün akşam da kayınpederim ve kaynım geliyo
:111::111::111:sabahtan beri hazırlık yapıyorum...börek yaptım bir de revani şimdilik.ama daha çok işim vararaya bir de yürüyüş patlatırsam tam olucak
2 günlük özetim ne de uzun oldu yavvv

slm kızlar..
karamandada yagmur var..
oglum okula gıtmedı yuruyuse cıkamadım.
sabah k.k.,oglende çöpe atılmasın diye mideme attıgım kızartmalarımı yedım..
aksamada et bastım tepsıye..
spor yok bugun maalesef..

herkese merhaba

akşam sadece 2 tabak pırasa yemeği
ve az turşu yedim

bugün sabah

2 k.k. yumurta
1 ç.b. ceviz
1 b.süt
12 s.zeytin
domates-salatalık
peynir

merhabalar canlarım.geçmişi ancak okudum.çayımın eşliğinde.
iyiniyetlim,oğluşa geçmiş olsun.
dün temizlik vardı.o yüzden pek düzgün beslenemedim ama sporumu aksatmadım çok şükür.
SABAH
klasik karatay kahvaltısı
ÖĞLE
2 elma,1 bardak süt
AKŞAM
çorba,1tane acfryda kızarmış sigara böreği ve az patates
gecede acıktım spordan sonra.ayran içtim 3tanede badem yedim.
SPOR
yarım saat yürüyüş
yarım saat bisiklet
100 mekik
dayanamadım bu sabah tartıldım.kilom sabit.
bakalım yarın nolcek
:44:

kıssslaaar öğlen yemeğinden geldim şimdi

1 tabak boooooool baharatlı (buraya özgü baharatlar daha çok) karidesli bi yemek yanında da 1 kaşık haşlanmış beyaz pirinç yedim

pirinç kısmısı hiç olmadı biliyorum ama bu yemeğin de özelliği bu yedim yani yalan yok

yanında salatalık ve maden suyu tükettim

akşama bi davet var oraya gidicez elimi kolumu bağlicam yemicem kötü şeyler inşallah

hem yarın sabah tartı var inşallah + görmem :44:

Ben de cok seviyorum sonbahari,yagmuru,Ankarayi siyahim,belki de bu ay dogdugum icindir

ben aslında yaz çocuğuyum temmuzda doğdum ama serin havayı daha çok seviyorum hem giydiğin kıyafetler fln daha hoş oluyo (bi de yağları gizliyo tabii )

Slm kızlar bu gün depar atma günü karataya sağdık kalıpyarın sevnme günü
sabah: Karatay kahvaltısı
öğlen: Yoğurt çorbası 1 kase yoğurt

şimdi halkeğitime gidip dikiş dikme zamanı ciciler üstüme olmayınca bu yolu buldum:)
kızıma ciciler dikmek istiyorum
hepinize byee

canım ben sabahları artık peynirli ve salçalı omlet yapıp götürüyorum.zeytinyağıyla yaptığımdan donmuyor ve kokmuyor..saklama kabına onu koyup diğer bölmesinede peynir zeytin domates doğruyorum..torbaya da bademlerim..işte bu kaa..kızımın okulda kullandığı bölmeli saklama kabı işe yarıyor yani..tabii yumurtayı soğuk seversen bence güzel oluyor..
iyi niuyetli geçmi$ olsun ogluna
sersum Alalh yardimcin olsun
sağol canım..

sağol tatlım.. biz de ilkbaşta gelmemeyi düşündük babamızla ama kızım tam ergenliğe giriyor babasına çok düşkün bir de benim eşim merkezde hastanede olunca gelmeye karar verdik..hiç pişman değilim..ailenin birarada olması çok önemli..ayrılık çok zor katlanılır..Allah bu durumda olan herkese yardım etsin
..ben de ara ara arkadaşlarımın bu konularla moralini bozuyorum ama paylaştıkça insan daha kolay katlanıyor..hepsi de çok destek oldular sağolsunlar..yeter ki sağlık olsun hayırlısıyla bitecek inşallah

evet canım katılıyorum..Allah gurbetin bitip sevdiklerimize kavuştuğumuz günlere kavuşmamızı nasip etsin..iyi düşünelim iyi olsun

sağol tatlım..

kıyafet konusunda istediğini bulamamışsın ama yürüyüşün olmuş tatlım..bidahakine bulursun inşallah..insanın kafasında bişey olmayınca da karar veremiyor bee
senin de mi kayın sülalesi geliyor yaww allah kolaylık versin canım

sabah menüm

salçalı peynirli omlet
zeytin peynir
domates badem
2 adet adaçayı

cuma geldi ya yine wc sorunu başladıkısslarr psikolojik mi yoksam yaww :44::44:

ÇİKOLATAYA HEMEN SARILMAYIN; ÇÜNKÜ

Uzun uykular ve dinlenmelere rağmen hissedilen yorgunluk sebebi bir türlü anlaşılmaz.

Geçmek bilmeyen bu yorgunluk hissinin nedeni genelde yeterince dinlenememek, fazla çalışmak, yeterli ve kaliteli uyku uyuyamamaktan kaynaklandığı düşünülür.
Uzmanlar ise bunun sebebinin sık tüketilen çikolta, çay, kahve ve kola olabileceği gibi önemli bir hastalığın da habercisi olabileceğini söylüyor.
Avusturya Sen Jorj Hastanesi iç hastalıkları uzmanı Dr. Meral Kayahan, uzun süre devam eden ve nedeni açıklanmayan yorgunluğun ciddi bir rahatsızlığın habercisi olabileceğini ifade ediyor.
Bu sorunla baş edemeyenlerin mutlaka hekime gitmesi gerektiğini belirten Kayahan, yorgunluğun diğer sebeplerini ise şöyle sıralıyor: “Troid bezi hastalıkları, idrar yolu enfeksiyonu, mide rahatsızlıkları, soğuk algınlığı, grip, sigara tiryakiliği, kronik sinüzit, alerji ve kronik bronşit gibi hastalıklar; vücutta bağımlılık yaratan kafein kahve, çay, kola ve çikolata gibi yiyeceklerin içinde bulunan maddelerin fazla tüketilmesi de yorgunluğun sebeplerinden olabilir.

SİZCE DE ÖYLE Mİ )

ben de ne bağımlılık var ne de rahatsızlık dediğim gibi benimkisi iki akşam kılamadığım yatsının ezikliği suçluluğu oldu birdaha daha dikkatli olucam inş..sizlerle de paylaşmak istedim ..bilginin fazlası zarar vermez

bu 3. yazışım sersumuma yazıyom ya çık işteeee offfff

Sersumum al sana niye dövdüm bakalım

Ben yemeğimi yedim geldim
4 kaa kıymalı lahana sarması
nohut yemeği
kabak salatası ve mevsim salata
üzerine de

sabah menüm

salçalı peynirli omlet
zeytin peynir
domates badem
2 adet adaçayı

cuma geldi ya yine wc sorunu başladıkısslarr psikolojik mi yoksam yaww :44::44:

Bana da her tartı günü aynı şey oluyo ertesi gün kilo hep eksik görünüyor
önemli olan kilo vermek di mi canımcım..

Sersumum plates yapmanı tavsiye etsem bak stres de attırıyor.. Doğru nefes inanılmaz faydalı:112: Benim 4 günde bıngıl göbüş bile gitti.. Keşke yazın göbüşlü dolaşmasaymışım
Leylakım ben de düğün için kıyafet bakarken ne aradığımı bilmiyodum oruç oruç dolaştımdı hatırladın mı yazın sıcağında sen gene şanslısın benden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…